Fortnite trieda 2 Dátum začiatku sezóny 3 , Povesti, zmeny mapy a ďalšie

Fortnite Kapitola druhá: Tretia sezóna Odložené na jún, pozrime sa na všetko, čo o ňom vieme.

Spoločnosť Epic Games oznámila, že sa rozširuje Fortnite trieda 2: Druhá sezóna po pôvodnom dátume ukončenia 30. apríla do súčasnej epidémie.

Nerobte si starosti, hoci sme sľúbili „veľa obsahu“ pre zvyšok sezóny s niekoľkými aktualizáciami a potenciálne novými. Problémy nadčas Podporiť vás. Okrem týchto problémov môžete očakávať, že dostanete extra balík XP, nové vzhľady a niektoré ďalšie prekvapenia.

Fortnite    trieda 2 Dátum začiatku sezóny 3 , Povesti, zmeny mapy a ďalšie 1

Fortnite trieda 2 Dátum začiatku sezóny 3

Podľa aktualizácie na oficiálnej webovej stránke sa začne táto kapitola. 2Príčina: 3 práve teraz 4 jún Po úspechu Travis Scott pravdepodobne nastane v hre ďalšia významná udalosť.

Bude to niekoľkohodinová prestávka 4 Júna, kde môžete očakávať prehliadku nového Battle Passu a tematických upútaviek. Pravdepodobne budú tri týždne pred spustením práce teasery, takže sledujte tento priestor kvôli únikom informácií a správam.

Fortnite trieda 2 – Sezóna 3 fámy, zmeny mapy a ďalšie

Ako vždy, zvesti vydávajú pár horúcich obrázkov o tom, čo možno očakávať počas sezóny 3 Modrý motýľ Znovu sa objavilo na konci Travis Scottovej strany, čo viedlo k klebetám, že z mapy prvej kapitoly by sme videli nejaké pomenované miesta.

Ak sa pozriete na udalosť, keď v roku 2018 explodoval Kevin the Cube, nezabudnite na modrý motýľ, ktorý môžete vidieť v tweetu Lucas7yoshi. Cesta nás viedla k jazeru pri jazere a označila začiatok trhliny, pretože mapa prešla v roku 2019 niekoľkými významnými zmenami.

Stále si nepamätám, že je taká veľká v behu 1 pic.twitter.com/cA1DdCgRNs

Prihláste sa na odber bulletinu VG247 Získajte každý piatok najlepšie kúsky VG247 vo svojej doručenej pošte!

// Lucas7yoshi Fortnite Úniky (@ Lucas7yoshi) 25. apríla 2020

Rift potom hral ústrednú úlohu počas desiatej sezóny Fortnite Zmizol na pár dní pred začiatkom dovolenky 2, Počas poslednej sezóny boli návštevník a jeho priatelia celkom tichí, takže existuje veľká šanca, že sa znova objavia počas herného podujatia, aby skončili druhú sezónu.

Samozrejme, motýľa sa dá znova použiť iba ako malý žart, ale pokiaľ ide o nás, neberieme nič za samozrejmé Fortnite Veľkonočné vajíčko. Zdá sa, že agentúra zostane dlhšie, ak nové uniknuté obťažovanie bude niečo potrebovať.

Nazýva sa to: S13_Poster_Teasers!

Naši prví učitelia pre sezónu 13 pic.twitter.com/FpvKv8xrdx

– Furture. Fortnite Úniky a správy (FortTory) 29. apríla 2020

Toto vytečené obťažovanie ukazuje chladný faktor Meowsclesov v kúpacích šortkách a pozorný žralok, čo naznačuje, že počas sezóny dostávame nejaké nebezpečné morské tvory. 3,

Ešte stále existuje niekoľko týždňov, kým sa ohlásia ďalšie udalosti v hre, takže sa sem vráťte na ďalšiu sezónu 3aktualizácie čoskoro. Medzitým si pozrite našu webovú stránku Fortnite Kapitola druhá: Dôkaz druhej sezóny Nižšie.

Odumretá koža Teraz je k dispozícii majiteľom Battle Pass a môžete sledovať všetky najnovšie výzvy Deadpoolu.

Ak sa stále pokúšate dokončiť výzvy Midas, prečítajte si nášho sprievodcu, kde nájdete zlaté potrubia a titulky lamy.

Môžete sa pozrieť na našu webovú stránku Henchman Challenge Guide je tu, To vám povie, kde nájdete Henchmen, Bosses a Ako otvoriť ID skener pre dvere a skrinky.

Môžete si tiež pozrieť sprievodcov, kde nájdete Lighthouse Lockie, Apres Ski a Mount Kay, kde nájdete tajné chodby a Shadow Safe Homes a ako navštíviť Coral Cove, Stack Shack a Crash Site bez hry v hre.

vzhľad YouTube,); jQuery (yt_video_wrapper) .remove (),}; }); }}}); }}