Fortnite: Ako a kde otvoriť truhly uzamknuté skenerom ID

Fortnite: Ako a kde otvoriť truhly uzamknuté skenerom ID 1

Jeden z týždňa 2 Výzvy v Fortnite kapitola 2, Sezóna 2 je otvorenie truhiel uzamknutých skenerom ID a tu je návod, ako túto výzvu dokončiť.

Nové výzvy sa objavia v roku 2007 Fortnite Battle Royale každý týždeň, ale možno ste si všimli, že spôsob, akým sa pristupovať k výzvam, sa od predchádzajúcich sezón zmenil.

Ak chcete zistiť, ktoré výzvy sú k dispozícii na dokončenie, musíte prejsť na tabuľku výziev, ktorú nájdete na karte Battle Pass. Tu uvidíte Brutusove informačné výzvy, ktoré sú teraz k dispozícii na dokončenie. Jedna z výziev na týždeň 2 je Otvorené truhlice uzamknuté skenerom ID a tento článok vám ukáže, ako a kde dokončiť túto výzvu.

Fortnite Otvorené truhly uzamknuté výzvou na skenovanie ID

Možno ste si všimli, že na začiatku sezóny to bolo 5 nové pomenované POI, ktoré boli pridané na mapu: The Shark, The Yacht, The Agency, The Grotto and The Rig. V týchto lokalitách nájdete veľa stúpencov a na týchto miestach sa našli truhlice, ku ktorým je možné získať prístup iba pomocou skenera ID.

Fortnite: Ako a kde otvoriť truhly uzamknuté skenerom ID 2

Fortnite  Komody so skenerom ID Fortnite Komody so skenerom ID

Tieto truhly sa v skutočnosti dajú pomerne ľahko otvoriť, pretože všetko, čo musíte urobiť, je zamaskovať sa. Aby ste to mohli urobiť, budete jednoducho musieť ísť do telefónnej búdky a hneď ako sa objavíte, budete prestrojení za pomocníka.

Fortnite  Zamaskujte sa ako stúpenec Fortnite Zamaskujte sa ako stúpenec

Len čo to urobíte, budete sa môcť naskenovať v hrudníku a otvorí sa vám to. Tieto truhlice sa nachádzajú vo všetkých nových pomenovaných POI a na každom mieste sú tiež dva telefónne búdky.

Fortnite  Otvorte hruď so skenerom ID Fortnite Otvorte hruď so skenerom ID

Na splnenie tejto úlohy budete musieť otvoriť tri z týchto truhiel. Ak potrebujete pomoc pri vyhľadávaní telefónnych búdok, kliknite sem na niektoré z miest.