Fotky Google maj├║ ┼íes┼ą povinn├Żch funkci├ş!

V tomto ─Źase karant├ęny a ke─Ć sa mus├şme venova┼ą, m├┤┼że by┼ą ve─żmi dobr├ę objavi┼ą v┼íetko, ─Źo m├┤┼żu urobi┼ą Fotografie Google. Integr├ícia s objekt├şvom Google, skenovanie dokumentov, vytv├íranie vide├ş alebo skenovanie dokumentov s├║ niektor├ę z dostupn├Żch mo┼żnost├ş. N├íjdime ┼íes┼ą najlep┼í├şch trikov Google.

Fotky Google maj├║ ┼íes┼ą povinn├Żch funkci├ş!

Integr├ícia s objekt├şvom Google

Aplik├ícia Obr├ízky Google m├í zabudovan├║ funkciu objekt├şvu Google. To v├ím umo┼żn├ş vykona┼ą nieko─żko akci├ş na obr├ízku bez toho, aby ste museli ni─Ź in┼ítalova┼ą. Napr├şklad skop├şrujte text z va┼íich fotografi├ş a ulo┼żte ho do schr├ínky. M├┤┼że by┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├ę extrahova┼ą inform├ície z prezent├ície programu PowerPoint, ktor├ę vid├şme v konkr├ętnej udalosti. Ak sa nach├ídzame v cudzej krajine, m├┤┼żeme si vybra┼ą konkr├ętne fr├ízy a zvoli┼ą preklad alebo vyh─żad├ívanie na str├ínkach Google.

Pou┼ż├şvanie objekt├şvu Google v aplik├ícii Fotky Google je ve─żmi jednoduch├ę. Potrebujeme iba otvori┼ą obr├ízok a zvoli┼ą ikonu objekt├şvu Google uveden├║ ni┼ż┼íie. Potom nielen┼że zist├ş text, ale m├┤┼że n├ím tie┼ż poskytn├║┼ą nieko─żko zauj├şmav├Żch odkazov.

Stru─Źne povedan├ę, m├┤┼żete robi┼ą tri ├║lohy. Skop├şrujte text z fotografi├ş, prelo┼żte text alebo vyh─żadajte na str├ínkach Google objekty alebo slov├í na obr├ízkoch.

Transformujte svoje fotografie pomocou n├ídhern├Żch filtrov v aplik├ícii Fotky Google

Fotky Google s├║ pre n├ís skvel├ę, tak┼że m├┤┼żeme r├Żchlo upravova┼ą a zdie─ża┼ą fotografie na soci├ílnych m├ędi├ích. Napr├şklad, ak chceme oreza┼ą konkr├ętny obr├ízok, n├íjdeme najbe┼żnej┼íie form├íty. Najlep┼íie s├║ v┼íak mnoh├ę dostupn├ę filtre.

Naskenujte a vystrihnite dokumenty

Existuje jednoduch├Ż sp├┤sob skenovania dokumentu pomocou aplik├ície Fotky Google. Nasn├şmajte teda potrebn├║ fotografiu a otvorte ju v slu┼żbe Obr├ízky Google v re┼żime ├║prav. Nerobte si v┼íak starosti s in├Żmi polo┼żkami, ktor├ę sa m├┤┼żu na obr├ízku zobrazi┼ą, preto┼że ich m├┤┼żete odstr├íni┼ą jednoduch├Żm krokom.

Aplikácia Fotky Google

Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na posledn├║ ikonu vpravo, ktor├í obsahuje 9 Sk├│re a zodpoved├í roz┼í├şreniam. Potom sta─Ź├ş zvoli┼ą mo┼żnos┼ą orezania dokumentu.

Nakreslite, nap├ş┼íte alebo zv├Żraznite nie─Źo na fotografi├ích

Tieto mo┼żnosti s├║ v re┼żime ├║pravy fotografi├ş Google. Sta─Ź├ş si len vybra┼ą symbol, ktor├Ż obsahuje mal├ę ─Źm├íranice. Potom si m├┤┼żete vybra┼ą ceruzku, zv├Żraznenie alebo text. Na zv├Żraznenie tejto ├║lohy ─Źasto opakujeme knihy s kr├ísnymi ┼żlt├Żmi perami alebo in├Żmi farebn├Żmi ceruzkami.

Fotky Google maj├║ ┼íes┼ą povinn├Żch funkci├ş! 1

Vytv├írajte anim├ície, kol├í┼że alebo filmy

Tento proces je ve─żmi jednoduch├Ż. Otvorte preto aplik├íciu Fotky Google a pozrite si ─Źas┼ą ÔÇ×Obr├ízky na svojom zariaden├şÔÇť, aby ste videli, ─Źo chcete pou┼żi┼ą na vytvorenie kol├í┼że, anim├ície alebo filmu. Pokra─Źujte v nab├şjan├ş sekundy aj na fotografii, a┼ż k├Żm nebude mo┼żn├ę vybra┼ą viac obr├ízkov. Mus├şte v┼íak iba vybra┼ą obr├ízky a potom klikn├║┼ą na znamienko +, ktor├ę sa zobraz├ş v hornej ─Źasti. Tam si m├┤┼żete zvoli┼ą vytvorenie filmu, anim├ície alebo kol├í┼że.

Fotky Google maj├║ ┼íes┼ą povinn├Żch funkci├ş! 2

Ako zabr├íni┼ą slu┼żbe Fotky Google synchronizova┼ą sn├şmky obrazovky

Na pr├şstup do prie─Źinkov zariadenia pou┼żite ponuku hamburger v─żavo. Potom vyh─żadajte prie─Źinok Screenshots. Potom to mus├şte urobi┼ą, aby ste zak├ízali mo┼żnos┼ą z├ílohovania a synchroniz├ície. V aplik├ícii Fotky Google jednoducho stla─Źte tla─Źidlo.

Fotky Google maj├║ ┼íes┼ą povinn├Żch funkci├ş! 3

Obr├ízky Google s├║ k dispoz├şcii v Obchode Play. N├íjdete ho tu.

Pre─Ź├ştajte si tie┼żAlebo sledujte viac spr├ív, ┼ípeci├ílov, ┼ípeci├ílov pre Android

Sledujte najnov┼íie technologick├ę novinky. Nasledujte n├ís Facebook, Twitter, Instagram! Chce┼í sa s nami porozpr├íva┼ą? Posla┼ą e-mail na (chr├ínen├Ż e-mailom)

Fotky Google maj├║ ┼íes┼ą povinn├Żch funkci├ş! 4

Zakladate─ż spolo─Źnosti Leak debutoval online v roku 1999, ke─Ć vytvoril CDRW.co.pt. S Spectrum 48K urobil prv├ę technick├ę pohyby a nikdy neopustil po─Ź├şta─Źe. Je z├ívisl├Ż na mobiln├Żch telef├│noch, tabletoch a pom├┤ckach.