Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

FIFA 20: Ako vyplniť Shapeshifters Zakaria SBC

FIFA 20: Ako vyplniť Shapeshifters Zakaria SBC 1

FIFA 20Úplne nové promo, Shapeshifters, je až do druhého týždňa. Už sme mali niekoľko tematických hráčov SBC a mali sme skvelého začať druhý týždeň. Švajčiarska CM Borussia Monchengladbach má podľa motívu Shapeshifters aj CB kartu. Ak ho chcete pridať do svojho tímu, tu je všetko, čo potrebujete vedieť Ako dokončiť Shapeshifters Zakaria SBC v FIFA 20,

Je to fantastická karta. Jeho tempo, obrana a fyzické štatistiky sú fenomenálne a jeho technické štatistiky sú tiež slušné, pretože sa presťahoval z CM. Nie je najtrvalejší, ale vo všeobecnosti je vynikajúci.

Pri asi 200 000 minciach to nie je zlá hodnota, najmä v porovnaní so včerajšou SBC Azpilicueta. Jediné, čo je potrebné zvážiť, je, či beriete Akanji zo sezóny odmeny v tejto sezóne. Tu sú požiadavky Shelleshifters Zakaria SBC.

Bundesliga

 • Hráči Bundesliga: Min. 1
 • Tím týždňa Hráči: Min. 1
 • Celkové hodnotenie tímu: Min. 85
 • Tímová chémia: Min. 80
 • FIFA 20 Pack Rewards: Prime Mixed Players Pack

  86-menovaná skupina – Shapeshifters Zakaria SBC

 • Tím týždňa Hráči: Min. 1
 • Celkové hodnotenie tímu: Min. 86
 • Tímová chémia: Min. 75
 • FIFA 20 Pack Rewards: Balíček Rare Electrum Players

  FIFA 20, shapeshifters zakaria sbc

  Ako dokončiť Shapeshifters Zakaria SBC v FIFA 20

  Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť pre obe časti, je zostaviť tím z jednej z hlavných líg vo FIFA 20. Pre 85 tímov je pravdepodobne najlepšie ísť za La Liga alebo Bundesliga a odporúčam vyvážiť hráčov s nízkym a vysokým hodnotením 86 družstvo.

  Ak pôjdete na troch alebo približne 88/89 hodnotených hráčov, môžete zvyšok tímu vyplniť 83/84/85 hodnotenými kartami, čo je lacnejšie ako pri použití 11 86 hodnotených hráčov.

  Páči sa mi Burki, Kimmich, Javi Martinez, Muller alebo Hummels, sú dobré z Bundesligy a v La Lige je veľa hráčov, najmä španielskych.

  Pre jedného hráča Bundesligy, ktorý potrebujete, by boli dobrými voľbami niekto ako Thomas Muller, Mats Hummels alebo Manuel Neuer.

  Nezabudnite tiež použiť prehrávače TOTW z aktívnej jednotky FIFA 20, keď ich potrebujete v Shapeshifters Zakaria SBC, pretože zostanú lacnejšie, keď budú aktívne zabalené.

  To je všetko, čo potrebujete vedieť Ako dokončiť Shapeshifters Zakaria SBC v FIFA 20, Ďalšie tipy a triky v hre nájdete v našom wiki sprievodcovi alebo vyhľadajte Twinfinite.