Fortnite Sprievodca bezpe─Źnostn├Żmi pl├ínmi: ako ukradn├║┼ą bezpe─Źnostn├ę pl├íny z jachty, s├║pravy alebo ┼żraloka

Fortnite Sprievodca bezpe─Źnostn├Żmi pl├ínmi: ako ukradn├║┼ą bezpe─Źnostn├ę pl├íny z jachty, s├║pravy alebo ┼żraloka 1

H─żad├íte, kde n├íjs┼ą Fortnite bezpe─Źnostn├ę pl├íny alebo ako ich doru─Źi┼ą do Ducha alebo tie┼ła? Posledn├Ż kus ├║loh Brutus Briefing je na┼żivo a ak si chcete vybra┼ą medzi dvoma variantmi pleti pre neho, mus├şte vyplni┼ą bezpe─Źnostn├ę pl├íny v l├║pe┼żi a doru─Źi┼ą tieto pl├íny do frakcie pod─ża v├í┼ího v├Żberu.

Toto je ve─żmi ┼ąa┼żk├í v├Żzva na dokon─Źenie, najm├Ą ak hr├íte s├│lo, tak┼że sa o sebe majte d├┤vtip, neob┼ąa┼żujte sa pok├║┼ía┼ą sa dokon─Źi┼ą ┼żiadne ─Ćal┼íie v├Żzvy s├║─Źasne a d├║fajte, ┼że nepretiahnete ┼żiadne John Wicks v procese. Ukradn├║┼ą Fortnite bezpe─Źnostn├ę pl├íny, ktor├ę potrebujete, aby ste ┼íli na jachtu, s├║pravu alebo na ┼żraloka. Ke─Ć tam budete, budete musie┼ą vyh─żada┼ą niektor├ę servery a pracova┼ą s nimi, ke─Ć ich n├íjdete, ─Źo v├ím poskytne bezpe─Źnostn├ę pl├íny. U t├Żchto mus├şte n├íjs┼ą po┼ítov├║ schr├ínku frakcie, pre ktor├║ ste prijali posledn├║ misiu.

Iba sme to za┼íkrtli sami, a preto m├íme iba jedno miesto, kde v├ís ├║plne prevedieme, ktor├Żm je jachta. T├║to pr├şru─Źku v┼íak aktualizujeme, ke─Ć vieme, kde s├║ servery a frak─Źn├ę po┼ítov├ę schr├ínky pre in├ę umiestnenia bezpe─Źnostn├Żch pl├ínov.

Ako ukradn├║┼ą Fortnite bezpe─Źnostn├ę pl├íny z jachty

Najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako chyti┼ą bezpe─Źnostn├ę pl├íny pre jachtu, je ├║plne ob├şs┼ą v┼íetk├Żch nepriate─żov a jednoducho k─║za┼ą do vody na vonkaj┼íej strane prednej ─Źasti lode. Pomocou n├ístrojov na ┼ąa┼żbu zni─Źte stenu a potom sko─Źte do spodn├ęho poschodia jachty. Vyh─żadajte hlavn├║ chodbu cez t├║to ├║rove┼ł a potom okolo kuchyne a doprava tu, kde n├íjdete server. By┼ą r├Żchly. Teraz dr┼żte E, aby ste mohli komunikova┼ą so serverom a ukradn├║┼ą Fortnite bezpe─Źnostn├ę pl├íny.

Fortnite  bezpe─Źnostn├ę pl├íny jacht├írskych serverov

Potom jednoducho cho─Ćte tak, ako ste pri┼íli, a zaplavte si do Steamy Stacks. Akon├íhle tam budete musie┼ą ├şs┼ą za parn├ę kom├şny a h─żada┼ą centr├ílne n├ídvorie. Dajte si pozor na po┼ítov├║ schr├ínku. Upozor┼łujeme v┼íak, ┼że bezpe─Źnostn├ę pl├íny m├┤┼żete ulo┼żi┼ą iba do frak─Źnej po┼ítovej schr├ínky, do ktorej ste sa prihl├ísili pred z├ípasom.

Ako vyzerá poštová schránka Ghost:

A takto vyzerá poštová schránka Shadow:

Uistite sa, ┼że ─Źo najsk├┤r zist├şme, kde s├║ najbli┼ż┼íie servery a po┼ítov├ę schr├ínky pre Rig a Shark, a pr├şslu┼íne aktualizujte t├║to str├ínku. Medzit├Żm sme tie┼ż zarachotili Fortnite tajn├ę pas├í┼że v├Żzvu a na┼íli v┼íetky Shadow bezpe─Źn├ę umiestnenie domu v Fortnite, tie┼ż. Tak┼że ak h─żad├íte ─Ćal┼íiu pomoc, m├íme pre v├ís krytie.