Filtrované technické vlastnosti Moto E7 Plus

motorola moto e7 plus

Americký výrobca vlastnený Lenovom sa nezastavuje. Nedávno sme vám povedali o príchode Moto G9 Play, novej strednej triedy značky. Krátko potom, čo sme vám poskytli všetky podrobnosti o novom skladacom telefóne Motorola. A teraz sú na rade Motorola Moto E7 Plus.

Nie, Motorola ešte nepredstavila tento nový terminál, ale unikli všetky technické charakteristiky. A vzhľadom na to zdrojom úniku je Roland Quandt, Jeden z leakster S vyššou mierou úspešnosti môžeme týmto informáciám poskytnúť veľkú presnosť.

Motorola Moto E7 Plus bude low-end s niekoľkými prekvapeniami

Motorola Moto E7 Plus

Prostredníctvom informácií, ktoré Roland zverejnil na nemeckom portáli WinFuture, by sa Motorola Moto E7 Plus stala súčasťou nového prémiového low-end radu, kde nájdeme terminály s nameranými funkciami, no s nejakým detailom, ktorý robí rozdiel.

Začneme hovoriť o multimediálnej sekcii, kde je Displej Motorola Moto E7 Plus Bude pozostávať z LCD panela z 6.5 palcov a dosahuje rozlíšenie HD +.

Autonómia, ktorá nesklame

Motorola Moto E7 Plus

Veľmi bezkofeínové nastavenie, aj keď normálne pre low-end zariadenie. Také, že rozlíšenie je 720p Ideálne je maximálne využiť autonómiu tohto zariadenia. Viac, ak vezmeme do úvahy, že Motorola Moto E7 Plus sa môže pochváliť a batérie z 50,000 mAh s rýchlym nabíjaním 10 W a to zaručí bezproblémové viac ako jeden deň používania.

Pokračovanie s technické vlastnosti Moto E7 Plus od Motoroly, jeho kremíkové srdce tvorí procesor Qualcomm Snapdragon 460 spolu s 4 GB RAM a 64 GB úložisko, ktoré môžeme rozšíriť aj pomocou slotu na microSD kartu.

Ako vidíte, nejde o mimoriadne výkonný telefón, no bez problémov vám umožní vychutnať si všetky druhy hier a aplikácií. Čiastočne vďaka GPU Adreno 610 ktorá integruje tento terminál.

Motorola Moto E7 Plus

Čo sa týka fotografickej časti, fotoaparát Moto E7 Plus má systém dvoch šošoviek so 48 megapixelovým snímačom a ohniskovou clonou. 1.7, okrem druhého snímača 2 megapixelov, ktoré budú mať na starosti meranie hĺbky.

Nakoniec nemôžeme zabudnúť ani na predný fotoaparát, ktorý bude mať 8 megapixelov a ohniskovej clony 2.2. Čo sa týka ceny a dátumu uvedenia, stále nemáme potvrdenie od značky, no je jasné, že zariadenie je na spadnutie. A ak sú fámy pravdivé, cena Moto E7 Plus, ktorá stálo by to 149 eur, bude jeho veľkým predstaviteľom.