Fortnite kapitola 2 sezóna 2 týždeň 2 Výzvy, ktoré sú teraz k dispozícii – Brutusova inštruktážna časť 2

Fortnite kapitola 2 sezóna 2 týždeň 2 Výzvy, ktoré sú teraz k dispozícii - Brutusova inštruktážna časť 2 1

Tu sú všetky výzvy, ktoré je teraz možné splniť Fortnite na týždeň 2 kapitoly 2, Sezóna 2,

Výzvy pre túto sezónu boli prezentované odlišným spôsobom ako v minulej sezóne, keď bola karta Výzvy odstránená a bola nahradená tabuľkou výziev, ktorú nájdete kliknutím na kartu Battle Pass.

Neexistuje tiež žiadne odpočítavanie, ktoré by bolo viditeľné pri vydávaní nových výziev, ale každý týždeň by sa mala vydať nová skupina výziev, s najväčšou pravdepodobnosťou vo štvrtok ako týždeň. 2 výzvy sú teraz k dispozícii.

Fortnite kapitola 2 sezóna 2 týždeň 2 Brutusove informačné výzvy

V prvom týždni roku 2007 boli zverejnené výzvy Fortnite s názvom Brutus 'Briefing a na týždeň boli vydané ďalšie výzvy 2, čo je možné vidieť nižšie:

Fortnite kapitola 2 sezóna 2 týždeň 2 Výzvy, ktoré sú teraz k dispozícii - Brutusova inštruktážna časť 2 2Za splnenie každej výzvy, ktorá vám pomôže pokročiť v tejto sezóne Battle Pass, budete odmenení 40 000 XP. Ak je to možné, vytvorili sme sprievodcov, ktorí vám pomôžu dokončiť výzvy tohto týždňa, aj keď niektoré z týchto výziev sú samovysvetľujúce.

Brutus Briefing Ghost alebo Shadow Style Výzvy

Po dokončení 18 Brutusových brífingových výziev si budete môcť vybrať štýl, ktorý chcete pre Brutus Skin, či už Shadow alebo Ghost. Budete sa musieť rozhodnúť, ktorý štýl chcete, pretože nemôžete odomknúť oboje, a keď potvrdíte požadovaný štýl, nemôžete odomknúť ten druhý.

Na počítači, ktorý je pred Challenge Table, budú k dispozícii dve výzvy, ktoré môžete splniť iba jedným z problémov a odomknúť nový štýl pre Hench Hauler Back Bling, ktorý je odomknutý na úrovni 14 Battle Pass.

Tu sú výzvy, z ktorých si budete musieť vybrať:

Výzvy sú úplne rovnaké, okrem agentúry, do ktorej musíte plány doručiť. Znovu sa musíte rozhodnúť, ktorý štýl uprednostňujete, pretože si ho môžete ponechať.