Filtrujte Huawei P Smart Pro úplne na oficiálnej webovej stránke Android

Pred nieko─żk├Żmi hodinami sa objavili prv├ę podrobnosti o nov├Żch. Huawei P Smart Pro, Zna─Źka strednej triedy je aktualizovan├í o spr├ívy, ktor├ę v├ím po┼íleme ni┼ż┼íie.

Spolo─Źnos┼ą Huawei nepotvrdila spustenie tohto telef├│nu, ─Źo n├ís v┼íetk├Żch prekvapilo. nem├íme na dosah ruky ┼żiadne ofici├ílne ├║daje o nov├Żch telef├│noch radu P Smart nad r├ímec toho, ─Źo pon├║ka str├ínka Android.

Vz┼ąah medzi spolo─Źnos┼ąou Google a spolo─Źnos┼ąou Huawei sa posilnil po probl├ęmoch, ktor├ę sa vyskytli v posledn├Żch mesiacoch, a ─Ź├şnske spolo─Źnosti vyu┼ż├şvaj├║ v├Żhody na zv├Ż┼íenie svojho ├║silia pri v├Żrobe nov├Żch zariaden├ş.

Pri tejto pr├şle┼żitosti hovor├şme o Huawei P Smart Pro, ktor├Ż nezverej┼łuje podrobnosti, ale teraz m├┤┼że potvrdi┼ą ve─ża v├Żhod.

Nov├í stredn├í trieda spolo─Źnosti Huawei zasiahne trh trhom pl├ítno 6,5 s├║ palce s takmer neexistuj├║cim r├ímom a mierne v├Żraznej┼íou bradou. Bez zabudnutia na mo┼żnos┼ą integr├ície. ─î├şta─Źka odtla─Źkov prstov na obrazovke ako jedna z najtypickej┼í├şch funkci├ş sprev├ídzan├í ├║dr┼żbou fotoapar├ítu integrovan├Ż v hornej ─Źasti zariadenia.

Na ├║rovni v├Żkonu sa Huawei P Smart Pro zobraz├ş s a 4 GB RAM a 64 GB Konfigur├ícia intern├ęho ├║lo┼żiska. To v┼íetko vyrie┼íen├ę a procesor, ktor├Ż m├í by┼ą zaraden├Ż do rozsahu Qualcomm 700 a Android 9 Pie ako opera─Źn├Ż syst├ęm.

V tejto chv├şli ├ízijsk├ę spolo─Źnosti nechc├║ potvrdi┼ą ani odmietnu┼ą ├║daje zverejnen├ę v termin├íli, pod─ża ktor├Żch ├║niky s├║ pravdiv├ę, preto┼że poch├ídzaj├║ zo str├ínky Android.

zdroj znaku | robot

Nasledujte n├ís Facebook alebo prihl├ísi┼ą Twitter upozorni┼ą na posledn├║ hodinu, alebo ak ste ju nain┼ítalovali Telegram z n├í┼ího ofici├ílneho kan├íla Nenechajte si ujs┼ą ni─Ź, ─Źo zverej┼łujeme.