Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

FlixTor Alternatives 2020: 10+ Najlep┼íie bezplatn├ę str├ínky na pozeranie filmov online

Flixtor je ve─żmi popul├írny a spo─żahliv├Ż webov├Ż server na sledovanie bezplatn├Żch filmov a telev├şznych rel├íci├ş vo vysokom rozl├ş┼íen├ş online. V s├║─Źasnosti je vo v├Ą─Ź┼íine kraj├şn bu─Ć dole, alebo z nejak├ęho d├┤vodu pre┼íla do re┼żimu offline. Tak┼że ak ste h─żadali ┼íikovnos┼ą vo─żby FlixTor, ste na spr├ívnom mieste.

Hoci Flixtor.to u┼ż nie je k dispoz├şcii pre mnoh├Żch z n├ís, existuje strieborn├í pod┼í├şvka v podobe webov├Żch str├ínok ako FlixTor. V mori falo┼ín├Żch aplik├íci├ş a desiatok knock-offov, ktor├ę tvrdia, ┼że s├║ ÔÇ×nov├Żmi FlixtormiÔÇť alebo tvrdia, ┼że s├║ zablokovan├ę, sme urobili preh─żad najlep┼íej pr├íce str├ínky ako FlixTor ─Źo v├ím v┼żdy umo┼żn├ş streamova┼ą filmy a telev├şzne programy zadarmo rovnako ako po─Źas dobr├Żch dn├ş. Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov, za─Źnime.

Pozn├ímka: M├┤┼że v├ís to zauj├şma┼ą zadarmo mo┼żnosti Showbox streamova┼ą viac bezplatn├Żch filmov alebo Pozerajte telev├şzne programy online,

10 najlep┼í├şch mo┼żnost├ş FlixTor v roku 2020

1) MoviesJoy

stránky ako FlixTor

Napriek tomu, ┼że Flixtor je v re┼żime offline, MoviesJoy pokra─Źuje v prestavovan├ş l├ęgi├ş milovn├şkov kina prostredn├şctvom svojej eklektickej zbierky bezplatn├Żch filmov a vysoko kvalitn├Żch telev├şznych programov. N├íjdete tu ve─ża filmov v r├┤znych ┼ż├ínroch, ako s├║ dokument├írne filmy, dr├ímy, akcie, romantika, dobrodru┼żstvo at─Ć. ├Üplne zadarmo.

V├í┼í z├í┼żitok zo streamovania sa navy┼íe nebude ob┼ąa┼żova┼ą nepr├şjemn├Żmi preru┼íovan├Żmi reklamami. Napriek z├íkazom poskytovate─żov internetov├Żch slu┼żieb spolo─Źnos┼ą MoviesJoy na─Ćalej poskytuje najnov┼íie filmy z Hollywoodu bezoh─żadne. bez preru┼íenia rekl├ím alebo pau┼í├ílnych platieb

2) SubsMovies

mo┼żnosti FlixTor

SubsMovies je jedn├Żm z najlep┼í├şch webov, ako je FlixTor, a m├í pekne usporiadan├ę rozhranie, v ktorom s├║ filmy a telev├şzne rel├ície kategorizovan├ę pod─ża ┼ż├ínrov ako Anim├ícia, Akcia, Horor, Sci-Fi, Thriller, ┼Żivotopis, Romantika, Dobrodru┼żstvo a ─Ćal┼íie. Preto bude super ─żahk├ę, ak chcete preh─żad├íva┼ą ve─żk├║ kni┼żnicu a n├íjs┼ą alebo streamova┼ą nov├Ż film.

SubsMovies pon├║ka filmy s titulkami v r├┤znych medzin├írodn├Żch jazykoch, ktor├ę uspokoja glob├ílne publikum. SubsMovies m├í navy┼íe aj pripravovan├║ sekciu filmu, ktor├í sa ─Źasto aktualizuje o najnov┼íie tituly filmu. V┼íetok videoobsah na serveri SubsMovies je v plnom vysokom rozl├ş┼íen├ş, tak┼że sa nemus├şte stara┼ą o kvalitu.

