Fin├ílna ed├şcia Fantasy VII, ktor├í sa m├í za─Źa┼ą ÔÇ×pr├şli┼í ─ĆalekoÔÇť v Eur├│pe a Austr├ílii, aby nedo┼ílo k naru┼íeniu koronav├şrusov

Final Fantasy VII vydanie Bude spusten├ę "Ove─ża sk├┤r" V Eur├│pe a Austr├ílii, aby sa predi┼ílo ak├ęmuko─żvek preru┼íeniu zapr├ş─Źinen├ęmu prepuknut├şm Coronaferua.

Square Enix zdie─ża spolo─Źn├ę vyhl├ísenie producenta Yoshinori Kitase a Tetsuya Nomura o oboch TwitterA ofici├ílna webov├í str├ínka Square Enix.

Zaru─Źi┼ą n├írody ÔÇ×V s├║─Źasnosti ─Źel├şte najv├Ą─Ź┼íej nepokojiÔÇ×Hra sa d├í z├şska┼ą po spusten├ş, bude spusten├í "Ove─ża sk├┤r" V Eur├│pe a Austr├ílii. Okrem toho apeluj├║ na t├Żch, ktor├ş hru hraj├║ skoro, aby sa vyhli uverej┼łovaniu spojlerov.

ÔÇ×T├şm FINAL FANTASY VII REMAKE tvrdo pracoval na vytvoren├ş tejto hry a sme ve─żmi hrd├ş na to, s ─Ź├şm sa chyst├íte hra┼ą. Na┼íou najv├Ą─Ź┼íou motiv├íciou po─Źas v├Żvoja bolo to, ┼że mnoh├ş z v├ís boli na n├ís pripraven├ş, a c├ştili sme sa nad┼íen├ş a zanieten├ş na ka┼żdom kroku.

Mali sme nieko─żko ┼ąa┼żk├Żch rozhodnut├ş, ktor├ę sme urobili v posledn├Żch nieko─żk├Żch t├Ż┼żd┼łoch pred spusten├şm v d├┤sledku preru┼íenia distribu─Źn├Żch kan├ílov v d├┤sledku roz┼í├şrenia COVID-19. Tieto jedine─Źn├ę podmienky sp├┤sobili, ┼że bolo ve─żmi ┼ąa┼żk├ę upravi┼ą na┼íe glob├ílne na─Źasovanie nab├şjania. Na┼íou najvy┼í┼íou prioritou je to, ┼że v┼íetci, vr├ítane t├Żch, ktor├ş ┼żij├║ v krajin├ích, ktor├ę v s├║─Źasnosti ─Źelia najv├Ą─Ź┼íiemu naru┼íeniu, m├┤┼żu hru hra┼ą pri ┼ítarte, a preto sme sa rozhodli lo─Ć odosla┼ą sk├┤r ako obvykle do Eur├│py a Austr├ílie.

V├Żsledkom je v├Ą─Ź┼íia ┼íanca, ┼że niektor├ş z v├ís v t├Żchto regi├│noch bud├║ ma┼ą teraz k├│piu hry pred glob├ílnym d├ítumom vydania 10. apr├şla. A pre ostatn├ę z├ípadn├ę regi├│ny vr├ítane Amer├şk bud├║ k├│pie odoslan├ę tento t├Ż┼żde┼ł a sme optimistick├ş, ┼że v├Ą─Ź┼íina z v├ís dostane hru v de┼ł spustenia. Kv├┤li zlo┼żitej situ├ícii v┼íak nem├┤┼żeme uvies┼ą term├şny dodania pre ka┼żd├║ krajinu a ka┼żd├ęho maloobchodn├şka.

Skuto─Źne chceme, aby ste sa v┼íetci te┼íili na FINAL FANTASY VII REMAKE, aby ste hrali hru 10. apr├şla a vysk├║┼íali v┼íetko, na ─Źom sme spolo─Źne pracovali.

V┼íetk├Żm by sme chceli po┼żiada┼ą o jednu skvel├║ slu┼żbu.

Ak ste hru dostali ─Źoskoro, prem├Ż┼í─żajte o in├Żch a nekazte ich. Vieme, ┼że existuj├║ potenci├ílne spoilery, ktor├ę existuj├║ u┼ż viac ako dve desa┼ąro─Źia s p├┤vodn├Żm vydan├şm FINAL FANTASY VII v roku 1997. FINAL FANTASY VII REMAKE je v┼íak nov├í hra, ktor├í m├í st├íle ve─ża prekvapen├ş pre ka┼żd├ęho. V┼íetci fan├║┼íikovia a hr├í─Źi si zasl├║┼żia hru pre┼żi┼ą sami. ┼Żiadame o podporu na┼íu ┼ípecializovan├║ komunitu na celom svete, aby sme to zaistili.

V mene cel├ęho v├Żvojov├ęho t├şmu a cel├ęho sveta, ktor├ş v├ím doru─Źili Z├üVERE─îN├Ü FANT├üZIU VII, PRIPOM├ŹNAJ├Ü sa v├ím v┼íetk├Żm, ─Ćakujem za va┼íu podporu, a ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie, udr┼żiava┼ą v├ís v bezpe─Ź├ş. "

Neboli zverejnen├ę ┼żiadne podrobnosti o tom, ako skoro to mohlo by┼ą v t├Żchto oblastiach.

Zd├í sa nem├║dre dopravi┼ą hru z Eur├│py alebo Austr├ílie do Spojen├Żch ┼ít├ítov, aby sa hra dala ─Źo najsk├┤r, preto┼że prepuknutie koronav├şrusu ovplyvnilo v┼íetky prepravn├ę a po┼ítov├ę slu┼żby. M├┤┼że to sp├┤sobi┼ą, ┼że hra doraz├ş po ofici├ílnom d├ítume vydania.

Budeme v├ís informova┼ą, ke─Ć sa dozvieme viac.

Final Fantasy VII vydanie Spustenie 10. apr├şla na PlayStation 4 a "Ove─ża sk├┤r" V Eur├│pe a Austr├ílii. Exkluz├şvna konzola kon─Ź├ş 4 Apr├şl 2021.