Final Fantasy VII vydanie: Pozit├şvne hodnotenie vyvol├íva ┼ípekul├ície na po─Ź├şta─Źi

Foto: Square Enix

Square Enix poskytuje prv├Ż n├íznak po─Ź├şta─Źovej verzie fin├ílnej verzie Final Fantasy VII. Medzit├Żm tieto recenzie vyvol├ívaj├║ rozruch, preto┼że prv├í ─Źas┼ą nov├ęho vydania, rozdelen├í do epiz├│d, dost├íva v├Ą─Ź┼íinou pozit├şvne recenzie.

V s├║─Źasnosti je mo┼żn├ę prv├║ epiz├│du novej verzie prehr├íva┼ą iba na PlayStation 4, To sa v┼íak zmen├ş, preto┼że jedine─Źnos┼ą kon─Ź├ş v roku 2006 3 Marec 2021. Ofici├ílne sp├║┼í┼ąacie video poskytuje prv├ę ofici├ílne ozna─Źenie pl├ínovan├ęho vydania na in├Żch platform├ích.

V prv├Żch nieko─żk├Żch sekund├ích sa zd├í, ┼że boli zaznamenan├ę prehr├ívacie sc├ęny zobrazen├ę na po─Ź├şta─Źi. To by malo zmysel iba v pr├şpade, ┼że by hra bola st├íle vo v├Żvoji, ale nie v pr├şpade, ┼że by bola dostupn├í kone─Źn├í verzia na registr├íciu. Pl├ínovan├í verzia konzoly Xbox u┼ż minul├Ż rok odhalila ob─Źasn├Ż zoznam spolo─Źnosti Microsoft Germany.

Rados┼ą a o─Źak├ívanie

Vysoko hodnoten├Ż v├Żrez spolo─Źnosti Metacritic odha─żuje, ┼że stoj├ş za to ─Źaka┼ą na pr├şstavy. Publik├ície d├ívaj├║ v priemere 87 zo 100 kupuj├║cich 8,0 Z 10 mo┼żn├Żch bodov. V podstate sa Square Enixu podarilo prehodnoti┼ą a zavies┼ą klasicizmus do modernej doby.

Pok├║si┼ą sa roz┼í├şri┼ą oddiel 7 predstaven├Ż Midgarom na pln├║ hru je menej prijate─żn├Ż. GamePro Znamen├í to, ┼że star├í sekvencia up├║tavky v novej podobe funguje v podstate ako pln├í hra a ┼że star├í pr├íca ako predchodca pr├şbehu nezodpoved├í novej d─║┼żke a kon─Ź├ş, ke─Ć sa m├í skuto─Źne za─Źa┼ą. 4 hr├í─Źi Slobodn├Ż prieskum sveta sa sk├┤r m├Żli a ─Źasto kritizuje rozpr├ívanie pr├şbehov.S in├Żm plotom├Üspech som takto kritizoval IGN Washington Post Vypl┼łte polo┼żky, ktor├ę Americk├ş hr├í─Źi S├║vis├ş s zbyto─Źnou zlo┼żitos┼ąou. Toto je ochrann├í zn├ímka spolo─Źnosti Kingdom Hearts, s├ęrie spr├ívcov hier.

Hra m├┤┼że bavi┼ą testerov st├íle, preto┼że bojov├Ż syst├ęm, grafika a momenty pr├şbehu rozv├şjaj├║ trakciu. V─Ćaka dodatkom k oblasti pr├şbehu a slobode, ktor├║ v├Żvoj├íri aktualizovali, nov├í verzia ─Źasto ├║plne nesp─║┼ła o─Źak├ívania p├┤vodn├Żch zn├ímych recenzentov – napr├şklad v Ku┼ą├ík, Z├íbavn├Ż faktor v┼íak neubli┼żuje po tom, ako prekvapenie ust├║pi. Rozsudky sa zhoduj├║ aj v ─Ćal┼íom bode: o─Źak├ívajte ─Ćal┼íie epiz├│dy.