Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

FIFA 20: Ako dokončiť ciele výmenníkov Bartra Seasons

FIFA 20: Ako dokončiť ciele výmenníkov Bartra Seasons 1

Guides

Druhý týždeň promo akcie Shapeshifters sa začal dnes a prináša novú skupinu hráčov FIFA 20, Po Acune minulý týždeň je tu aj druhý hráč, ktorý sa chce odomknúť. Ak ho chcete pridať do svojho tímu, tu je všetko, čo potrebujete vedieť ako dokončiť ciele výmenných lodí Bartra v sezóne FIFA 20,

Toto je pomerne významná zmena. Real Betis 'Marc Martra sa presťahoval z CB do ST. Karta bohužiaľ nie je tak dobrá, ako vyzerajú podľa štatistík tváre.

Nie je dosť rýchly alebo agilný na útočníka, jeho povrchová úprava je nízka na 80 a jeho driblingové štatistiky sú nízke. Taktiež jeho štatistiky nie sú dosť dobré na to, aby sa mohol vrátiť späť a použiť ako CM / CDM. Jeho 3 hviezda/3 nie sú dobré ani sadzby za slabú nohu / za prácu.

fifa 20, shapeshifters bartra

Ako dokončiť ciele Bartonských ročných období v rámci FIFA 20

  • Španielsky strelec – 200 XP a pôžička Bartra – Skóre 2 ciele s využitím španielskych hráčov v roku 2007 2 samostatné zápasy Squad Battles na min. Semi Pro obtiažnosť (alebo súperi).
  • Cheeky Chip – 200 XP a balík dvoch hráčov 2 samostatné zápasy Squad Battles na min. Odborná náročnosť (alebo súperi).
  • Forward Freedom – 200 XP a Gold Pack – Assist 2 ciele pomocou La Ligy vpred v roku 2007 2 samostatné zápasy Squad Battles na min. Odborná náročnosť (alebo súperi).
  • Zámer útoku – 200 XP a balíček malých električiek – Skóre pomocou hráčov La Liga a pomoc pri používaní hráčov Bundesligy v 3 samostatné eskadry bitiek o min. Odborná náročnosť (alebo súperi).
  • Pozoruhodné zlato – 200 pozícií na úpravu polohy XP a CF-CAM – skóre v 8 samostatní rivali vyhrávajú pomocou španielskych hráčov.
  • To, čo by som odporučil pri začatí cieľov Shapeshifters Bartra, pracuje najskôr na skóre so španielskymi hráčmi v Rivals. Je to tak preto, že v závislosti od hráčov, ktorých na to používate, by ste sa počas toho mohli usilovať o dosiahnutie niektorých ďalších cieľov.

    Potom, čo to urobíte, môžete skočiť do eskadry a pokúsiť sa dokončiť všetko, čo zostalo súčasne. Úlohy tímu Squad Battles by nemali trvať dlho, bez ohľadu na to, či ich urobíte ako prvé alebo nie.

    To je všetko, čo potrebujete vedieť ako dokončiť ciele výmenných lodí Bartra v sezóne FIFA 20, Ďalšie tipy a triky v hre nájdete v našom wiki sprievodcovi alebo vyhľadajte Twinfinite.