3) Tubi

flixtoralternativ

Tubi TV je leg├ílna str├ínka na streamovanie filmov, ktor├í je u online streamov ve─żmi popul├írna. Obrovsk├Ż arch├şv vide├ş a filmov├Żch titulov, ktor├Ż obsahuje ┼ż├ínre ako kom├ędia, ak─Źn├í hra, dobrodru┼żstvo, sci-fi, fikcia, horor, thriller at─Ć. Tubi TV je ├║plne zadarmo bez predplatn├ęho.

Nehovoriac o tom, Tubi TV m├í elegantn├ę UI a je kompatibiln├Ż s Androidom, Roku, Apple TV, xBox a Xfinity. Sta─Ź├ş si vytvori┼ą ├║─Źet v telev├şzii Tubi a za─Źa┼ą streamova┼ą svoju denn├║ d├ívku bohatstva. Tubi TV je spolu jedn├Żm z najlep┼í├şch webov├Żch str├ínok FlixTor na trhu.

4) Projekt zadarmo TV

stránky ako flixter

S obrovsk├Żm arch├şvom bezplatn├Żch filmov a telev├şznych rel├íci├ş je Project Free TV popul├írnou slu┼żbou online streamovania, ktor├í v priebehu rokov zhroma┼ż─Ćovala fan├║┼íikov fan├║┼íikov. T├íto vo─żba Flixtor pon├║ka na svojom rozhran├ş filmy tret├şch str├ín, ktor├ę s├║ preh─żadn├ę a ├║plne upraven├ę.

Aj ke─Ć v programoch Project Free TV ch├Żbaj├║ reklamy, streamy tret├şch str├ín zobrazen├ę v jeho pou┼ż├şvate─żskom rozhran├ş s├║ ─Źasto tr├ęnovan├ę s pr├şli┼í ve─żk├Żm po─Źtom preru┼íovan├Żch rekl├ím. Upozor┼łujeme, ┼że z t├Żchto str├ínok tret├şch str├ín by ste nemali s┼ąahova┼ą ┼żiadny videoobsah.

5) Pozerajte filmy

stránky ako flixter

─Äal┼íia impozantn├í mo┼żnos┼ą online streamingu, ktor├í pon├║ka viac ako 1 000 filmov├Żch titulov bez preru┼íovan├Żch rekl├ím, Look Movie r├Żchlo z├şskava na popularite. Nehovoriac o tom, str├ínka je pravidelne aktualizovan├í o nov├ę hollywoodske filmy, preto m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą z├íbavnej┼íie streamovanie online.

Okrem toho m├┤┼żete streamova┼ą svoj ob─ż├║ben├Ż medzin├írodn├Ż film s titulkami v r├┤znych jazykoch. V┼íetky filmy na tomto webe vr├ítane klasick├Żch k├şn v─Źera m├┤┼żu by┼ą tie┼ż vysielan├ę v rozl├ş┼íen├ş HD 720p aj 1080p. Funkcia Look Movie v┼íak neposkytuje telev├şzne seri├íly, preto┼że ide o platformu iba pre filmy. Ak teda h─żad├íte telev├şzne programy, mo┼żno budete chcie┼ą prejs┼ą na ─Ćal┼íie mo┼żnosti v na┼íom zozname.

6) Popcorn Time

flixtoralternativ

V─Ćaka ┼ípecializovanej aplik├ícii kompatibilnej s takmer v┼íetk├Żmi hlavn├Żmi opera─Źn├Żmi syst├ęmami Windows, Android, iOS, Linux a Popcorn Time s├║ vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou bezplatn├ęho streamovania pre milovn├şkov filmov online. Ide v podstate o bezplatn├ęho softv├ęrov├ęho Bittorrent klienta s vlastn├Żm integrovan├Żm prehr├íva─Źom filmov.

