Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Fortnite Aktualiz├ícia v13.40 prid├íva ┼ítyri r├┤zne aut├í, s ktor├Żmi sa m├┤┼żete radova┼ą

Fortnite Aktualiz├ícia v13.40 prid├íva ┼ítyri r├┤zne aut├í, s ktor├Żmi sa m├┤┼żete radova┼ą 1

V priebehu rokov, Fortnite bolo domovom nieko─żk├Żch vozidiel, ktor├ę pom├íhaj├║ hr├í─Źom pohybova┼ą sa po mape. Zoznam vozidiel v hre za─Źal so skromn├Żm n├íkupn├Żm ko┼í├şkom, ale postupom ─Źasu sa rozr├ístol o vozidl├í ako obrnen├ę ┼ítvorkolky, dvojplo┼ín├şky, golfov├ę voz├şky a dokonca aj mechy. Napriek v┼íetk├Żm t├Żmto vozidl├ím sme vo svete nikdy nevideli skuto─Źn├ę auto Fortnite, ale to sa dnes v┼íetko men├ş.

FortniteDnes je k dispoz├şcii nov├í aktualiz├ícia Joy Ride, ktor├í do hry prid├íva celkovo ┼ítyri aut├í. Tieto vozidl├í n├íjdete roztr├║sen├ę po mape a Epic hovor├ş, ┼że pokia─ż nie s├║ na┼ítartovan├ę, sta─Ź├ş iba nast├║pi┼ą a vyrazi┼ą. Medzi ┼ítyri pridan├ę aut├í patria Islander Prevalent, Victory Motors Whisplash, OG Bear a Titano Mudflap.

Islander Prevalent je popisovan├Ż ako ÔÇ×duch zodpovednostiÔÇť a je to skuto─Źne najmenej chladn├ę auto tejto skupiny. Victory Motors Whiplash je sk├┤r ┼íportov├Ż automobil, zatia─ż ─Źo OG Bear je pickup, ktor├Ż sa zd├í by┼ą pripraven├Ż na offroad. Nakoniec je Titano Mudflap n├íves, ktor├Ż je obzvl├í┼í┼ą vhodn├Ż na hrmenie v celej krajine.

Napriek tomu, ┼że si jedno z t├Żchto ├íut m├┤┼że necha┼ą zato─Źi┼ą ka┼żd├Ż, nebudete ma┼ą ├║plne bezstarostn├║ radostn├║ jazdu, preto┼że pravidelne budete musie┼ą zastavi┼ą, aby ste do auta natankovali benz├şn. To je mo┼żn├ę vykona┼ą bu─Ć na ─Źerpacej stanici, alebo pomocou vhodenej plynovej plechovky, ktor├í kles├í ako koris┼ą; Ak sa mus├şte uch├Żli┼ą k pou┼żitiu plynovej n├ídoby, m├┤┼żete ju znova naplni┼ą, akon├íhle n├íjdete benz├şnov├ę ─Źerpadlo. Bu─Ćte opatrn├ş, ke─Ć sa rozhodnete zastavi┼ą na benz├şnovej pumpe, preto┼że si mysl├şme, ┼że to bud├║ hor├║ce miesta na boj.

Tak┼że v okamihu, Fortnite pre┼íiel z toho, ┼że nemal aut├í, na ┼ítyri. Aut├í s├║ dnes k dispoz├şcii ako s├║─Źas┼ą aktualiz├ície verzie 13.40, tak┼że akon├íhle si nain┼ítalujete opravu, vr├í┼ąte sa a zistite, ─Źi nem├┤┼żete n├íjs┼ą jedno z t├Żchto nov├Żch automobilov pre seba.