Find My Mobile od spolo─Źnosti Samsung, ktor├ę podporuj├║ v┼íetky svoje funkcie a uplat┼łuj├║ sa

sprievodca alebo vlastn├í likvid├ícia (dve z├ílo┼żn├ę z├ílohy, ─Ćal┼íie mo┼żnosti a ─Ćal┼íie mo┼żnosti pre Samsung Pay) Galaxy teraz m├┤┼żete ligova┼ą a s┼ąahova┼ą Wi-Fi alebo viac.

Aplik├ícia Find My Mobile pre Samsung obsahuje nieko─żko z├íkladn├Żch podrobnost├ş o r├┤znych typoch z├ílohovania: anal├│gov├ę a extern├ę z├ílohovanie (viac z├ílohovanie, z├ílohovanie a nab├şjanie ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş Samsung Pay) a ─Ćal┼íie mo┼żnosti lokaliz├ície. disponibiln├ę Galaxy teraz m├┤┼żete ligova┼ą a s┼ąahova┼ą Wi-Fi alebo viac.

Auualiza├ž├úo mais recente (vers├úo 7.2.05.44) N├íjs┼ą moju mobiln├║ aplik├íciu vr├ítane opakovan├ęho kameru Lokaliz├ícia offline, mo┼żnos┼ą prep├şnania medzi telef├│nom a telef├│nom, na─Ź├ştanie telef├│nov a nahr├ívanie hudby. V├Żvoj├íri Maxa Weinbacha zistili, ┼że nov├í verzia sa m├┤┼że opakova┼ą.

Antes, seria imps├şvel encontrar o vosso dispositivo Galaxy Com esta aplica├ž├úo se o telefone perdesse a conectividade de rede. Agora podem pou┼ż├şva telef├│ny Galaxy Najvy┼í┼íia mo┼żn├í odch├Żlka od vospoziskovan├ęho perda. K dispoz├şcii s├║ podrobn├ę inform├ície o najnov┼í├şch verzi├ích spolo─Źnosti Samsung.

Sk├║ste to znova alebo znova, aby ste to urobili:

In┼ítal├ícia a aktualiz├ícia najnov┼íej verzie slu┼żby N├íjs┼ą m├┤j mobiln├Ż telef├│n, ako aj pou┼ż├şvanie v┼íetk├Żch upozornen├ş na nov├ę a nov├ę funkcie. Pou┼ż├şvanie viacer├Żch smeroviek a konfigur├ícia konfigur├íci├ş z├ívis├ş od aktu├ílnej a aktu├ílnej lokaliz├ície a lokaliz├ície offline. Mo┼żnosti pou┼żitia a offline prenosu offline: v┼íetky mo┼żnosti konfigur├ície. M├┤┼żete si vybra┼ą z nieko─żk├Żch pon├║kan├Żch s├║kromn├Żch adries, ktor├ę sa daj├║ lokalizova┼ą offline.

Vz┼ąah: ─îipov├í sada Google Tensor nie je k dispoz├şcii na GeekBench, preto┼że m├í svoje d├┤sledky.

In┼ítal├ícia a aktualiz├ícia najnov┼íej aplik├ície Find My Mobile je od spolo─Źnosti Samsung Galaxy Ulo┼żi┼ą do APKMirror. Novo sa opakuj├║ce dostupn├ę palety maj├║ k dispoz├şcii EUA a Coreia do Sul at├ę agora, ktor├ę sa skladaj├║ z v├Ą─Ź┼íiny a ─Ćal┼í├şch kraj├şn.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI h├í dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estrat├ęgico, and claro Android <3