Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

FYI: Ako nain┼ítalova┼ą uk├í┼żku pre v├Żvoj├írov syst├ęmu Android 11 pr├íve teraz

FYI: Ako nain┼ítalova┼ą uk├í┼żku pre v├Żvoj├írov syst├ęmu Android 11 pr├íve teraz 1

Pribli┼żne o mesiac sk├┤r, ako ktoko─żvek in├Ż o─Źak├íval, spolo─Źnos┼ą Google dnes predstavila prv├║ uk├í┼żku pre v├Żvoj├írov novej hlavnej verzie syst├ęmu Android, Android 11. Fr├íza ÔÇ×uk├í┼żka pre v├Żvoj├írovÔÇť bohu┼żia─ż nie je rovnak├í ako slovo ÔÇ×betaÔÇť, tak┼że program Android Beta zatia─ż nie je otvoren├Ż pre nov├Ż OS.

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, je to pre v├Żvoj├írov a nebude to ve─żmi stabiln├ę. Samozrejme, skor├ş osvojitelia si na to st├íle m├┤┼żu vzia┼ą ruky, ale budete musie┼ą prejs┼ą nieko─żk├Żmi obru─Źami. S programom Android Beta je to tak├ę jednoduch├ę, ako prihl├ísenie zariadenia a z├şskanie aktualiz├ície OTA; Ak chcete zobrazi┼ą uk├í┼żku v├Żvoj├íra, budete musie┼ą na telef├│ne blika┼ą obr├ízok.

Nie je to jednoduch├Ż postup, ale sme tu. Note ┼że ak budete postupova┼ą pod─ża t├Żchto pokynov, vyma┼ż├║ sa v┼íetky ├║daje z v├í┼ího telef├│nu.

Tu je n├ívod, ako m├┤┼żete z├şska┼ą Android 11 do svojho telef├│nu:

predpoklady

 • Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4alebo Pixel 4 XL
 • Obr├ízok syst├ęmu Android 11 pre va┼íe zariadenie, ktor├Ż si m├┤┼żete stiahnu┼ą tu
 • Platformov├ę n├ístroje pre Android, ktor├ę sa naj─żah┼íie z├şskaj├║ in┼ítal├íciou aplik├ície Android Studio
  • Mo┼żno budete potrebova┼ą aj ovl├ída─Ź Google USB, ktor├Ż m├┤┼żete z├şska┼ą prostredn├şctvom Spr├ívcu s├║pravy SDK v aplik├ícii Android Studio

Pr├şprava zariadenia

 1. Zapnite mo┼żnosti v├Żvoj├íra na zariaden├ş Pixel tak, ┼że prejdete na Nastavenia -> Inform├ície o telef├│ne a sedemkr├ít stla─Ź├şte ─Ź├şslo zostavenia
 2. Prejdite do ─Źasti Nastavenia -> Syst├ęm -> Mo┼żnosti pre v├Żvoj├írov
 3. Zapnite odblokovanie OEM, zadajte k├│d PIN a potvr─Ćte varovanie v dial├│govom okne
 4. Zapnite ladenie USB a s├║hlaste s varovan├şm v dial├│govom okne

Bliká obrázok

 1. Vyh─żadajte cestu k s├║boru v prie─Źinku platformy-tools
 2. Spusten├şm CMD otvorte pr├şkazov├Ż riadok
 3. Pomocou pr├şkazu cd prejdite na platformov├ę n├ístroje (napr. Cd users rwood appdata local android sdk platform-tools)
 4. Spustite pr├şkaz adb zariadenia
 5. S├║hlaste s varovan├şm na telef├│ne a za─Źiarknut├şm pol├ş─Źka d├┤verujte svojmu po─Ź├şta─Źu
 6. Spustite znova zariadenia adb a uistite sa, ┼że je v zozname uveden├Ż v├í┼í pixel
 7. Spustite zav├ídza─Ź zav├ídzania adb
 8. Spustite r├Żchle odomykanie blikania
 9. Na pohyb v ponuke r├Żchleho spustenia pou┼żite tla─Źidl├í hlasitosti na telef├│ne a stla─Źen├şm tla─Źidla nap├íjania potvr─Ćte, ┼że chcete odomkn├║┼ą bootloader.
 10. Rozba─żte obr├ízok, ktor├Ż ste stiahli predt├Żm, a bude to jednoduch┼íie, ak ho len rozbal├şte do prie─Źinka platformy-tools, hoci to funguje odkia─żko─żvek
 11. Pou┼żite in├Ż pr├şkaz cd na navig├íciu k ulo┼żeniu obrazov├Żch s├║borov; Ak ste ich rozbalili na platformov├ę n├ístroje, m├┤┼żete tento krok presko─Źi┼ą
 12. Spustite flash

Malo by to trva┼ą iba nieko─żko min├║t, ale v├í┼í Pixel sa nakoniec na┼ítartuje s uk├í┼żkou v├Żvoj├íra syst├ęmu Android 11, ktor├Ż u┼ż nie je v prev├ídzke. Po dokon─Źen├ş sa z bezpe─Źnostn├Żch d├┤vodov odpor├║─Źa znova zavrie┼ą bootloader.

Uzamknutie zav├ídza─Źa

 1. Spustite zav├ídza─Ź zav├ídzania adb
 2. Spustite blikaj├║ci z├ímok r├Żchleho spustenia

To je v┼íetko. M├┤┼żete si vychutna┼ą Android 11. Spolo─Źnos┼ą Google bude ma┼ą na chv├ş─żu k dispoz├şcii mesa─Źn├ę aktualiz├ície. Ak je to pre v├ís pr├şli┼í nestabiln├ę, m├┤┼żete po─Źka┼ą do marca na ─Ćal┼íiu. Program Android Beta sa spust├ş aj v m├íji.