Fortnite Skenery ID: ako otvoriť dvere zamknuté skenerom ID v rôznych zápasoch

Fortnite Skenery ID: ako otvoriť dvere zamknuté skenerom ID v rôznych zápasoch 1

Snaží sa zistiť, ako otvoriť dvere zamknuté a Fortnite ID scanner pre tento týždeň výzvu? V prípade, že len skáčete do Fortnite mapa, svet prevzali špióni a stúpenci, s množstvom nových miest, ako je ústredie agentúry, žralok, ropná plošina a jachta, v ktorej sú teraz prítomní stúpenci AI. Na týchto miestach sa nachádza aj niekoľko zamknutých dverí, ktoré je možné otvoriť iba skenovaním správneho ID.

Ako teda získate správne ID na otvorenie týchto zamknutých dverí? Je to vlastne komplikovanejšie, než by ste očakávali Fortnite, Je tiež vo vašom najlepšom záujme, aby ste sa naučili tento nový mechanický ostrík, pretože je to súčasťou výziev tohto týždňa a pomôže vám na ceste k odomknutiu najlepších sezón. Fortnite kože.

Budete musieť otvoriť zamknuté dvere skenera ID v troch samostatných zápasoch, takže si prečítajte celý návod, ako infiltrovať tieto špionážne základne, aj keď nie príliš jemne. Drobnosť v skutočnosti nie je náš štýl.

Windows Ako otvoriť dvere zamknuté skenerom ID v rôznych zápasoch v systéme Windows Fortnite

Tu je návod, ako používať skenery ID Fortnite:

  • Pristátie mimo jednej z týchto špionážnych základní a chytiť pištoľ.
  • Nájdite pomocníka a odstráňte ho
  • Preneste jazdca na ID skener
  • Komunikujte so skenerom ID

A tu to máte. Ste dosť zraniteľní, keď nesiete pomocníka a skenujete ho, takže sa rýchlo pohybujte, aby ste predišli nadmernému poškodeniu.

YouTube  náhľady

Ak stále potrebujete pomoc s vysporiadaním sa so spravodajskou sezónou, tu je náš sprievodca novým Fortnite frakcie Duch a tieň alebo návod, ako pristáť v majáku Lockie, lyžiarskom stredisku Apres Ski a na kopci Mount Kay. Ak chcete využívať hlavnú základňu agentúry, potom pre vás máme návod. Dobrý lov!