Filtre Snapchat nebudú fungovať. Ako opraviť?

Snapchat je populárna aplikácia pre sociálne správy, ktorú používajú milióny ľudí na celom svete. Ľudia milujú skutočnosť, že navigácia a prístup sú pre nich jednoduché. Jediné, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa so svojimi základnými informáciami. Budete si môcť pridať svojich priateľov a posielať im obrázky alebo videá. Tieto krátke videá alebo obrázky sa nazývajú momentky. A pokiaľ ide o snímky, sme príliš závislí na filtroch, aby zábery vyzerali ešte lepšie a krásnejšie. Ale čo keď tvoj Snapchat filtre nebudú fungovať? Bez týchto nepredvídateľných filtrov Snapchat nebudete môcť vyjadriť svoje pocity. správny?

Poradíme vám, čo robiť, ak filtre nefungujú.

Čo sú filtre Snapchat?

V dnešnej dobe ľudia radi pretvárajú svoje obrázky alebo videá na niečo alebo niekoho iného pomocou filtra. Tieto filtre siahajú od obľúbeného filtra pre psy až po dievčenský filter Snapchat, ktorý je v súčasnosti tak populárny. Takmer všetky aplikácie pre sociálne médiá majú nejaký druh filtrov. Koniec koncov, je to veľmi zábavné, hlúpe a roztomilé.

Rovnako ako ostatné aplikácie pre sociálne médiá, aj Snapchat má filtre. V tejto veľmi známej aplikácii na odosielanie správ budete môcť na snaps použiť filtre, šošovky a ďalšie druhy efektov.

Pozrime sa na dôvody, prečo filtre Snapchat občas nefungujú? A ako ich opraviť.

Teraz, keď viete, ako môžete opraviť, keď filtre Snapchat nebudú fungovať, porozprávajme sa trochu viac o filtroch a ďalších veciach, ktoré s nimi súvisia.

Ako môžete pridať filtre?

Pridanie filtrov na Snapchat môže byť trochu mätúce pre tých, ktorí si nie sú istí, aký je rozdiel medzi šošovkami a filtrami alebo akoukoľvek inou vecou. Niekto si môže myslieť, že Snapchat filtre nebudú fungovať pre nich, ak nevedia, ako to správne uplatniť. Aby sme vám pomohli, tu je podrobný sprievodca:

 • Prejdite na ikonu profilu, ktorá sa nachádza v úplne hornej ľavej časti obrazovky.
 • Klepnutím na ikonu ozubeného kolieska, ktorá sa nachádza v pravej hornej časti, otvoríte nastavenia.
 • V nastaveniach klepnite na možnosť Spravovať pod názvom Ďalšie služby. Potom budete musieť klepnúť na posúvač prítomný v hornej časti. Tým sa zapnú filtre.

Ale pýtali ste sa niekedy seba- ako použiť dva filtre na Snapchat? Ak ste zvedaví, zostaňte naladení a čítajte ďalej. Odpoveď príde čoskoro.

Ako používať filtre Snapchat?

Filtre budete môcť používať takto:

 • Otvorte aplikáciu a nasnímajte ľubovoľnú fotografiu jednoduchým klepnutím na kruh v strede úplne v strede obrazovky. Môžete tiež nasnímať akékoľvek video. V takom prípade stačí podržať kruh.
 • Teraz potiahnutím prstom doľava alebo doprava cez video alebo fotografiu zobrazíte všetky filtre, ktoré môžete použiť. Vedzte, že budete môcť pridať ľubovoľný počet filtrov, ktoré chcete. Ak chcete vedieť ako použiť dva filtre na Snapchat, Choďte na ďalšiu otázku po tejto.
 • Keď sa na jednom usadíte, klepnite na modro-biele tlačidlo v pravej dolnej časti obrazovky. To pošle snap naložené filtrom priamo vašim priateľom. Môžete si ho dokonca pridať do svojho vlastného príbehu.

Teraz sa teda nebudete musieť čudovať, ak Snapchat filtre nebudú fungovať pre teba. Postupujte svedomito podľa vyššie uvedených krokov. Chcieť vedieť ako používať dva filtre na Snapchate? Potom sa posuňte nižšie:

Ako používať dva filtre na Snapchate?

