FIFA 20: Spustí sa eSerie A TIM

Mnoho fanúšikov FIFA 20, známa videohra EA SPORTS, bude schopná súťažiť na majstrovstvách, ktoré sľubujú, že budú elektrizujúce a súťaživé, s titulom talianskeho šampióna.

Už vo svojom prvom vydaní pre všetkých talianskych hráčov ČASOVÉ SÉRIE na EA SPORTS FIFA 20 oficiálne majstrovstvá vyhrať. Nielen pre víťazný klub, ktorý bude mať tú česť byť korunovaný ako prvý Majster FIFA 20 a Serie A TIM, ale aj pre všetkých hráčov FIFA 20 v Taliansku, ktorí dosiahli veľké finále eSerie A TIM a ktorí budú ocenení EA SPORTS FIFA Global Series Body veľmi užitočné pri zvyšovaní ich šance na účasť v EÚ Pohár eWorld FIFA sa bude konať koncom roka.

Výzvy sa budú hrať výhradne na PlayStation4 (PS4). Turnaj sa začne v pondelok 10. februára radom online kvalifikácií končiacim sa 25. februára. V tejto fáze budú amatérski hráči súťažiť o príležitosť získať miesto v oficiálnom návrhu, ktorý je naplánovaný na 9 March. Počas konceptu si každý klub bude môcť vybrať jedného z kvalifikátorov online etáp, ku ktorým sa pripojí ktorýkoľvek hráč Pro, aby dokončil svoj súpis. Po dokončení konceptu sa začne Skupinová fáza to bude vidieť zapojené 17 tímov od 23. do 24. marca a od 30. do 31. marca, s 1 Skupina z 5 tímy e 3 Skupiny od 4 tímy pripravené na všetko, čo bude možné letieť do play-off.

Prehliadka playoff pôjde na pódium 4 a 5 máj, s a Hodnotiaca tabuľka dvojitého vylúčenia: tri najlepšie tímy v každej skupine budú mať prístup do kategórie víťazov play-off a budú mať možnosť ísť priamo do finále, ale ak budú porazené, budú môcť napadnúť ostatné tímy na strane poslednej šance na výsledkovej tabuli play-off, v napínavých knockout zápasoch v kategórii Best of One.Solo 8 Najlepšie tímy ( 4 držiteľa výhercu a 4 pozostalí zo strany poslednej šance) odpojí lístok na internet Grand Final,

Bazény – článok pokračuje po videu.

Veľmi nás teší, že sme dosiahli dohodu s EA SPORTS o prvom virtuálnom futbalovom turnaji organizovanom ligou Serie A. ESports sú fenoménom neustáleho rastu a rozširovania a predstavujú jeden z kľúčových sektorov športového podnikania. Vieme, že milióny fanúšikov hrajú FIFA 20 a vďaka eSerie A TIM budeme mať príležitosť zapojiť čoraz širší a prierezový cieľ, čím sa priblížime k novým generáciámpovedal Luigi De Siervo, Generálny riaditeľ ligy Serie A,

Po pozitívnych skúsenostiach iných zahraničných líg, ako je anglická liga ePremier alebo francúzska e-LIGUE1, sa v Taliansku posilní aj spojenie medzi oficiálnym majstrovstvom organizovaným Lega Serie A a najhranejším virtuálnym futbalom na svete. Príchod oficiálneho turnaja eSports Serie A TIM na FIFA 20 ponúkne hráčom a fanúšikom nové výzvy, emócie a predovšetkým veľa zábavy. Ste pripravení na štart?

FIFA 20 k dispozícii pre platformy PlayStation 4, Xbox One, PC a Nintendo Switch, Pokračujte v sledovaní nás aj prostredníctvom našich sociálnych sietí Facebook a Twitter pre ďalšie správy a informácie.