Galaxy Aktualizácia modelu S20 Ultra sa oneskorila po tom, ako sa používatelia sťažovali na zelenú farbu obrazovky

Nová aktualizácia pre Galaxy S20 Ultra spôsobuje problémy používateľom, preto spoločnosť Samsung vytiahne aktualizáciu.

Minulý týždeň spoločnosť Samsung začala presadzovať novú aktualizáciu systému Windows XP Galaxy S20 Ultra je verzia G988xXXU1ATCT a obsahuje aktualizáciu zabezpečenia v apríli 2020. SamMobile hlásili, že majitelia telefónu S20 Ultra si po inštalácii aktualizácie všimli na displeji zelenú farbu a bola tiež pomalšia ako bežné vysoké rýchlosti nabíjania.

Spoločnosť Samsung tvrdí, že si je vedomá ekologického problému a tvrdí, že ovplyvňuje „veľmi obmedzený počet“. Galaxy Telefón S20 Ultra. Aktualizuje sa, aby sa vyriešil problém, o ktorom sa hovorí, že bude čoskoro.

Problémy, ako sú tieto, môžu byť problémom pre všetky telefóny, ale môžu byť veľmi frustrujúce pre ľudí, ktorí stratia $1, 400 alebo viac pre Samsung Galaxy S20 Ultra. Ako vidíte na obrázku vyššie, stále môžete používať telefón, keď je k dispozícii zelená, ale vyzerá to trochu drsne.

V správach sa uvádza, že ak túto aktualizáciu stiahnete na stránke Galaxy S20 Ultra a máte zelenú, tomu sa môžete vyhnúť udržiavaním uzamknutej obrazovky na 60 Hz. Je to trochu sklamanie, pretože jednou z hlavných atrakcií modelu S20 Ultra je obnovovacia frekvencia 120 Hz, ale vďaka očakávaniu nových aktualizácií od spoločnosti Samsung bude aj na zelenej obrazovke.