Fortnite sezóna 3: Najlepšie pristávacie miesta v tejto sezóne

Fortnite sezóna 3: Najlepšie pristávacie miesta v tejto sezóne 1

Ako ste u┼ż mo┼żno uh├ídli, v Fortnite sez├│na 3, v meste je ├║plne nov├í skupina miest na vykl├ídku Fortnite, V┼żdy je lep┼íie prist├í┼ą na spr├ívnom mieste prist├ítia, aby ste v hre dosiahli dobr├Ż ┼ítart.

T├íto pr├şru─Źka v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą najlep┼íie vstupn├ę str├ínky v meste Fortnite, Tie┼ż to zv├Ż┼íi va┼íe ┼íance na pre┼żitie ove─ża dlh┼íie v hre s rovnomern├Żmi rot├íciami.

Fortnite: Najlepšie miesta na pristátie v hre

Skoro ka┼żd├Ż Fortnite sez├│nna mapa 3 je pod vodou. Aj ke─Ć ve─ża sez├│ny 2 Body z├íujmu existuj├║, nebudete k nim ma┼ą pr├şstup. Videli sme ├║plne nov├Ż pr├şbeh pre ka┼żd├║ nov├║ sez├│nu Fortnite,

V tretej sez├│ne Fortnite, stretnete tri nov├ę bossy, Kit, o ktorom sa hovor├ş, ┼że je synom Meowscle, Julesom ÔÇ×In┼żinieromÔÇť a oce├ínom. sez├│na 3 jedol ve─ża zauj├şmav├Żch miest z kapitol 2, ─Źo znamen├í, ┼że bolo zaveden├Żch ve─ża nov├Żch miest prist├ítia.

Pawntoon

Fortnite    sezóna 3: Najlepšie pristávacie miesta v tejto sezóne

Prv├Żm vstupn├Żm miestom, ktor├ę v├ím odpor├║─Źame, je Pawntoon. Po─Źas sez├│ny nen├íjdete zna─Źku Pawntoon 3 M├íp. Pawntoon je lo─Ć, ktor├í m├í nejak├║ tajn├║ koris┼ą.

Umiestnenie Pawntoon sa men├ş s ka┼żdou hrou. Klie┼íte n├íjdete na okrajoch mapy. Ke─Ć objav├şte t├│n pe┼íiaka, budete odmenen├ş poklesom ob┼żivy, zlomkovou truhlou, ┼íiestimi oby─Źajn├Żmi truhlami, ryb├írskymi miestami a mno┼żstvom ┼íikm├Żch sudov.

Ak ste s├│lov├Ż hr├í─Ź, koris┼ą, ktor├║ dostanete od Pawntoon, bude viac ako dos┼ą. Hoci rabovanie pe┼íiaka sa m├┤┼że zda┼ą zauj├şmav├ę, pre hr├í─Źov m├┤┼że by┼ą niekedy ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą Pawtoona.

Ostrov ne─Ćaleko Pleasant Parku

Fortnite    sezóna 3: Najlepšie pristávacie miesta v tejto sezóne

─Äal┼í├şm miestom prist├ítia, ktor├ę odpor├║─Źame, je ostrov ne─Ćaleko Pleasant Parku. V├Ą─Ź┼íina z Fortnite hr├í─Źi zvykn├║ tento ostrov ignorova┼ą a myslia si, ┼że je nehodn├Ż. To v┼íak nie je pravda. V niektor├Żch hr├ích si m├┤┼żete u┼żi┼ą cel├Ż ostrov pre seba, preto┼że tu m├ílokedy pristane niekto. Pok├║ste sa prist├í┼ą uprostred ostrova, ktor├Ż je v bl├şzkosti modr├ęho domu.

Nezabudnite ju vyrabova┼ą v smere hodinov├Żch ru─Źi─Źiek. Po celom ostrove m├íte dreven├ę dosky, tehly a kovov├Ż ┼írot. Pr├şslu┼íenstvo by sta─Źilo na to, aby ste v hre pokra─Źovali.

V bl├şzkosti tohto tajomn├ęho ostrova n├íjdete tie┼ż v├şrivku, ktor├í v├ím pom├┤┼że r├Żchlo rotova┼ą.

maloobchodná linka

Fortnite    sezóna 3: Najlepšie pristávacie miesta v tejto sezóne

Tret├şm miestom, ktor├ę odpor├║─Źame prist├íva┼ą, je Retail Row. Maloobchod bol zaveden├Ż v roku 2007 Fortnite Kapitola jedna si v┼íak zachovala svoju hrdos┼ą na hru. Toto miesto e┼íte st├íle nie je ovplyvnen├ę vodami tretej kapitoly Fortnite,

Ak presk├║mate Retail Row, m├┤┼żete z├şska┼ą podlahov├ę prepravy, ┼ít├şty, truhly a ove─ża viac. Presk├║ma┼ą maloobchod je ve─żmi jednoduch├ę. Nach├ídza sa v rohu mesta Fortnite mapy a nepri┼ąahuj├║ ve─żk├║ pozornos┼ą Fortnite player.

Boli to najlep┼íie miesta na prist├ítie pre tretiu sez├│nu Fortnite, Vyberte si svoje ob─ż├║ben├ę miesto prist├ítia a d├║fajte, ┼że pre┼żijete dlh┼íie. D├║fame, ┼że v├ím tento sprievodca pomohol n├íjs┼ą najlep┼íie vstupn├ę str├ínky Fortnite, Ak sa v├ím to p├í─Źilo, nezabudnite sa pozrie┼ą na na┼íe ─Ćal┼íie tapety, Windows Sprievodcovia, hern├ş sprievodcovia, soci├ílne m├ędi├í, iPhone triky a triky Android pre viac sprievodcov. Prihl├íste sa na odber n├í┼ího YouTube channel v├ím pom├┤┼że vyhra┼ą s├║┼ąa┼ż o dar─Źek 150 dol├írov. Ak m├íte ak├ęko─żvek pochybnosti alebo sp├Ątn├║ v├Ązbu, uve─Ćte ni┼ż┼íie svoje meno spolu s e-mailov├Żm identifika─Źn├Żm ─Ź├şslom a my v├ím ─Źoskoro odpovieme. V─Ćaka.