Na tejto platforme m├┤┼żete sledova┼ą ve─ża filmov a telev├şznych rel├íci├ş s titulkami s pln├Żm rozl├ş┼íen├şm HD a bezoh─żadn├Żm odovzdan├şm. Nehovoriac o tom, Popcorn Time je plnohodnotn├Żm arch├şvom viac ako 1 000 filmov a telev├şznych rel├íci├ş, ktor├ę v├ís ur─Źite bud├║ bavi┼ą vo va┼íich prestojoch. Preto je spolo─Źnos┼ą Popcorn ├ęra pova┼żovan├í za jedno z najlep┼í├şch miest spolo─Źnosti Flixtor, ktor├í pon├║ka filmy s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm aj telev├şzne programy.

7) Afdah

stránky ako flixter

Ak uprednost┼łujete streamovanie online, je pravdepodobn├ę, ┼że u┼ż pozn├íte Afdah, n├ízov, ktor├Ż je synonymom pre filmy, telev├şzne rel├ície a v┼íetky typy videoobsahu. Tmav├ę rozhranie pon├║ka najnov┼íie filmy vo vysokom rozl├ş┼íen├ş, ktor├ę nie s├║ hostovan├ę ani nahr├ívan├ę na svoju platformu. Preto je spolo─Źnos┼ą Afdah chr├ínen├í autorsk├Żmi pr├ívami bez toho, aby poru┼íovala autorsk├ę pr├íva, preto┼że iba ┼íkrab├í, preh─żad├íva a indexuje str├ínky filmov├Żch filmov online, ktor├ę s├║ podobn├ę vyh─żad├íva─Źu na webe.

Cez jeho humongous ukladanie odkazov na filmov├ę tituly, m├┤┼żete ─żahko n├íjs┼ą svoj ob─ż├║ben├Ż film, preto┼że Afdah kategorizuje v┼íetok online video obsah s kr├ísnymi n├íh─żadmi, rovnako ako ─Ćal┼íie inform├ície, ako s├║ runtime, IMDB hodnotenie, rok vydania, filmov├Ż ┼ít├íb, ┼ż├íner, a dostanete hodnotu.

8) Hulu

flixtoralternativ

Hulu, zn├íma tie┼ż ako hlavn├Ż v├Żzva pre nadradenos┼ą Netflixu, je online platforma na streamovanie, kde m├┤┼żete bezoh─żadne sledova┼ą tis├şce filmov, dokument├írnych filmov a telev├şznych rel├íci├ş. Okrem toho je Hulu denne aktualizovan├Ż o najnov┼íie vydan├ę filmy.

Hulu tvrd├ş, ┼że pon├║ka viac ako 700 mili├│nov hod├şn videoobsahu! Ale nev├Żhodou je, ┼że Hulu je zadarmo len na obmedzen├║ dobu, po ktorej mesa─Źn├ę pl├íny predplatn├ęho za─Ź├şnaj├║ na 50,99 dol├írov.

9) HotStar

flixtoralternativ

Aj ke─Ć je HotStar ┼ípecificky zameran├Ż na indick├Ż subkontinent, je leg├ílnym cie─żom streamingu na webe, ktor├Ż m├í obrovsk├Ż arch├şv bezplatn├Żch filmov a telev├şznych rel├íci├ş.

Ak ste z tohto regi├│nu, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą aj slu┼żbu HotStar. Okrem filmov n├íjdete aj ┼żiv├ę prenosy pre ┼íporty, dokument├írne filmy, ktor├ę s├║ hodn├ę ve─żk├Żch k├íblov├Żch siet├ş na celom svete. Celkovo je to jedna z najlep┼í├şch alternat├şv k FlixTor, ak ste zomieraj├║ci filmov├Ż fan├║┼íik.

10) praskanie

stránky ako flixter

Samotn├í crackle spolo─Źnosti Sony je ─Ćal┼í├şm leg├ílnym serverom nach├ídzaj├║cim sa vo vlastnej lige. T├íto platforma na streamovanie videa OTT (Over The Top) so s├şdlom v USA pon├║ka efekt├şvne pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, kde m├┤┼żete narazi┼ą na rozsiahly katal├│g filmov a telev├şznych rel├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete sledova┼ą na telef├│noch iPhone a Android.

Crackle je v┼íak v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii iba pre americk├ę publikum, tak┼że pravdepodobne budete musie┼ą pristupova┼ą k slu┼żbe VPN, ak b├Żvate niekde inde.