Fitbit App Review pre Android, udr┼żujte svoje telo v poriadku

Beh je najlep┼í├ş sp├┤sob, ako sa udr┼ża┼ą vo forme. Aj ke─Ć nie som v├í┼íniv├Ż be┼żec, z ─Źasu na ─Źas sa z├║─Źastn├şm.

Budem ├║primn├Ż, beh├ím iba na testovanie aplik├íci├ş, ktor├ę vy┼żaduj├║ spustenie. Tento mesiac som zatia─ż behal ┼ítyrikr├ít, ─Źo je na chlapa ako som ja ve─ża. Naozaj som si u┼żil beh s in├Żmi aplik├íciami krokomerov pre Android a Fitbit je medzi nimi.

Toto je jedna z m├íla skvel├Żch spusten├Żch aplik├íci├ş pre Android, v─Ćaka ktorej sa budete c├şti┼ą ako doma. Toto je z├ísadn├í s├║─Źas┼ą v├ştania nov├í─Źika v zdravom ┼żivotnom ┼ít├Żle.

Cover art

Fitbit App Review pre Android, udr┼żujte svoje telo v poriadku 2

Dobro

T├íto aplik├ícia v z├ísade funguje dobre s n├ístrojmi na sledovanie aktivity Fitbit. Ale m├┤┼że to fungova┼ą aj bez jedn├ęho, ÔÇőÔÇő─Źo je prekvapuj├║ce pre aplik├íciu prvej strany vyroben├║ pre skupinu zdravia. Aplik├ícia m├┤┼że pomocou GPS sledova┼ą va┼íe behy, t├║ry a prech├ídzky. V├Żsledky s├║ celkom presn├ę a aplik├ícia v├ím poskytuje potrebn├ę podrobnosti. K dispoz├şcii je tie┼ż denn├şk potrav├şn, ktor├Ż sleduje v├í┼í pr├şjem kal├│ri├ş.

Zl├Ż

Aplik├ícia je navrhnut├í na pou┼żitie s vyhraden├Żm p├ísmom sledovania aktiv├şt. Hoci to m├┤┼że poskytn├║┼ą dobr├Ż z├í┼żitok bez kapely, s jednou to bude lep┼íie. Tu nem├┤┼żem aplik├ícii ni─Ź vy─Ź├şta┼ą, preto┼że zverej┼łuje inform├ície priamo na str├ínke Google Play. Aplik├ícia niekedy nespr├ívne prepo─Ź├şta kroky, ktor├ę urob├şm.

Spodn├Ż riadok

T├íto cvi─Źebn├í aplik├ícia pre Android bude skvele fungova┼ą s p├ísmom. Ale ako aplik├ícia krokomerov s hol├Żmi kos┼ąami pre Android to m├┤┼że fungova┼ą dobre. Ak v┼íak nevlastn├şte perif├ęriu, r├íd by som odporu─Źil in├ę aplik├ície. Ostatn├ę aplik├ície m├┤┼żu poskytova┼ą rovnak├ę funkcie s pridan├Żmi podrobnos┼ąami.

Prv├Ż poh─żad

In┼ítal├íciu Fitbit je mo┼żn├ę vykona┼ą priamo zo str├ínky obchodu Google. Jednoducho kliknite na tla─Źidlo in┼ítal├ície a aplik├ícia sa stiahne. Balenie obsahuje iba 20 kusov MB a stiahne sa za nieko─żko sek├║nd. Ak v├ím to mobiln├ę d├íta umo┼ż┼łuj├║, m├┤┼żete si dokonca stiahnu┼ą aplik├íciu.

Fitbit 001

Po stiahnut├ş aplik├íciu spustite z panela s upozorneniami alebo zo z├ísuvky na aplik├íciu. Prv├í obrazovka, ktor├║ uvid├şte, bude prihlasovacia. Nem├ím r├íd aplik├ície, ktor├ę ma n├║tia prihl├ísi┼ą sa a Fitbit je vinn├Ż pr├íve z toho. Ke─Ć sa prihl├ísite, aplik├ícia v├ím pom├┤┼że ─żahko sp├írova┼ą sledova─Ź.

Fitbit 003

Ak sledova─Ź e┼íte nem├íte, nebojte sa, sta─Ź├ş vybra┼ą spodn├║ mo┼żnos┼ą a m├┤┼żete za─Źa┼ą.

Fitbit 002

Ale po─Źkajte, st├íle mus├şte zada┼ą svoje inform├ície do aplik├ície. Toto je z├ísadn├Ż krok, ktor├ęmu sa ned├í vyhn├║┼ą. Zadajte inform├ície ─Źo najpresnej┼íie. A d├ímy, tu mus├şte klama┼ą o svojom veku, je to pre va┼íe vlastn├ę dobro.

