Fix Valorant System Error: Vyskytla sa kritická chyba a proces sa musí ukončiť

Fix Valorant System Error: Vyskytla sa kritická chyba a proces sa musí ukončiť 1

Keď hovoríte o hrách Valorant, musíte sa pred hraním prihlásiť do serverov Riot Servers. Dúfajme, že to urobí automaticky herný klient, keď dvakrát kliknete na názov. Používatelia sa stretávajú s neobvyklou otázkou, kde sa im hovorí, že proces musí skončiť. A hra sa končí. Teraz táto chyba vyzerá ako chyba a my sme ju museli opraviť. Náš sprievodca sa dnes bude zaoberať systémovými chybami vo Valorant, takže ak ste jedným z používateľov, ktorí čelia tomuto problému v uzavretej verzii verzie Valorant, ste na správnom mieste. Začnime teda.

Valorant je taktická strieľačka a videohra prvej osoby vyvinutá spoločnosťou Riot Games. Ak ste hrali League of Legends, mali by ste vedieť, že vývojár robí skvelé hry. Ale hra trpí niekoľkými chybami a chybami, ktoré spôsobujú problémy. Vydanie hry bolo naplánované na polovicu leta, ale stále sa v tejto súvislosti neuskutočnilo žiadne oficiálne oznámenie.

Fix Valorant System Error: Vyskytla sa kritická chyba a proces sa musí ukončiť

Aký je problém?

Fix Valorant System Error: Vyskytla sa kritická chyba a proces sa musí ukončiť

Zdá sa, že problém je skôr problémom než chybou, ktorá bráni používateľom vstúpiť do hry. Okrem toho chyba upozorňuje používateľov na vytvorenie výpisu zlyhaní, ktorý môže vývojárom pomôcť vylepšiť hru. Teraz to pre nás vyzerá ako chyba zdroja. To znamená, že systém nemôže vytvoriť systémový výpis alebo súbor s výpisom zlyhania systému, v ktorom môže hra vygenerovať alebo uložiť nežiaducu vyrovnávaciu pamäť. Začali sme o tom premýšľať a nakoniec sme zastavili, ako to môžu používatelia vyriešiť. To sme uviedli v ďalšej časti.

Ako opraviť kritickú chybu: Valorant System Error

Teraz budeme diskutovať o najlepšej a najjednoduchšej oprave, ktorá vám pomôže vyriešiť túto chybu. Keďže je to preukázané, odporúčame vám, aby ste nerobili nič iné, ako to, čo tu hovoríme. Opravte chybu podľa krokov uvedených nižšie.

Fix Valorant System Error: Vyskytla sa kritická chyba a proces sa musí ukončiť

    Kliknutím na OK a NO pri otvorení Valorant ukončíte program. Teraz kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu Valorant na pracovnej ploche. V rozbaľovacej ponuke kliknite na položku Vlastnosti. Teraz vyberte kartu kompatibility. Teraz začiarknite políčko „Spustiť tento program ako správca. “Fix Valorant System Error: Vyskytla sa kritická chyba a proces sa musí ukončiť 2Potom kliknite na tlačidlo Použiť a potom na tlačidlo OK.

Teraz môžete začať hru a nemusíte čeliť žiadnym chybám. Dôvodom takejto chyby je to, že hra je v beta verzii, nemá moduly v hre, ktoré jej umožňujú prístup k interným súborom. Poďme na to oprávnenia správcu hry.

SUM UP

Táto príručka mala pomôcť hráčom vo Valorante, ktorí neustále zažili kritickú chybu ukončenia alebo systémovú chybu Valorant. Po postupe podľa nášho sprievodcu je potrebné chybu odstrániť. Dúfame, že vám náš sprievodca pomohol. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte a nižšie uveďte svoje meno a e-mailovú adresu. Podobne si môžete pozrieť naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android, kde nájdete ďalšie tipy a triky. Odporúčame vám, aby ste sa prihlásili na odber darčekov so zľavou 100 dolárov YouTube channel, Vďaka.