Fortnite Miesto stopky: miesto na zničenie stopiek …

Nová sezónna udalosť pre Fortnite Battle Royale je teraz nažive a je tu nová úloha „zničiť stopku pomocou Catalyst Oufit“. vnútri Fortnite stopka Sprievodca, budeme podrobne všetky variácie Fortnite zastaviť podpisovanie polohy, takže viete, kam ísť na mape a čo najrýchlejšie zničiť všetkých 10 značiek.

Fortnite Zastaviť upozornenia o polohe

Hneď pod ňou vidíte našu úplnú mapu všetkého Fortnite prestať podpisovať miesto. V Pleasant Park, Paradise Palms a Salty Springs nájdete viac zastávok. Aby ste túto výzvu dokončili, musíte zničiť viac značiek na každom mieste.

Naša mapa s umiestnením zastávky. znaku | Hirun Cryer / Ultrazvuk, Epické hry

Fortnite Katalyzátorové oblečenie

Ak chcete začať dokončiť Fortnite Ak chcete zastaviť značku výzvy, musíte najprv vyplniť novú masku katalyzátora. Ak nie ste s týmto aspektom oboznámení, je to prvýkrát, čo ste ho odomkli pri zakúpení nového produktu Battle 10 Season 10, takže sa nemusíte obávať, že ho budete musieť odomknúť otočením úrovne udeľovania Battle Pass.

Note ale nemusíte hľadať tých istých 10 miest stopiek Fortnite Battle Royale zápas. Namiesto toho môžete zadať toľko hier Battle Royale, koľko potrebujete na sledovanie jednej zastávky za druhou.

Ako zničiť Fortnite Značka stop

Keď ste našli jedno z miest zastávok, ktoré sme podrobne opísali vyššie, stačí toto označenie zničiť. To sa dá urobiť veľmi ľahko, buď kladivom na úrodu alebo zničením zbraní alebo výbušnín.

Fortnite    Miesto stopiek: miesto na zničenie stopiek katalyzátorovým oblečením 2 Jedna z mnohých zastávok. znaku | Hirun Cryer / Ultrazvuk, Epické hry

Áno viac Fortnite obsah, ktorý chcete, potom ste na správnom mieste. Môžete pokračovať na našej stránke všeobecných tipov Fortnie alebo s nami do hĺbky. Fortnite Najlepší sprievodca zbraňami pre viac. Tam sú tiež naše Fortnite Stránka Rune, ako aj naše najlepšie poradie Fortnite Koža je momentálne ponúkaná.