Fortnite sezóna 3: Najlepšie pristávacie miesta v tejto sezóne

Fortnite sezóna 3: Najlepšie pristávacie miesta v tejto sezóne 1

Ako ste už možno uhádli, v Fortnite sezóna 3, v meste je úplne nová skupina miest na vykládku Fortnite, Vždy je lepšie pristáť na správnom mieste pristátia, aby ste v hre dosiahli dobrý štart.

Táto príručka vám pomôže nájsť najlepšie vstupné stránky v meste Fortnite, Tiež to zvýši vaše šance na prežitie oveľa dlhšie v hre s rovnomernými rotáciami.

Fortnite: Najlepšie miesta na pristátie v hre

Skoro každý Fortnite sezónna mapa 3 je pod vodou. Aj keď veľa sezóny 2 Body záujmu existujú, nebudete k nim mať prístup. Videli sme úplne nový príbeh pre každú novú sezónu Fortnite,

V tretej sezóne Fortnite, stretnete tri nové bossy, Kit, o ktorom sa hovorí, že je synom Meowscle, Julesom „Inžinierom“ a oceánom. sezóna 3 jedol veľa zaujímavých miest z kapitol 2, čo znamená, že bolo zavedených veľa nových miest pristátia.

Pawntoon

Fortnite    sezóna 3: Najlepšie pristávacie miesta v tejto sezóne

Prvým vstupným miestom, ktoré vám odporúčame, je Pawntoon. Počas sezóny nenájdete značku Pawntoon 3 Máp. Pawntoon je loď, ktorá má nejakú tajnú korisť.

Umiestnenie Pawntoon sa mení s každou hrou. Kliešte nájdete na okrajoch mapy. Keď objavíte tón pešiaka, budete odmenení poklesom obživy, zlomkovou truhlou, šiestimi obyčajnými truhlami, rybárskymi miestami a množstvom šikmých sudov.

Ak ste sólový hráč, korisť, ktorú dostanete od Pawntoon, bude viac ako dosť. Hoci rabovanie pešiaka sa môže zdať zaujímavé, pre hráčov môže byť niekedy ťažké nájsť Pawtoona.

Ostrov neďaleko Pleasant Parku

Fortnite    sezóna 3: Najlepšie pristávacie miesta v tejto sezóne

Ďalším miestom pristátia, ktoré odporúčame, je ostrov neďaleko Pleasant Parku. Väčšina z Fortnite hráči zvyknú tento ostrov ignorovať a myslia si, že je nehodný. To však nie je pravda. V niektorých hrách si môžete užiť celý ostrov pre seba, pretože tu málokedy pristane niekto. Pokúste sa pristáť uprostred ostrova, ktorý je v blízkosti modrého domu.

Nezabudnite ju vyrabovať v smere hodinových ručičiek. Po celom ostrove máte drevené dosky, tehly a kovový šrot. Príslušenstvo by stačilo na to, aby ste v hre pokračovali.

V blízkosti tohto tajomného ostrova nájdete tiež vírivku, ktorá vám pomôže rýchlo rotovať.

maloobchodná linka

Fortnite    sezóna 3: Najlepšie pristávacie miesta v tejto sezóne

Tretím miestom, ktoré odporúčame pristávať, je Retail Row. Maloobchod bol zavedený v roku 2007 Fortnite Kapitola jedna si však zachovala svoju hrdosť na hru. Toto miesto ešte stále nie je ovplyvnené vodami tretej kapitoly Fortnite,

Ak preskúmate Retail Row, môžete získať podlahové prepravy, štíty, truhly a oveľa viac. Preskúmať maloobchod je veľmi jednoduché. Nachádza sa v rohu mesta Fortnite mapy a nepriťahujú veľkú pozornosť Fortnite player.

Boli to najlepšie miesta na pristátie pre tretiu sezónu Fortnite, Vyberte si svoje obľúbené miesto pristátia a dúfajte, že prežijete dlhšie. Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol nájsť najlepšie vstupné stránky Fortnite, Ak sa vám to páčilo, nezabudnite sa pozrieť na naše ďalšie tapety, Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sociálne médiá, iPhone triky a triky Android pre viac sprievodcov. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vám pomôže vyhrať súťaž o darček 150 dolárov. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Vďaka.