Final Fantasy XV príde už čoskoro na mobily s Androidom a iOS…

Final Fantasy XV

Mobilné hry sú dnes veľkým trendom až do tej miery, že už majú veľkú komunitu hráčov po celom svete. Teraz veľké prekvapenie ešte len príde a to je Square Enix pripravuje MMORPG hru pre mobil, ktorý je založený na Final Fantasy XV.

Ak ste milovníkmi ságy Final Fantasy a hry na hranie rolíPotom pokračujte v čítaní tohto článku, pretože máme skvelé správy.

Vesmír Final Fantasy XV prichádza na mobilné zariadenia

Final Fantasy XV na mobile

Správne, Square Enix pracuje na masívnej online hre na hranie rolí pre viacerých hráčov (MMORPG), ktorá bude čoskoro navrhnutá pre mobilné zariadenia. Správy sú úplne oficiálne, Povesť od toho nemá ďaleko.

Práve teraz Square Enix vyvíja titul spolu s GAEA Mobile. To však nie je všetko, je tu aj juhokórejská spoločnosť JSC Games a Shanghai Oriental Pearl Group. Ten má na starosti všetko, čo súvisí so spustením hry.

Okrem toho sú tu výborné správy, GAEA Mobile je spoločnosť, ktorá má bohaté skúsenosti, pretože na vývoji hry pracovali The Elder Scrolls, čo hovorí samo za seba. Vedia, čo robia a veľmi dobre poznajú podstatu dobrej hry na hranie rolí.

Spustenie a nastavenie hry, čo môžete očakávať?

Final Fantasy XV na hranatých enix mobiloch

Do teraz Dátum vydania nezverejnili. Napriek tomu by ste nemali byť zarmútení, Square Enix na titule pracuje už dlho, takže je veľmi pravdepodobné, že sa čoskoro dostane na trh.

Čo sa týka prostredia hry, je už známe, že titul založený na Final Fantasy XV sa bude odohrávať v alternatívnom vesmíre. Konkrétne vo svete, kde Noctis opúšťa Insomniu, aby začal nové dobrodružstvo.

Očakáva sa, že mobilná hra bude obsahovať svet veľmi podobný tomu, ktorý nájdeme vo Final Fantasy XV. Všetko bude dosť podobné, grafika, animácie aj mapa. Aby hru oživili, pracujú s Unreal Engine 4.

Čo očakávate od novej hry Square Enix?, Myslíte si, že sa to stane trendom roku 2020?