Fortnite X Batman Leaks odhaľuje lietajúce lietadlá, mapy miest Gotham a „Batarangi“, ktoré…

Ak ste fanúšikom oboch Fortnite a Batman, vyzerá to, že ďalší kríž je práve pre vás. Fortnite Údajoví špecialisti sťahovali správy a prenášali obrázky nových miest, položiek a ďalších položiek do hry spolu s novou opravou v10.31, všetko s témou ocenenia samotného Temného rytiera.

Niektorí prieskumníci údajov a Fortnite Unikajúci informačný kanál uviedol na trh produkty Twitter – A je ich veľa. Od používateľa Fortnite Únikmi a informáciami sa otvára nová mapa mesta Gotham, ktorá obsahuje na oblohe iluminátor Bat-Signal. Na základe priloženého plánu budovy sa niektorí používatelia pýtali, či by na mape nahradilo mesto Tilted.

Medzi ďalšie úniky patrí nová sledovacia zbraň „Batarang Explosive“, ktorá vyzerá veľmi smrteľne a môže sa tiež držať stien, explodovať, ak sú v okolí aj ďalší hráči, s výnimkou „Batman Grapnel Gun“, s ktorou používatelia Hypexu zdieľali fotografie , To mu umožňuje „plaziť sa na miesto určenia a potom mobilizovať Cape Bat!“ to vibrovalo a povýšilo Batmanov štýl podľa očakávania.

Ďalšie položky, ktoré môžete vidieť teraz, sú obrazovka Batman a niektoré nové výzvy s názvom „Vitajte v Gotham City“, ktoré vydala Lucas7Yoshi,

úhľadne 2 Nový drapák a hrateľné úniky !! pic.twitter.com/wxmo1nLfw5

– HYPEX – Fortnite Úniky a správy (@ HYPEX) 18. septembra 2019

KEDY SA ZARIADENIA X BATMAN CROSSOVER REGISTRUJÚ?

Pri sledovaní. 10.31 Fortnite oprava bola vydaná dnes, obsah Batman nie je uvedený v doteraz vydanej oprave. Môže sa objaviť neskôr v samostatnej publikácii alebo môže byť uverejnená napríklad zajtra Fortnite Odborníci odporúčajú vkladať rýchle poznámky.

Batman Day je 21. september Fortnite Crossover X Batman prišiel práve včas na oslavu.

TRÉNING