Fortnite sezóna 3 týždeň 5 Výzvy Podrobný sprievodca

Fortnite sezóna 3 týždeň 5 Výzvy Podrobný sprievodca 1

Od začiatku roka 2006 boli už tri roky Fortnite, v grafe popularity sa nenašiel ani jeden zlom. Má tri rôzne herné módy: Fortnite Zachráňte svet (hra na prežitie), Fortnite Kreatívne a Fortnite Kráľ hory. Zatiaľ čo prvé dve sú samy o sebe dosť slávne, je to druhé, ktoré dokázalo zhromaždiť pomerne veľkú základňu fanúšikov. Táto vzrušujúca hra a náročné úlohy kompenzujú toto šťastie touto hrou. V tomto ohľade sa každý týždeň vyskytujú aj problémy, ktoré tieto kolá znamenajú. V súčasnej dobe sezóna 3 týždeň 5 Úloha sa má začať Fortnite,

Rovnako ako predchádzajúce týždenné výzvy, aj tentokrát som si kúpil niekoľko zaujímavých úloh. Tentoraz existuje osem rôznych typov misií, ktoré musíte splniť. Každý z vás odmení 35 000 XP. To predstavuje 280 000 XP pre osem výziev. Nezabudnite, že odteraz sú všetky tieto netesnosti, takže ich možno budete musieť vziať so štipkou soli. Aj napriek tomu by tu uvedené informácie mali byť veľmi podobné. Fortnite sezóna 3 týždeň 5 Výzva sa začína vo štvrtok 16. júla a tu sú uvedené všetky potrebné pokyny.

Fortnite    sezóna 3 týždeň 5

Fortnite sezóna 3 týždeň 5 Sprievodca výzvami

Tu je osem rôznych typov výziev, ktoré potrebujete, aby ste preukázali svoje schopnosti:

Vyhľadávanie 7 Prsia na Sweaty SandsGet 3 Eliminácia v maloobchodnom rade Použite ohnisko alebo Flare Gun na Misty MeadowsLand na jachte a dokončite top 25Catch 5 ryby na útesoch Craggy Aktualizujte zbraň na slaných prameňoch. Plávajúce krúžky zbierajte na Steamy Stacks.

Pozrime sa podrobne na každú z nich. Tu je prehľad pre každú jednotlivú súpravu misií, z ktorých väčšina si vyžaduje pristátie na perfektnom mieste. Možno bude potrebné poskytnúť podrobný obrázok s pokynmi uvedenými nižšie.

Vyhľadávanie 7 Prsia na Sweaty Sands

hrudná sezóna 3 týždeň 5

Počas tejto sezóny 3 týždeň 5 Fortnite Výzva, musíte sa prihlásiť celkom 7 hrudník na Sweaty Sands. Z tohto hľadiska by mala byť priložená mapa praktická.

dostať 3 Eliminácie v riadku Retail

Prepnúť na maloobchodný riadok. čo by nemalo byť ťažké nájsť a implementovať tri eliminácie.

Na Misty Meadows používajte protipožiarnu plechovku alebo pištoľ

Najjužnejšia poloha v strede mapy obsahuje Misty Meadows. Choďte tam a použite ohňovzdornú nádobu alebo Flare Gun. Ten druhý je ľahšie získať ako prvý.

Pristúpte na jachtu a skončte v top 25

Urobte pristátie na jachte, ktorá je severne od mapy E1, a pokúste sa byť v prvých 25 rebríčkoch.

úlovok 5 rybolov na útesoch Craggy

úlovok 5 ryby

To sa môže ukázať ako pomerne ťažké obdobie 3 týždeň 5 Fortnite výzva. Tiež chytiť 5 rybolov nemusí byť veľkým problémom, ale môže byť ťažké chytiť sa za rybársky prút. Vďaka svojej veľmi nízkej rýchlosti trenia môže spôsobiť problémy. V tomto ohľade môžete tieto prúty dostať na loď.

Vylepšujte zbraň v Salty Springs

V tejto výzve musíte upgradovať zbraň v Salty Springs. A na to by ste mali mať dostatok materiálov potrebných na rozklad. Akonáhle ste ich zozbierali dosť, pokračujte na uvedené miesto a okamžite inovujte svoju zbraň.

Zbierajte plávajúce prstene na steamy komíny

Fortnite sezóna 3 týždeň 5 Výzvy Podrobný sprievodca 2

Vyskočte na miesto vrtuľníka cez jachtu alebo na jednoduchý Frenzy Farm. Keď budete lietať okolo parných tyčí, poteší vás 4 rôzne plávajúce krúžky na oblohe. Nezabudnite zhromaždiť každú z nich

Vyhľadajte munície vo Fortille

Nakoniec, aby ste dokončili tento quest, musíte hľadať náboje na Fortille.

Vyplňte všetky uvedené výzvy a sezónu dokončíte 3 týždeň 5 Fortnite Výzva. Sprievodcu aktualizujeme ďalšími informáciami, kedy a kedy nastane ďalší vývoj. Nezabudnite si teda túto stránku uložiť ako záložku pre ďalšie aktualizácie. Zaokrúhlenie tu je niekoľko tipov a trikov pre iPhone, tipov a trikov pre PC a tipov a trikov pre Android, ktoré by ste si mali pozrieť.