Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Foxconn ├║dajne n├║ten├Ż zastavi┼ą takmer v┼íetku v├Żrobu v ─î├şne

Foxconn ├║dajne n├║ten├Ż zastavi┼ą takmer v┼íetku v├Żrobu v ─î├şne 1Ned├ívno sa objavili spr├ívy, ktor├ę to nazna─Źuj├║ AppleV├Żroba iPhone pre iPhone by mohla by┼ą potenci├ílne ovplyvnen├í prepuknut├şm koronav├şrusu v ─î├şne, kde v├Ą─Ź┼íina z nich ApplePrebieha v├Żroba. Jeden z AppleNajv├Ą─Ź┼í├ş partneri spolo─Źnosti Foxconn uviedli, ┼że to nebude ma┼ą vplyv na harmonogram v├Żroby, ale nov├í spr├íva sa mus├ş l├ş┼íi┼ą.

Pod─ża novej spr├ívy agent├║ry Reuters sa zd├í, ┼że spolo─Źnos┼ą Foxconn bola v ─î├şne prin├║ten├í zastavi┼ą takmer v┼íetku svoju v├Żrobu v ─î├şne. Vypl├Żva to z mand├ítu ─Ź├şnskej vl├ídy, ktor├í po┼żiadala spolo─Źnosti o zastavenie ─Źinnosti najmenej do 10. febru├íra. Spr├íva ─Ćalej dod├íva, ┼że ak sa vl├ída rozhodne tento d├ítum pred─║┼żi┼ą, ─Źas v├Żroby by mohol by┼ą ve─żk├Żm hitom.

Zdroj publik├ície bol citovan├Ż tak, ┼że im hovor├ş: ÔÇ×Ob├ívame sa o me┼íkania o ─Ćal┼í├ş t├Ż┼żde┼ł alebo dokonca o mesiac. Dopad by bol ve─żk├Ż. Ur─Źite to bude ma┼ą vplyv na Apple v├Żrobn├í linka. Zlo┼żit├í ot├ízka je, ─Źi sa n├ím podar├ş obnovi┼ą v├Żrobu (10. febru├íra) … Je to v s├║lade s pokynmi vydan├Żmi ├║stredn├Żmi a provin─Źn├Żmi vl├ídami. ÔÇť

Kon┼ítatuje v┼íak, ┼że spolo─Źnos┼ą Foxconn zatia─ż rozlo┼żila svoju pracovn├║ z├í┼ąa┼ż na ─Ćal┼íie tov├írne nach├ídzaj├║ce sa v in├Żch ─Źastiach sveta, napr├şklad vo Vietname, Indii a Mexiku.

Vyplnen├ę. Pre─Ź├ştajte si viac o,, a. zdroj: Reuters