Fitbit Charge vyrie┼íi 4 Najv├Ą─Ź┼í├ş probl├ęm so svojimi patr├│nmi

Sledovatelia aktiv├şt zvy─Źajne nevyv├şjaj├║ ve─ża hluku ani nepri┼ąahuj├║ ve─żk├║ pozornos┼ą z profesion├ílnych ├║nikov, ako je Roland Quandt, pred ich ofici├ílnymi ozn├ímeniami, ale Fitbit Charge 4 To, ─Źo nebolo vydan├ę, nie je n├şzkon├íkladov├í denn├í inteligentn├í skupina. Ak ste obozn├ímen├ş s radom Fitbit Charge, mali by ste si by┼ą plne vedom├ş toho, ┼że najd├┤le┼żitej┼íou funkciou, ktor├í ch├Żbala vo v┼íetk├Żch troch predch├ídzaj├║cich vydaniach, bol integrovan├Ż GPS ─Źip. Na┼í┼ąastie sa zd├í, ┼że po ┼ítvrt├Żkr├ít to bude k├║zlo pre ─żud├ş, ktor├ş maj├║ z├íujem presne sledova┼ą svoje stopy, bez toho, aby utr├ícali ve─ża pe┼łaz├ş za pln├ę inteligentn├ę hodinky alebo niesli svoj telef├│n kamko─żvek id├║ cvi─Źi┼ą. Okrem neobmedzen├ęho pripojenia GPS bola potvrden├í aj slu┼żba Fitbit Charge 4 V├Ą─Ź┼íinou (v─Ćaka intern├Żm inform├íci├ím spolo─Źnosti Quandt) Propusten├ę propaga─Źn├ę video) S monitorom srdcovej frekvencie, mo┼żnos┼ąami sledovania sp├ínku, OLED obrazovkou v odtie┼łoch ┼íedej a dizajnom odoln├Żm vo─Źi pl├ívaniu. Ke─Ć u┼ż hovor├şme o dizajne, zd├í sa, ┼że na tejto prednej strane sa zmenilo len ve─żmi m├ílo, a to ist├ę v podstate plat├ş pre v┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę vlastnosti.

Rovnako ako Fitbit Charge 3 O─Źak├íva sa, ┼że d├┤jde k poplatku 4 V ┼ítandardn├Żch a ÔÇ×s├║kromn├ŻchÔÇť vydaniach pridaj├║ tieto NFC t├║to rovnicu na podporu z├íp├Ąstia na vlastnej platforme spolo─Źnosti. Ak chcete po─Źas cvi─Źenia po─Ź├║va┼ą hudbu, mali by ste radi po─Źu┼ą obe verzie Fitbit Charge 4 A nab├şjajte 4 ┼ápeci├ílna ed├şcia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vysiela┼ą v├í┼í ob─ż├║ben├Ż obsah Spotify … ak synchronizujete svoje nosite─żn├ę zariadenie s telef├│nom prostredn├şctvom Bluetooth.

N├ístroj na sledovanie ─Źinnosti nab├şjania je jednozna─Źn├Ż 3 P├┤sobiv├Ż sa bude ─Ćalej roz┼íirova┼ą a vylep┼íova┼ą funkciami, ako s├║ ÔÇ×akt├şvne oblastiÔÇť a presnej┼íie inform├ície o r├┤znych typoch tr├ęningu, pri─Źom v├Żdr┼ż bat├ęrie by sa mala medzi nab├şjaniami do siedmich dn├ş do zna─Źnej miery nezmeni┼ą, aj ke─Ć sa pou┼ż├şvaj├║ Nez├ívisl├Ż syst├ęm GPS toto ─Ź├şslo v├Żrazne zn├ş┼żi.

Napriek t├Żmto ve─żmi d├┤le┼żit├Żm vylep┼íeniam a vylep┼íeniam, Fitbit Charge 4 M├í tendenciu za─Ź├şna┼ą za rovnak├║ cenu ako 150 dol├írov ako jeho predchodca. Samozrejme, ni─Ź nie je vytesan├ę do kame┼ła, k├Żm spolo─Źnos┼ą nepr├şde s ofici├ílnym ozn├ímen├şm, tak┼że sa pok├║sme potla─Źi┼ą na┼íe nad┼íenie v t├║to chv├ş─żu.