Fortnite Battle Pass druhej sezóny dodáva Deadpoolu vzhľad

Potom, čo to bolo pôvodne odhalené v oficiálnom prívese pre druhú sezónu sezóny dva bitky 2 Vo februári Fortnite Nakoniec do hry pridal dlho očakávaný Deadpool, čím sa stal štvrtým z najnovších superhrdinových bojových hier. Marvel Postava sa blíži k titulu kráľovskej bitky. Koža, ktorá bude k dispozícii každému, kto si kúpi Battle Pass, sa dá odomknúť splnením týždenných špeciálnych výziev Deadpoolu, medzi ktoré patrí nájdenie dvoch skrytých zbraní.

Za zmienku stojí, že od začiatku druhej sezóny 20. februára je nové sídlo posiate veľkonočnými vajíčkami Deadpoolu, pretože jedna z posledných výziev v hre vyžaduje, aby hráči hľadali chimichangy, najobľúbenejšie občerstvenie Deadpoolu. Jedným zo spôsobov riešenia tejto výzvy bol obraz samotného Deadpoolu. Kalendár tiež poskytoval silný náznak o tom, kedy je možné do hry pridať novú postavu s dôrazom 3 Apríl vo svetlo červenej farbe.

Jedna z najväčších hier Battle Royale na svete okrem hry PUBG, Fortnite Za posledný rok došlo k niekoľkým prechodom. K najpamätnejším patrí Covered Crusade z Gotham City, Batman. A obľúbený darebák každého, Thanos. Epic tiež pridal kožu Johna Wicka ako súčasť podujatia cross-release pred vydaním John Wick: Kapitola 3 Minulý rok, keď ďalšia hra Crossover s Stranger Things priniesla do hry brány, aj keď to neposlalo hráčov hore nohami na rozdiel od série Netflix, namiesto toho ich hodilo na iné blízke brány.

Odporúčané Obrázok s privolením: Epické hry (Via YouTube)