Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Final Fantasy XIV sa dnes chystá zarobiť štvorcové množstvo peňazí pomocou nových šiat spoločnosti Y’shtola DLC

Final Fantasy XIV sa dnes chystá zarobiť štvorcové množstvo peňazí pomocou nových šiat spoločnosti Y’shtola DLC 1

správy

Dnes Square Enix vydal pre Final Fantasy XIV viac toho, čo nazýva „Voliteľné položky“, a toto vydavateľovi prinesie veľa peňazí.

Dnes Námestie Enix uvoľnený viac toho, čo nazýva „Voliteľné položky“ pre Final Fantasy XIV, a vďaka tejto bude vydavateľovi zarobiť veľa peňazí.

Voliteľné položky sú v podstate to, o čom si myslíte, že sú: kozmetické alebo praktické mikrotransakcie, ktoré zahŕňajú niekoľko súprav oblečenia dosť populárnych v komunite hry.

Ak existuje niekto, koho takmer všetci moji priatelia v hre, ktorí hrajú ženské postavy, dožadujú, je nový outfit, ktorý dal Y'shtola v nedávnej expanzii Shadowbringers.

Dnes spoločnosť Square Enix sprístupnila tento produkt za 12 dolárov, pričom samostatný nákup bol za cenu $3 pre jej personál, Nightseeker.

Nižšie môžete vidieť, ako vyzerajú.

Final Fantasy XIV sa dnes chystá zarobiť štvorcové množstvo peňazí pomocou nových šiat spoločnosti Y’shtola DLC 2

Nie som prorok, ale nemyslím si, že musím byť, aby som predpovedal, že Square Enix dnes zarobí veľa peňazí.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o Final Fantasy XIV, môžete si prečítať náš rozhovor s Naoki Yoshida a Banri Odom, náš rozhovor o najnovšej expanzii a náš článok s vysvetlením, prečo ponúka najlepší príbeh medzi všetkými príbehmi rozprávanými zo série Final Fantasy.

Mimochodom, máme niekoľko neoficiálnych snímok obrazovky opravy a predchádzajúcej galérie.

Pred niekoľkými týždňami sme sa tiež dozvedeli, že hra prekonala 18 miliónov registrovaných používateľov.

Môžete sa tiež tešiť na našu poslednú návštevu kaviarne Eorzea v Tokiu, na poslednom koncerte orchestra a pozrieť sa na nedávnu spoluprácu v rámci Uniqlo.

Final Fantasy XIVje momentálne k dispozícii pre PS4 a PC. Minulý mesiac šéf Xboxu Phil Spencerpledged pomohol priviesť hru aj na Xbox One.