Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Febru├írov├ę aktualiz├ície syst├ęmu Microsoft 365 prin├í┼íaj├║ firm├ím Fluid Framework viac a viac

Febru├írov├ę aktualiz├ície syst├ęmu Microsoft 365 prin├í┼íaj├║ firm├ím Fluid Framework viac a viac 1

Ako zvy─Źajne na konci ka┼żd├ęho mesiaca, spolo─Źnos┼ą Microsoft sa podelila o dodatky a aktualiz├ície vykonan├ę spolo─Źnos┼ąou Microsoft 365 v priebehu febru├íra. Vrcholom aktualiz├íci├ş tohto mesiaca je v┼íeobecn├í dostupnos┼ą zjednotenej mobilnej aplik├ície Office pre iOS a Android, ktor├í bola vydan├í minul├Ż t├Ż┼żde┼ł.

Okrem toho existuje nieko─żko vylep┼íen├ş v oblasti spolupr├íce v r├ímci bal├şka Office. V pr├şpade programu PowerPoint bol syst├ęm koment├írov vylep┼íen├Ż o schopnos┼ą prid├íva┼ą koment├íre k objektom, pou┼ż├şva┼ą @mentions a lep┼íiu detekovate─żnos┼ą koment├írov. T├íto funkcia bude v skuto─Źnosti k dispoz├şcii od bud├║ceho mesiaca pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov Office 365.

Program Visio z├şskava tie┼ż vylep┼íenia spolupr├íce s podporou spolo─Źn├ęho vytv├írania obsahu v re├ílnom ─Źase. pl├ín 1 a pl├ín 2 Odberatelia m├┤┼żu za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą webov├║ str├ínku Visio a za─Źa┼ą. Tieto mo┼żnosti spolupr├íce s├║ navy┼íe v─Ćaka novej integr├ícii povolen├ę aj v t├şmoch spolo─Źnosti Microsoft. Nov├ę v├Żkresy programu Visio je mo┼żn├ę vytv├íra┼ą priamo v t├şmoch na karte S├║bory.

Febru├írov├ę aktualiz├ície syst├ęmu Microsoft 365 prin├í┼íaj├║ firm├ím Fluid Framework viac a viac 2

─Äal┼íou v├Żznamnou novinkou tohto mesiaca je vylep┼íen├í podpora prevodu textu na re─Ź v programe Word, ktor├í teraz podporuje viac jazykov – d├ínsky, holandsk├Ż, f├şnsky, ┼ív├ędsky, n├│rsky a japonsk├Ż – a podpora automatickej interpunkcie. Hlasov├í dikt├ít pre aplik├íciu Word na webe sa teraz objavuje aj pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Spolo─Źnos┼ą Microsoft tie┼ż vyd├íva nov├║ aktualiz├íciu programu OneNote, ktor├í obsahuje tmav├Ż re┼żim, vylep┼íen├ę atramentovanie a ─Ćal┼íie.

Spr├ívcovia firiem maj├║ k dispoz├şcii nieko─żko nov├Żch mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia zdrojov spolo─Źnosti. Teraz je mo┼żn├ę vytvori┼ą vlastn├║ str├ínku pre v├Żsledky vyh─żad├ívania Google v r├ímci organiz├ície a spr├ívcovia m├┤┼żu tie┼ż nastavi┼ą, ktor├ę funkcie v zozname ÔÇ×─îo je nov├ęÔÇť v aplik├íci├ích bal├şka Office s├║ vidite─żn├ę pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov v organiz├ícii.

Febru├írov├ę aktualiz├ície syst├ęmu Microsoft 365 prin├í┼íaj├║ firm├ím Fluid Framework viac a viac 3

Pou┼ż├şvatelia spolo─Źnosti Yammer m├┤┼żu okrem toho prisp├┤sobi┼ą n├ízov informa─Źn├ęho kan├íla ÔÇ×V┼íetky spolo─ŹnostiÔÇť, vytvori┼ą tituln├║ fotografiu komunity a ─Ćal┼íie, aby posilnili zna─Źku spolo─Źnosti. Yammer teraz podporuje aj eDiscovery v nat├şvnom re┼żime. Ke─Ć nastav├şte Yammer na nat├şvny re┼żim, m├┤┼żete nakonfigurova┼ą eDiscovery z Centra zabezpe─Źenia a dodr┼żiavania predpisov. Nakoniec sa s├║bory odovzdan├ę do komun├şt Yammer pripojen├Żch k Office 365 teraz ukladaj├║ v SharePoint, pri─Źom sa na serveri SharePoint vynucuje podpora v┼íetk├Żch bezpe─Źnostn├Żch polit├şk.

Najd├┤le┼żitej┼íie je to, ┼że spolo─Źnos┼ą Microsoft ozn├ímila, ┼że program Fluid Framework, ktor├Ż ozn├ímil na minuloro─Źnom serveri Build, je teraz k dispoz├şcii vo verejnej uk├í┼żke pre podnikov├Żch pou┼ż├şvate─żov bal├şka Office 365. Pou┼ż├şvatelia s ├║─Źtami organiz├ície si m├┤┼żu vysk├║┼ía┼ą sk├║senosti tu. Jeho cie─żom je ÔÇ×odstr├íni┼ą prek├í┼żky v dokumentochÔÇť t├Żm, ┼że umo┼ż┼łuje, aby sa komponenty t├Żchto dokumentov prevzali z jednej aplik├ície a umiestnili do druhej.

Febru├írov├ę aktualiz├ície syst├ęmu Microsoft 365 prin├í┼íaj├║ firm├ím Fluid Framework viac a viac 4

Zaokr├║hlen├şm aktualiz├íci├ş je k dispoz├şcii podpora FastTrack a App Assure pre nov├ę Microsoft Edge zalo┼żen├ę na prehliada─Źi Chromium, ako aj dostupnos┼ą slu┼żieb Office 365 z nemeck├Żch regi├│nov datov├Żch centier.