Fitbit 004

Rozhranie

Po dokon─Źen├ş zad├ívania v┼íetk├Żch ├║dajov sa dostanete na hlavn├║ obrazovku. Tu m├┤┼żete vidie┼ą svoje prisp├┤soben├ę ├║daje a pl├ín.

Fitbit 006

T├íto aplik├ícia krokomer pre Android sa dod├íva aj so ┼ítandardn├Żm rozhran├şm. Je to osved─Źen├Ż a osved─Źen├Ż vzorec, ktor├Ż funguje ve─żmi dobre na spusten├Żch aplik├íci├ích. V ─żavom hornom rohu obrazovky uvid├şte tri vodorovn├ę ─Źiary, ktor├Żmi sa aktivuje bo─Źn├Ż panel.

Fitbit 008

Klepnite na mo┼żnos┼ą a dostanete sa na nov├║ obrazovku. Ak napr├şklad klepnete na mo┼żnos┼ą Sledova┼ą cvi─Źenie na hlavnej obrazovke, dostanete sa na in├║. Odtia─ż m├┤┼żete ru─Źne zada┼ą svoj beh alebo za─Źa┼ą skuto─Źn├Ż.

Fitbit 007

Aplik├ícia je navrhnut├í skuto─Źne dobre a odr├í┼ża sa v rozhran├ş. V┼íetko je ─żahko dostupn├ę a ni─Ź sa neskr├Żva za ─Ćal┼í├şmi ponukami. Spusten├í aplik├ícia by mala by┼ą jednoduch├í a Fitbit sa riadi vzorcom pre ┼łu.

Vlastnosti

Aplik├ícia funguje dobre, ak m├íte tracker, to je jasn├ę. Aj ke─Ć ho nem├íte, st├íle m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą niektor├ę funkcie aplik├ície.

Fitbit 009

V aplik├ícii je k dispoz├şcii robustn├í funkcia Vytvori┼ą pl├ín jedla. Aj ke─Ć nem├í kvalitu najlep┼í├şch aplik├íci├ş na chudnutie pre Android, bl├ş┼żi sa. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je zada┼ą aktu├ílnu a po┼żadovan├║ hmotnos┼ą a aplik├ícia v├ím navrhne vlastn├Ż pl├ín. Odtia─ż m├┤┼żete na kontrolu stravy pou┼ż├şva┼ą najlep┼íie aplik├ície na varenie pre Android.

Fitbit 011

Aplik├ícia m├í dokonca r├┤zne ├║rovne cvi─Źenia. M├┤┼żete si vybra┼ą ten, ktor├Ż v├ím najviac vyhovuje, a automaticky zariadi spr├ívny pr├şjem kal├│ri├ş.

Fitbit 010

Pou┼żitie

Pri pou┼żit├ş je Fitbit ve─żmi pohodln├í aplik├ícia. Je ├║plne zrejm├ę, ┼że t├íto aplik├ícia je navrhnut├í s oh─żadom na sledova─Źe.

Fitbit 015

Z├íznam stravy, po─Ź├ştanie kal├│ri├ş a funkcie na chudnutie sa daj├║ ve─żmi dobre vyu┼żi┼ą. T├íto spusten├í aplik├ícia pre Android m├┤┼że v├í┼í tuk postupne, ale isto potr├ípi┼ą. Grafy a detaily v├ís bud├║ motivova┼ą k lep┼íiemu v├Żkonu, k├Żm nedosiahnete svoj cie─ż.

Fitbit 014

Povolenia

Aplik├ícia m├┤┼że pozna┼ą moju polohu a dokonca m├┤┼że pristupova┼ą aj k mojim ├║─Źtom a kontaktom. Ale to je v poriadku, preto┼że na behy bude musie┼ą pou┼ż├şva┼ą GPS. A soci├ílne funkcie bud├║ ur─Źite potrebova┼ą pr├şstup k mojim kontaktom. Nerozumiem v┼íak tomu, pre─Źo by aplik├ícia potrebovala pr├şstup k mojim spr├ívam. Mo┼żno existuje funkcia, o ktorej neviem, ale zatia─ż sa toto povolenie zd├í zbyto─Źn├ę.

Záver

Fitbit je aplik├ícia ur─Źen├í pre trackery prvej strany. Ak ho nem├íte, nevid├şm d├┤vod pou┼ż├şva┼ą t├║to aplik├íciu. Pre Android je k dispoz├şcii nieko─żko skvel├Żch aplik├íci├ş pre krokomer. Ch├┤dza s mapou a Runtastic s├║ kvalitn├ę be┼żeck├ę aplik├ície. ├Üprimne povedan├ę, najsk├┤r by som v├ís posunul smerom k t├Żmto aplik├íci├ím. Ak v┼íak m├íte tracker, je to pre v├ís najlep┼íia aplik├ícia. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo ot├ízky k tejto aplik├ícii, nev├íhajte sa ich op├Żta┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.