Galaxy A41 obnovuje slzenie Infinity-U

Zatiaľ čo značka Samsungu pre svoj vlajkový mobilný telefón je viac-menej konzistentná, s výnimkou toho, že tento rok preskočí deväť číslic, jej pomenovanie pre stredné pásmo je do istej miery nepredvídateľné. Telefóny s inými menami sa samozrejme nemusia príliš pamätať, pokiaľ sa nestanú veľmi populárnymi. Keď súťažíte o starostlivosť medzi súrodencami, ktorí vyzerajú rovnako alebo podobne, môže byť trochu ťažké si zapamätať. že Galaxy A41 môže mať navrch v tom, ale len preto, že má na starosti to, čo by mohlo byť starým dizajnom Samsung.

s Galaxy Poznámka pred 10 rokmi, Galaxy Poznámka 20 tento rok a dokonca aj stredná trieda Galaxy A71 a A51 za posledné dva mesiace môžete predpokladať, že spoločnosť Samsung si vybrala nový dizajnový jazyk. Predstavuje ho Infinity-O, ktorý predstavuje kruhový výrez, niekedy oválny, perforovaný, ktorý sa často nachádza v strede prednej časti mobilného telefónu.

Naopak, Galaxy A41, založené na vykresľovaní Pricebaba a @OnLeaksDoprajte si slzy spoločnosti Samsung značkou „Infinity-U“. To bude údajne ubytovať 25-megapixlový predný fotoaparát, ktorý napriek tomuto počtu nemusí byť majstrom autoportrétov.

Zadná strana Galaxy Model A41 bude mať aspoň modernejší vzhľad, t. J. Rovnaké puzdro na obdĺžnikovú kameru ako tento rok Galaxy telefón. Existujú iba tri senzory, čo znamená veľa plytvania priestorom. Jedným z nich je 48-megapixelový strelec, pravdepodobne so štvorpásmovým binningom. Ostatné dva sú stále neznáme.

Spolu s 1,7 GHz osemjadrový MediaTek Helio P65, 4 GB RAM a batéria 3. 500 mAh, Galaxy A41 sa formuje ako mobilný telefón strednej triedy podľa svojho stereotypu. Má dokonca dizajn, ktorý sa má ukázať, aj keď spoločnosť Samsung láskavo zasiahne fotoaparát do roku 2020. V závislosti od vášho vkusu to však nemusí byť o nič lepšie.