Fotky Google zak├í┼żu synchroniz├íciu prie─Źinkov chatu, vinn├şkom je COVID-19

Foto a video n├ístroj spolo─Źnosti Google, Fotky Google, je jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch v tomto segmente, hlavne kv├┤li mo┼żnosti bezplatn├ęho ukladacieho priestoru. Zd├í sa v┼íak, ┼że ─Źas uz├ívierky v d├┤sledku protokolu COVID-19 viedol k z├íznamom vo vytv├íran├ş obsahu v aplik├íci├ích na odosielanie okam┼żit├Żch spr├ív (messenger) a spolo─Źnos┼ą sa chyst├í na ur─Źit├ę kroky.

V nasleduj├║cej verzii je mo┼żn├ę v predvolenom nastaven├ş zak├íza┼ą automatick├║ synchroniz├íciu prie─Źinkov multimedi├ílneho chatu, na ktor├ę sme zvyknut├ş. Ale je tu viac spr├ív.

Fotky Google zak├í┼żu synchroniz├íciu prie─Źinkov chatu, vinn├şkom je COVID-19

Aplik├ície ako WhatsApp, Facebook Messenger alebo in├Ż, umiestnite multimedi├ílny obsah (fotografie a vide├í) do prie─Źinkov automaticky rozpoznan├Żch aplik├íciou Fotky Google. T├Żmto sp├┤sobom bude obsah okam┼żite synchronizovan├Ż, pokia─ż ho nezak├í┼żete.

COVID-19 je zodpovedn├Ż za obrovsk├ę zv├Ż┼íenie obsahu prostredn├şctvom okam┼żit├Żch spr├ív

Pr├şstup k predch├ídzaj├║cej verzii 4.53 Fotky Google, ktor├ę sa maj├║ zverejni┼ą, je mo┼żn├ę identifikova┼ą, ─Źo prinesie znova. Aj ke─Ć nov├ę funkcie e┼íte nie s├║ k dispoz├şcii, pomocou aplik├ície bolo mo┼żn├ę zisti┼ą najd├┤le┼żitej┼íie zmeny reverzn├ę in┼żinierstvo,

Nasledujúca správa nepochybuje:

ÔÇ×S produktom COVID-19 ─żudia zdie─żaj├║ viac fotografi├ş a vide├ş ako kedyko─żvek predt├Żm. Aby sa u┼íetrili zdroje online, z├ílohovanie a synchroniz├ícia boli v aplik├íci├ích spr├ív zak├ízan├ę. Dozvedie┼ą sa viacM├┤┼żete to kedyko─żvek zmeni┼ą v Nastaveniach ÔÇť.

Preklad: ÔÇ×─Żudia zdie─żaj├║ fotografie a vide├í viac ako inokedy v─Ćaka COVID-19. Z d├┤vodu zachovania zdrojov internetu boli pre aplik├ície na odosielanie spr├ív zak├ízan├ę z├ílohovanie a synchroniz├ícia. Dozvedie┼ą sa viac. Toto m├┤┼żete kedyko─żvek zmeni┼ą v ─Źasti Predvo─żby ÔÇť. ├Ü─Źelom tejto spr├ívy je preto upozorni┼ą pou┼ż├şvate─żov na vysok├ę zdroje, ktor├Żmi slu┼żba pre┼íla, a pok├║si┼ą sa obmedzi┼ą jej vyu┼ż├şvanie.

Fotky Google zak├í┼żu synchroniz├íciu prie─Źinkov chatu, vinn├şkom je COVID-19 1

Samozrejme hovor├şme o bezplatnej slu┼żbe, ktor├í pon├║ka vynikaj├║cu kvalitu, a preto nie je prekvapuj├║ce, ┼że pou┼ż├şvatelia s├║ zneu┼ż├şvan├ş. Na druhej strane in├ę slu┼żby tie┼ż zn├ş┼żili niektor├ę funkcie na zlep┼íenie ich v├Żkonu, ako s├║ Netflix a YouTubepreto tento krok Google nie je nov├Ż.

Automatick├í kontrola prehr├ívania videa a profilov├ęho obrazu s├║ ─Ćal┼íie zmeny

Objavy v k├│de sa tam nekon─Źili a bola identifikovan├í ─Ćal┼íia nov├í mo┼żnos┼ą, ktor├í ukazuje kontrolu automatickej reprodukcie filmov a filmov. Ke─Ć┼że niektor├ş pou┼ż├şvatelia s├║ na po┼żiadanie, bude mo┼żn├ę, ─Źo sa stane s t├Żmto obsahom po─Źas prehliadania ─Źasov├í os,

Presun├║┼ą fotografie Vyberte polo┼żky, ktor├ę sa maj├║ automaticky prehra┼ą vo fotografickej mrie┼żke. Odpor├║─Źa sa pre hlad┼íiu prev├ídzku v aplik├ícii Spravovanie automatick├ęho prehr├ívania vo fotografickej mrie┼żke Prehr├ívanie fotografickej mrie┼żky Video

Profilov├í fotografia na Fotk├ích Google sa teraz m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od fotografie priradenej k profilu Google.

Zn├íma in┼żinierka Jane Wong dok├ízala z├şska┼ą funk─Źnos┼ą, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje zmeni┼ą profilov├║ fotografiu, tak┼że m├┤┼żete pou┼żi┼ą ─żubovo─żn├║ fotografiu dostupn├║ na tejto webovej str├ínke.

D├ítum zverejnenia tejto novej verzie e┼íte nie je zn├ímy, ale v┼íetko nazna─Źuje, ┼że bude v najbli┼ż┼í├şch d┼łoch.