Fitbit oznamuje Versa smartwatch a detsk├Ż n├íramok Ace, dod├íva aplik├ícii Fitbit sledovanie zdravia ┼żien

Fitbit dnes ohl├ísil dva ├║plne nov├ę produkty a po┼żadovan├║ doplnkov├║ funkciu pre aplik├íciu Fitbit. Fitbit Versa je nov├í vlajkov├í lo─Ć spolo─Źnosti smartwatch, ktor├í nahr├ídza Ionic. N├íramok Ace pre deti je v podstate Fitta Alta pre deti vo veku 8+. Aplik├ícia Fitbit po prv├Żkr├ít s aktualiz├íciou, ktor├í sa uskuto─Źn├ş v m├íji 2018, pon├║kne funkcie t├Żkaj├║ce sa zdravia ┼żien, ako napr├şklad sledovanie obdobia.

Fitbit Versa

Hodinky Fitbit Versa u┼ż unikli u┼ż pred dne┼ín├Żm ozn├ímen├şm a vyzeraj├║ presne tak, ako sme o─Źak├ívali. M├í ove─ża kraj┼í├ş dizajn ako jeho predchodca, sklaman├Ż I├│nsky a porovnania sa daj├║ ─żahko urobi┼ą pomocou Apple Watch, Versa m├í jeden 10,34 “obrazovka pokryt├í gorilalov├Żm sklom 3 s jasom do 1000 nits. Aspo┼ł s─żuby Fitbit 4 v├Żdr┼ż bat├ęrie za to, ─Źo hovor├ş, je ÔÇ×naj─żah┼íia kovov├í inteligentn├í hodinky na trhu v USAÔÇť.

Spust├ş sa Fitbit OS 2,0, ktor├í pon├║ka nov├Ż vlastn├Ż informa─Źn├Ż panel a inteligentn├ę odpovede pre pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android. Cvi─Źenia na obrazovke v├ís preved├║ va┼íimi rutinami a je tu automatick├ę vstavan├ę sledovanie sp├ínku. K dispoz├şcii bude aj ┼ípeci├ílna ed├şcia, ktor├í bude obsahova┼ą ─Źip NFC na pou┼żitie s programom Fitbit Pay.

Fitbit Versa stoj├ş 199,95 dol├írov za ┼ítandardn├║ verziu a 229,95 dol├írov za ┼ípeci├ílne vydanie. Dod├íva sa s mal├Żm aj ve─żk├Żm ┼ítandardn├Żm n├íramkom, ale ko┼żen├ę, kovov├ę a sie┼ąovan├ę doplnky mo┼żno k├║pi┼ą aj od 49,95 dol├írov. Teraz si ju m├┤┼żete predobjedna┼ą na webovej str├ínke Fitbit. Verizon bude ma┼ą zajtra Versa na predobjedn├ívku a ─Ćal┼í├şch vybran├Żch maloobchodn├şkov. Bude sa vo v┼íeobecnom predaji v apr├şli u maloobchodn├şkov, ktor├ş Amazon, Best Buy, Kohl’s, Macy’s, Target, Verizon a Walmart.

Fitbit Ace

Fitbit oznamuje Versa smartwatch a detsk├Ż n├íramok Ace, dod├íva aplik├ícii Fitbit sledovanie zdravia ┼żien 1

Fitbit Ace je fitness tracker navrhnut├Ż pre deti. Monitoruje kroky, akt├şvny ─Źas a sp├ínok a spolo─Źnos┼ą tvrd├ş, ┼że n├íramok odoln├Ż vo─Źi sprche vydr┼ż├ş medzi poplatkami a┼ż p├Ą┼ą dn├ş. Eso sprev├ídza nov├Ż rodinn├Ż ├║─Źet Fitbit a pon├║ka funkcie rodi─Źovskej kontroly, aby boli deti pri pou┼ż├şvan├ş zariadenia v bezpe─Ź├ş.

Medzi ─Ćal┼íie vlastnosti patria motiva─Źn├ę v├Żzvy, ako aj pohybliv├ę pripomienky a odmeny na podporu pozit├şvnych krokov. Eso sa bude pred├íva┼ą v druhom ┼ítvr┼ąroku 2018 a d├í sa objedna┼ą aj priamo na webovej str├ínke Fitbit. Bude k dispoz├şcii v modrej alebo fialovej farbe a bude st├í┼ą 99,95 dol├írov. N├íjdete ho na Amazon, Best Buy, Kohl a Target, medzi ostatn├Żmi maloobchodn├şkmi.

Sledovanie zdravia ┼żien

Fitbit oznamuje Versa smartwatch a detsk├Ż n├íramok Ace, dod├íva aplik├ícii Fitbit sledovanie zdravia ┼żien 2

S├║─Źasne s ozn├ímen├şm nov├Żch produktov si spolo─Źnos┼ą Fitbit v┼íimla nieko─żko zlep┼íen├ş, ktor├ę pl├ínovala pre aplik├íciu Fitbit. Po rozsiahlych po┼żiadavk├ích pou┼ż├şvate─żov spolo─Źnos┼ą do svojej aplik├ície prid├í sledovanie obdobia. Nov├ę funkcie aplik├ície a zariaden├ş, ktor├ę sa bud├║ kona┼ą v m├íji, pom├┤┼żu ┼żensk├Żm pou┼ż├şvate─żom lep┼íie porozumie┼ą men┼ítrua─Źn├Żm cyklom a zlep┼íia tak celkov├Ż zdravotn├Ż stav a pohodu.

M├┤┼żete sa prihl├ísi┼ą do obdob├ş a dost├íva┼ą ozn├ímenia push pre predpokladan├Ż d├ítum za─Źatia. Va┼íe hodinky Fitbit tie┼ż zobrazia va┼íe ├║rodn├ę okno na paneli Dnes, ak si budete pria┼ą. Fitbit tie┼ż spolupracoval so skupinou lek├írskych poradcov na pr├şprave zdravotn├şckych materi├ílov pre ┼żeny, ktor├ę pou┼ż├şvate─żom pom├íhaj├║ dozvedie┼ą sa viac, a vytv├íraj├║ sa nov├ę komunitn├ę skupiny Fitbit na cel├Ż rad s├║visiacich t├ęm.