Fly Fly v├ím prin├í┼ía z├íbavn├ę a nepredv├şdate─żn├ę anim├ície Twitter ozn├ímenia

Fly Fly v├ím prin├í┼ía z├íbavn├ę a nepredv├şdate─żn├ę anim├ície Twitter ozn├ímenia 1

Ak m├íte radi ├║tek z v├Ązenia, rovnako ako jeho pou┼ż├şvanie Twitter, tak┼że si mysl├şme, ┼że budete ma┼ą absol├║tny v├Żbuch pomocou novo vydan├ęho vylep┼íenia ├║tek z v├Ązenia Fly Fly od v├Żvoj├íra iOS Plat-Ykor.

Fly Fly pon├║ka z├í┼żitok z prij├şmania ozn├ímen├ş push od Twitter viac z├íbavy a interaktivity. Ke─Ć dostanete upozornenie, budete svedkami Twitter vt├ík lietaj├║ci na obrazovke, doplnen├Ż zvukmi spevu vt├íkov a anim├íciou Twitter ikona aplik├ície

Podobne ako v pr├şpade v├Ą─Ź┼íiny nastaven├ş zameran├Żch na anim├íciu, slov├í samy nem├┤┼żu robi┼ą Fly Fly Justice, tak┼że nech├íme animovan├Ż GIF necha┼ą hovori┼ą:

Fly Fly v├ím prin├í┼ía z├íbavn├ę a nepredv├şdate─żn├ę anim├ície Twitter ozn├ímenia 2

V┼íimnite si, ┼że Fly Fly animuje rozhranie uzamknutej obrazovky a notifika─Źn├ęho centra s vt├íkmi Twtter, ktor├ę lietaj├║ zaka┼żd├Żm, ke─Ć sa objav├ş oznamovac├ş pruh. Umiestnenie vt├í─Źej anim├ície je n├íhodn├ę, ale je sprev├ídzan├ę volite─żn├Żm zvukom cvrlikania vt├íkov.

Okrem toho Twitter Ikona aplik├ície na domovskej obrazovke sa objav├ş, ke─Ć o┼żije, ke─Ć a Twitter zobraz├ş sa oznamovac├ş pruh. Vo vy┼í┼íie uvedenom pr├şklade je vt├ík v Twitter ikona aplik├ície je vidie┼ą, ako m├íva kr├şdlami na kr├ítku dobu, k├Żm banner nezmizne.

Po in┼ítal├ícii Fly Fly n├íjdete v aplik├ícii Nastavenia panel vyhraden├Żch predvolieb, kde m├┤┼żete nakonfigurova┼ą niektor├ę mo┼żnosti na z├íklade svojej estetiky a spr├ívania:

Fly Fly v├ím prin├í┼ía z├íbavn├ę a nepredv├şdate─żn├ę anim├ície Twitter ozn├ímenia 3

Tu m├┤┼żete:

  • Povo─żte alebo zak├í┼żte Fly Fly na po┼żiadanie
  • Povo─żte funkciu Fly Fly na uzamknutej obrazovke
  • Povo─żte Fly Fly na domovskej obrazovke
  • Vyberte si medzi jedn├Żm zvukov├Żm re┼żimom Tweet, Tweet-Tweet a No-Tweet
  • Fly Fly je ur─Źite ove─ża nepredv├şdate─żnej┼íou novinkou, ne┼ż u┼żito─Źnou opravou ├║tek z v├Ązenia, ale to nezbavuje jej existuj├║ceho cie─ża. Ak chcete ├║tek z v├Ązenia kv├┤li exkluzivite v├í┼ího iPhone, Fly Fly je nie─Źo, ─Źo ur─Źite up├║ta pozornos┼ą ─żud├ş, ktor├ş sedia okolo v├ís.

    Ak m├íte z├íujem vysk├║┼ía┼ą Fly Fly, m├┤┼żete si ju k├║pi┼ą za $2.00 z ├║lo┼żiska Packix prostredn├şctvom v├í┼ího ob─ż├║ben├ęho spr├ívcu bal├şkov. Tweak podporuje jailbroken zariadenia iOS 13 a vy┼żaduje pravideln├ę pou┼ż├şvanie Twitter ┼żiados┼ą, ktor├í sa m├í pou┼żi┼ą.

    Mysl├şte si, ┼że chyt├şte Fly Fly? Dajte n├ím vedie┼ą pre─Źo alebo pre─Źo nie v sekcii s koment├írmi ni┼ż┼íie.