Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Fortnite Hráči už našli chybu v neviditeľnosti Predátora

Fortnite Hráči už našli chybu v neviditeľnosti Predátora 1

No netrvalo to dlho. Koža Predátora konečne dorazila Fortnite dnes poskytuje hráčom prístup k novému lovcovi odmien s úžasným maskovacím zariadením na úrovni mýtov. Jediný problém? Hráči už objavili závadu, ktorá umožňuje plášti neviditeľnosti zostať vytrvalo aktívny počas celého zápasu.

Ako by ste očakávali, maskovacie zariadenie Predátora je obmedzené – na chvíľu vás zmení na neviditeľného, ​​ale potom začnete blikať bielym odtieňom a potom sa vráťte do normálu. Nový exploit objavil YouTuber „Glitch King“, ale nie je to veľmi praktické.

Dobrou správou za predpokladu, že si to chcete sami vyskúšať, je, že na rozdiel od niektorých z nich sa táto konkrétna chyba skutočne dá ľahko vykonať. Temnejšou stránkou veci je, že keď začne blikať plášť neviditeľnosti, musíte internet asi na pol minúty odpojiť, potom ho znova zapojiť a čakať, kým sa hra znova pripojí.

Zdá sa, že tento objav taktiež uviedol kožu Predátora do režimu nepretržitého blikania, čo znamená, že nebudete úplne neviditeľní ako pri počiatočnej aktivácii maskovacieho zariadenia. Stále však budete mať výhodu oproti iným hráčom, ktorí by sa snažili udržať si prehľad o vašej polohe.

Rovnako ako pri každom inom zneužívaní, budete sa chcieť vyhnúť používaniu tejto chyby vo svoj prospech počas hrania – je dobré si to vyskúšať pre zábavu, potom zápas opustiť, ale ak použijete exploit na podvádzanie v hrách, obzvlášť v súťažných hrách, budete môže ohroziť váš účet.