Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Fortnite kapitola 2 spustil špionážne tematické druhé obdobie

Fortnite kapitola 2 spustil špionážne tematické druhé obdobie 1

Fortnite sezóna 2 kapitola 2 začína dnes a spoločnosť Epic vydala niekoľko upútaviek, aby ukázala, čo nás na ostrove čaká, keď sa dostaneme do novej aktualizácie. Jednou z tých vecí je prísne tajná základňa s rušivým fanúšikom mačiek a vo vnútri oblečeným smokingom Peely, keďže nová sezóna je o tajných špionážnych veciach. Nájdete tu nové špionážne základne bránené bezpečnostnými systémami a agentmi NPC, nové špionážne gadgety, množstvo nových outfitov. Ten starý obľúbený portrét, Deadpool, sa vkradol.

Na ostrove na vás teraz čakajú tajné úkryty. "Infiltrujte nepriateľské základne, neutralizujte strážcov stráže a čelte ich vodcovi, aby získali jedinečné a silné zbrane," hovorí Epic. Budete musieť „zobrať automatické veže a bezpečnostné kamery a používať nové gadgety, ako sú ozdobné granáty, bezdotykové míny a maskovanie, aby sabotovali konkurenčných agentov.“

Ako je možné vidieť na ďalšom prívese, vyššie uvedený muž z buff mačky sa volá Meowscles a bude to jedna z kožiek, ktoré môžete chytiť ako súčasť nového bojového preukazu. Pripojil sa k nemu zlatý chlapec Midas, Maya s novými časťami oblečenia, ktoré boli odomknuté výzvami, a niekoľko ďalších agentov, ktorí sa k vám pripoja vo vašom špeciálnom prísne tajnom brlohu.

Na vrchole toho všetkého je Deadpool iba rovné kúpanie v bazéne V-Bucks na konci tohto ďalšieho prívesu. Prinajmenšom je to tajný odomykateľný výstroj v novom bojovom priesmyku. Možno sa z toho vyvinie ďalšie podstatné Marvel túto sezónu v určitom okamihu prekročiť.

Keď si kúpite sezónu, získate tieto skiny a prístup na špeciálnu základňu „Agency“ 2 bojový priesmyk. Každá z nových vzhľadov, ktoré sme vám ukázali, má tiež bonusový variant, vďaka ktorému si môžete vybrať medzi verziami „Duch“ a „Tieň“ dokončením misií. Epic tiež dráždi niektoré obmedzené časové operácie, ktoré „navždy zmenia osud ostrova“.

Sezóna zadarmo 2 aktualizácia je aktívna práve teraz, takže je všetko pripravené na hranie, pokiaľ ste si stiahli opravu. Spoločnosť Epic poznamenala, že veľkosť opravy pre túto novú sezónu je síce o niečo väčšia ako zvyčajne, takže ak chcete, aktualizáciu spustite čo najskôr.

.