Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Fortnite: Ako a kde loviť pomocou výbušnín

Fortnite: Ako a kde loviť pomocou výbušnín 1

Tu je stručný návod, ako a kde loviť výbušninami, aby ste tento týždeň vyplnili 4 Fortnite výzvy.

Fortnite týždeň 4 výzvy budú k dispozícii na dokončenie o 14:00 UTC, ale vďaka dátovým hráčom vieme presne, aké sú výzvy pre časť 2 skúšobných výziev TNTiny.

Jedna z výziev vyžaduje, aby hráči lovili výbušniny. Niektorým hráčom sa to môže zdať zrejmé, je pravdepodobné, že ostatní hráči nebudú vedieť, ako túto výzvu splniť.

Tu je rýchly sprievodca, ako dokončiť rybu výbušninami Fortnite výzvy.

Fortnite: Ako a kde loviť pomocou výbušnín 2

Ako loviť s výbušninami v systéme Windows Fortnite

Na splnenie tejto úlohy budú hráči musieť trikrát loviť výbušniny. To znamená, že pri používaní výbušnín musíte mať z vody tri ryby.

Ak chcete túto výzvu dokončiť rýchlo po odchode z bojového autobusu, vyhľadajte motorový čln. Akonáhle nájdete jedno, vyhľadajte rybárske miesto, miesto, kde sú vo vode vlnky. Akonáhle nájdete jeden, strieľať raketu z motorového člna na rybárske miesto.

Ryby s výbušninami Ryba výbušninami cez YT / Tabor Hill

Ak sa po vykonaní tohto postupu nad vodou neobjavia žiadne ryby, musíte sa vydať na iné rybárske miesto a zopakovať rovnakú akciu. V tom budete musieť pokračovať, až kým neuvidíte na vode celkom tri ryby.

Prípadne môžete použiť rôzne výbušné predmety a zbrane a urobiť to isté. Zbrane a predmety, ktoré budú na splnenie tejto úlohy fungovať, sú odpaľovanie rakiet, vzdialené výbušniny (c4), luky a granáty. Jednoducho použite zbraň na rybárskom mieste alebo hodte granát alebo C4 na rybárske miesto.

Je tiež pravdepodobné, že propánové nádrže budú s touto výzvou pracovať, ak ju vyberiete a hodíte ju na rybárske miesto a vystrelíte na ňu, aby ste explodovali propánovú nádrž. Túto metódu sme neskúšali, ale pravdepodobne to bude fungovať.