Fortnite: Kde nájsť pódium Travisa Scotta v blízkosti Sweaty Sands

Ako súčasť Travis Astronomer Scott Túto udalosť budete musieť Navštívte jeho pódium Na sever od Sweaty Sands vyhrať nejakú veľkú korisť.

Čoskoro budú spustené astronomické výzvy a jedna z misií, ktoré navštívite Travis Scott North Stage Sweaty Sands. Píla hráčovi, ktorý bol postavený v priebehu minulého týždňa má byť čoskoro pripravený.

Musia sa dokončiť ďalšie astronomické výzvy, ako je tanec na jachte alebo abris lyžovanie a skákanie na obrovských astro hlavách, ale zatiaľ sa pozrime, kam bude táto párty ísť.

FortniteNavštívte Severné divadlo Sweaty Sands

Je ľahké nájsť samotnú scénu. Môžete začať od Sweaty Sands alebo Pleasant Parku, alebo pristáť z Battle Bus, aby ste sa tam rýchlo dostali.

Ste na najväčšom ostrovnom pobreží medzi Sharkom, Pleasant Park a Sweaty Sands, aby ste našli pódium. Akonáhle ste tam, tancujte niekoľko sekúnd, kým sa výzva nedokončí.

Fortnite: Kde nájsť pódium Travisa Scotta v blízkosti Sweaty Sands 2

Tieto výzvy musíte dokončiť do 26. apríla, takže je čas na sieť niektorých astronomických prvkov.

Odumretá koža Je teraz k dispozícii pre majiteľov bojisko priesmyku a môžete sledovať Deadpool tu všetky najnovšie výzvy.

Prihláste sa na odber bulletinu VG247 Získajte najlepšie bity VG247 vo svojej doručenej pošte každý piatok!

Môžete skontrolovať náš web Henchman Challenge Guide je tu, To vám povie, kde nájdete Henchmen, Bosses a Ako otvoriť ID a skener ID dverí. Môžete si tiež pozrieť sprievodcov, kde nájdete Lighthouse Lockie, Apres Ski a Mount Kay, kde nájdete tajné chodby, Shadow safe domy a ako navštíviť Coral Cove, Stack Shack a Crash Site bez plávania v jednej hre.

svedok YouTube'); JQuery (yt_video_wrapper) .remove (),};});}}});}}