Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Fortnite Lokality orientačných bodov: Kam navštíviť 15 orientačných bodov za týždeň 3 výzva

Nová sada Fortnite sezóna 2 výzvy sú teraz živé. Šarža tohto týždňa je tematicky zameraná na TNTinu, ďalšiu kožu postavy, ktorú môžete odomknúť počas sezóny 2 Battle Pass V súlade s týmto charakterom sa väčšina výziev týka výbušnín, ale je tu ten, ktorý vás žiada navštívte 15 rôznych pamiatok, Ak potrebujete pomoc pri ich sledovaní, zostavili sme mapu a sprievodcu, ktorý vám ukáže, kam máte ísť.

Kde sú orientačné body?

Okolo ostrova je roztrúsených veľa pamiatok, problém je však v tom, že na mape nie sú výslovne označené, čo ich môže komplikovať. Aby sme vám pomohli pri ďalšom postupe, vyznačili sme na mape nižšie umiestnenia 27 orientačných bodov. Táto mapa nie je komplexná; po celom ostrove je viac pamiatok, ako sú tie, ktoré sme uviedli, mali by však byť viac než dostatočné, aby vám pomohli dokončiť výzvu.

Fortnite  mapa orientačných bodovFortnite mapa orientačných bodov

Ako dokončiť výzvu

Ako sa uvádza v výzve, na dokončenie tejto misie stačí navštíviť 15 orientačných bodov. Musia to byť rôzne orientačné body – nemôžete sa jednoducho vrátiť k rovnakým v rôznych zápasoch – to by však nemalo byť príliš ťažké vzhľadom na to, koľko je okolo ostrova.

Počas lovu orientačných bodov môžete súčasne postupovať smerom k ďalšiemu týždňu 3 výzva, ktorá vás žiada, aby ste pristáli v Rig, Hydro 16 a Logjam Woodworks. Posledné dve sú umiestnené v blízkosti niekoľkých ďalších orientačných bodov, takže môžete začať zápas pristátím na jednej z nich skôr, ako vystopujete niektoré orientačné body a zabijete dve vtáky jedným kameňom.

sezóna 2 z Fortnite kapitola 2 je v súčasnosti naplánovaná na koniec apríla, takže na ceste k hre je stále veľa problémov. Ak potrebujete pomoc s dokončením predchádzajúcich misií, zhromaždili sme naše mapy a príručky pre náročnejších v našej Fortnite sezóna 2 výzvy centrum. Nezabudnite sa tiež pozrieť na naše Fortnite sezóna 2 zaokrúhliť, aby ste dohnali všetko, čo je v tejto hre v tejto hre v tejto sezóne nové.

GameSpot môže získať províziu z maloobchodných ponúk.