Je veľmi jednoduché používať dvojité filtre a vďaka nim sú videá alebo snímky oveľa zábavnejšie. Tu je ako použiť dva filtre na Snapchate:

 • Odfoťte a potom potiahnutím doľava pridajte akýkoľvek druh farebného filtra. Môže to byť aj čiernobiele. Toto je váš prvý filter. Toto je prvý krok k vyriešeniu problému ako používať dva filtre na Snapchate problém.
 • Ak chcete pridať druhý filter, prejdite na ďalší krok zisťovania ako použiť dva filtre na Snapchat budete musieť stlačiť a stabilne držať kdekoľvek na obrazovke. Táto akcia udrží zvolený farebný filter na svojom mieste. Teraz je čas použiť druhú voľnú ruku a prejdením prstom zobraziť ďalšie druhy filtrov. Uvidíte filtre ukazujúce teplotu, čas, geofiltre a ďalšie. Teraz ste možno prišli na to ako používať dva filtre na Snapchate.


 • Potom, čo ste sa rozhodli pre kombináciu dvoch filtrov, môžete do svojho Snapu dokonca pridať sviatočné logo alebo popis. Toto je malá bonusová lekcia o tom, ako použiť dva filtre na tému Snapchat.
 • Vedzte, že tento záber budete môcť odoslať jediným klepnutím na šípku, ktorá je v pravej dolnej časti obrazovky. Samozrejme to budete môcť pridať aj do svojho príbehu. Takže teraz to už vieš ako používať dva filtre na Snapchate. Zabavte sa na tom!

Ak sa ťa tvoji priatelia opýtajú- ako použiť dva filtre na Snapchat? Potom im to budete môcť ukázať a byť šéfom.

Aké sú problémy, keď filtre Snapchat nebudú fungovať?

Filtre Snapchat sa stali súčasťou života ľudí. Tieto filtre slúžia na zobrazenie emócií a pocitov. Keď teda tieto filtre zmiznú alebo nefungujú, existujú určité problémy, s ktorými sa používatelia stretávajú:

 • Ak filtre nefungujú, samotná aplikácia sa môže zrútiť.
 • Snapstreaky mali tendenciu z ničoho nič zmiznúť, aj keď boli odoslané skôr, ako presýpacie hodiny zmizli.
 • Používatelia niekedy nemali prístup k zaslaným záberom.
 • Používatelia nemohli uverejňovať zábery.
 • Aplikácia sa stáva oveľa nudnejšou.

Čo robiť, ak filter dievčenského Snapchatu nefunguje?

Filtre na výmenu pohlavia alebo dievčenské filtre Snapchat obchádzajú a všetci sa červenajú alebo revú od smiechu. Tento filter bol zodpovedný za výrobu krásnych princezien z mužných mužov a za to, že ženy s jemnou tvárou vyzerali ako statné chrupavé bradavky. Tento filter je preto veľmi zábavný.

Ale čo keď vám dievčenský filter Snapchat nefunguje? Potom pri riešení problému postupujte takto:

Povoliť filtre

 • Klepnite na ikonu účtu v pravom hornom rohu obrazovky.
 • Potom klepnite vpravo na ikonu ozubeného kolieska v pravej hornej časti obrazovky.
 • Pred klepnutím na „Prejdite na Doplnkové službySpravovať. ” Akonáhle ste tam, prepnite filtre.

Okrem toho sa uistite, že ste na dobrom mieste s dobrým osvetlením. Niekedy sa ocitnete v otázke- prečo nefunguje dievčenský filter Snapchat? Ak sa nachádzate v miestnosti so zlým osvetlením. Pre používateľov systému Android, ktorí majú problémy s nefunkčným filtrom dievčat Snapchat, Skúste aktualizovať softvér telefónu. Pokyny sú rovnaké ako vyššie.

Odporúčané články

Záver

Celkovo sú filtre Snapchat veľmi zábavné, ale môže to byť trochu frustrujúce, ak k nim nemáte prístup. Ak by ste sa tiež museli opýtať- prečo filtre snapchat nebudú fungovať? Alebo ako použiť dva filtre na snapchate? Potom sa nemusíte obávať, postupujte podľa vyššie uvedených krokov a užite si filtre znova.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3mOXdt7