Fortnite Sprievodca v├Żzvami pre vernos┼ą Brutus: umiestnenia bezpe─Źnostn├Żch pl├ínov

Fortnite Sprievodca v├Żzvami pre vernos┼ą Brutus: umiestnenia bezpe─Źnostn├Żch pl├ínov 1

Nastal ─Źas zvoli┼ą si svoju stranu. Zistite, ako ukradn├║┼ą bezpe─Źnostn├ę pl├íny z j├ícht, lod├ş alebo ┼żralokov a doru─Źi┼ą ich do SHADOW alebo GHOST.

Fortnite sez├│na 2 t├Ż┼żde┼ł 2 Probl├ęmy ÔÇ×Brutus 'BriefingÔÇť s├║ ┼żiv├ę, so zoznamom nov├Żch sp├┤sobov, ako z├şska┼ą XP a zoradi┼ą si Battle Pass. Tu sa m├┤┼żete pozrie┼ą na v┼íetky v├Żzvy.

Ke─Ć dokon─Ź├şte celkom 18 ├║loh z t├Ż┼żd┼łov 1 a 2, budete ma┼ą pr├şstup k v├Żzve na vernostn├║ slu┼żbu Brutus Loyalty, v─Ćaka ktorej budete kradn├║┼ą bezpe─Źnostn├ę pl├íny z j├ícht, lod├ş alebo ┼żralokov.

Ke─Ć pl├íny ukradnete, doru─Ź├şte ich organiz├ícii SHADOW alebo GHOST. Takto sa rozhodnete, ktor├Ż variant Brutus dostanete.

Fortnite Sprievodca v├Żzvami pre vernos┼ą Brutus: umiestnenia bezpe─Źnostn├Żch pl├ínov 2 Brutus m├í nov├ę misie.

Najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako splni┼ą svoju v├Żzvu na vernos┼ą Brutus, je nav┼ít├şvi┼ą jachtu. M├┤┼żete to urobi┼ą aj v Team Rumble, preto┼że NPC Henchmen nie s├║ pre t├║to v├Żzvu potrebn├ę.

Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je prist├ítie na dne jachty a prerazi┼ą sa dovn├║tra. N├íjdete termin├íl, kde sa nach├ídzaj├║ ├║daje. Ak chcete z├şska┼ą lep┼íiu predstavu o tom, kam ├şs┼ą, pozrite sa na obr├ízok ni┼ż┼íie.

Fortnite Sprievodca v├Żzvami pre vernos┼ą Brutus: umiestnenia bezpe─Źnostn├Żch pl├ínov 3

Po prevzat├ş bezpe─Źnostn├Żch pl├ínov sa budete chcie┼ą vyda┼ą do Steamy Stacks a doru─Źi┼ą ich do bl├şzkych po┼ítov├Żch schr├ínok.

V Steamy n├íjdete po┼ítov├ę schr├ínky GHOST aj SHADOW. Zaho─Ćte inteligenciu do ktorejko─żvek ┼íkatule, ktor├í zodpoved├í ko┼żi, ktor├║ chcete.

Fortnite Sprievodca v├Żzvami pre vernos┼ą Brutus: umiestnenia bezpe─Źnostn├Żch pl├ínov 4

Modr├í zna─Źka na fotografii vy┼í┼íie zobrazuje umiestnenie po┼ítovej schr├ínky SHADOW a biela zna─Źka zobrazuje po┼ítov├║ schr├ínku GHOST.

Zd├í sa, ┼że v├Ą─Ź┼íina hr├í─Źov sa zauj├şma o ┼ít├Żl SHADOW. Tu je bli┼ż┼í├ş poh─żad na to, kde n├íjs┼ą t├║to mo┼żnos┼ą.

Fortnite Sprievodca v├Żzvami pre vernos┼ą Brutus: umiestnenia bezpe─Źnostn├Żch pl├ínov 5

Pri prvom v├Żbere nezabudnite vybra┼ą ten prav├Ż. Nebudete ma┼ą druh├║ ┼íancu. Va┼ía prv├í vo─żba je va┼ía jedin├í vo─żba.