Fly Fly vám prináša zábavné a nepredvídateľné animácie Twitter oznámenia

Fly Fly vám prináša zábavné a nepredvídateľné animácie Twitter oznámenia 1

Ak máte radi útek z väzenia, rovnako ako jeho používanie Twitter, takže si myslíme, že budete mať absolútny výbuch pomocou novo vydaného vylepšenia útek z väzenia Fly Fly od vývojára iOS Plat-Ykor.

Fly Fly ponúka zážitok z prijímania oznámení push od Twitter viac zábavy a interaktivity. Keď dostanete upozornenie, budete svedkami Twitter vták lietajúci na obrazovke, doplnený zvukmi spevu vtákov a animáciou Twitter ikona aplikácie

Podobne ako v prípade väčšiny nastavení zameraných na animáciu, slová samy nemôžu robiť Fly Fly Justice, takže necháme animovaný GIF nechať hovoriť:

Fly Fly vám prináša zábavné a nepredvídateľné animácie Twitter oznámenia 2

Všimnite si, že Fly Fly animuje rozhranie uzamknutej obrazovky a notifikačného centra s vtákmi Twtter, ktoré lietajú zakaždým, keď sa objaví oznamovací pruh. Umiestnenie vtáčej animácie je náhodné, ale je sprevádzané voliteľným zvukom cvrlikania vtákov.

Okrem toho Twitter Ikona aplikácie na domovskej obrazovke sa objaví, keď ožije, keď a Twitter zobrazí sa oznamovací pruh. Vo vyššie uvedenom príklade je vták v Twitter ikona aplikácie je vidieť, ako máva krídlami na krátku dobu, kým banner nezmizne.

Po inštalácii Fly Fly nájdete v aplikácii Nastavenia panel vyhradených predvolieb, kde môžete nakonfigurovať niektoré možnosti na základe svojej estetiky a správania:

Fly Fly vám prináša zábavné a nepredvídateľné animácie Twitter oznámenia 3

Tu môžete:

  • Povoľte alebo zakážte Fly Fly na požiadanie
  • Povoľte funkciu Fly Fly na uzamknutej obrazovke
  • Povoľte Fly Fly na domovskej obrazovke
  • Vyberte si medzi jedným zvukovým režimom Tweet, Tweet-Tweet a No-Tweet
  • Fly Fly je určite oveľa nepredvídateľnejšou novinkou, než užitočnou opravou útek z väzenia, ale to nezbavuje jej existujúceho cieľa. Ak chcete útek z väzenia kvôli exkluzivite vášho iPhone, Fly Fly je niečo, čo určite upúta pozornosť ľudí, ktorí sedia okolo vás.

    Ak máte záujem vyskúšať Fly Fly, môžete si ju kúpiť za $2.00 z úložiska Packix prostredníctvom vášho obľúbeného správcu balíkov. Tweak podporuje jailbroken zariadenia iOS 13 a vyžaduje pravidelné používanie Twitter žiadosť, ktorá sa má použiť.

    Myslíte si, že chytíte Fly Fly? Dajte nám vedieť prečo alebo prečo nie v sekcii s komentármi nižšie.