Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Filmy Google Play pravdepodobne pl├ínuj├║ pon├║ka┼ą bezplatn├ę filmy s reklamami

Filmy Google Play m├┤┼żu by┼ą pripraven├ę da┼ą div├íkom zadarmo stovky filmov – za predpokladu, ┼że zvl├ídnu nieko─żko rekl├ím. Spr├íva prich├ídza s ├║ctou k demol├ícii aplik├ície, ktor├║ uskuto─Źnili ─żudia v XDA Developers, a ke─Ć┼że mnoh├ş z n├ís uviazli doma a pok├║┼íali sa u┼íetri┼ą peniaze po─Źas prebiehaj├║cej pand├ęmie koronav├şrusov, je to ve─żmi dobr├ę spr├ívy, pokia─ż to vyjde.

Nieko─żko re┼ąazcov (pre─Ź├ştan├Żch: ─żudsky ─Źitate─żn├í angli─Źtina) n├íjden├Żch v aplik├ícii jasne ukazuje, ┼że spolo─Źnos┼ą Google sa sna┼ż├ş poskytova┼ą obsah ÔÇ×bezplatne s reklamamiÔÇť. ─Äal┼í├ş re┼ąazec obsahuje inform├ície, ktor├ę objas┼łuj├║, ┼że nejde iba o jeden alebo dva filmy, ale o ÔÇ×stovky filmovÔÇť s ÔÇ×iba nieko─żk├Żmi reklamamiÔÇť.

Z in├ęho h─żadiska je tento v├Żvoj v skuto─Źnosti ve─żmi zmyslupln├Ż. YouTube a Play Moves s├║ u┼ż navz├íjom dos┼ą hlboko integrovan├ę a YouTube pravidelne pon├║ka reklamn├ę klipy zadarmo. Jedin├í vec, ktor├í nie je jasn├í, je skuto─Źnos┼ą, ─Źi sa filmy, ktor├ę filmy Play Play pon├║kaj├║, bud├║ l├ş┼íi┼ą od rozsiahleho zoznamu v├Ą─Ź┼íinou diev─Źat zadarmo B a C. YouTube zvy─Źajne pon├║ka.

Demol├ície m├┤┼żu by┼ą dobr├Żm zdrojom inform├íci├ş za rok. Aj ke─Ć sa ─Źasto vyh├Żbaj├║, zvy─Źajne s├║ ukazovate─żom toho, ┼że sa na nie─Źom jednoducho pracuje alebo sa o ┼łom uva┼żuje. Sama osebe nie je pozit├şvnym d├┤kazom, ┼że sa stretneme s danou krajinou, a nie je ─Źo vedie┼ą, kedy m├┤┼że dok├íza┼ą, ─Źi ├íno.

Sk├║ste postupova┼ą