Febru├írov├í aktualiz├ícia je k dispoz├şcii na Samsung Galaxy A71: lep┼í├ş fotoapar├ít a ─Ćal┼íie

Kde Galaxy A51 je st├íle trochu pozadu, je Samsung Galaxy A71, pokia─ż ide o aktualiz├ície. V zariaden├ş je teraz k dispoz├şcii febru├írov├í bezpe─Źnostn├í oprava. Okrem toho je vylep┼íen├í kamera.

galaxia samsung a71 aktualizácia február 2020

Galaxy Aktualizácia A71, február 2020

Asi mesiac je Galaxy A71 na trhu. Tesne pred vydan├şm zariadenie z├şskalo nov├║ verziu firmv├ęru s nieko─żk├Żmi optimaliz├íciami na posledn├║ chv├ş─żu. A teraz sa pre zariadenie spust├ş prv├í skuto─Źn├í aktualiz├ícia. Na palube: dve jemn├ę, ale d├┤le┼żit├ę vylep┼íenia.

Verzia firmv├ęru A715FXXU2ATB2 je teraz k dispoz├şcii v holand─Źine Galaxy A71. Aktualiz├ícia rob├ş hlavne dve veci. Najsk├┤r sa nain┼ítaluje febru├írov├í bezpe─Źnostn├í oprava. Nasleduje janu├írov├í n├íplas┼ą, ktor├í bola na zariaden├ş pr├ştomn├í v ─Źase vydania.

Okrem toho vid├şme, ┼że aktualiz├ícia zlep┼íuje stabilitu kamery zariadenia. V z├ísade to m├┤┼że znamena┼ą ve─ża vec├ş, ale nakoniec vylep┼íenia pre kameru s├║ samozrejme v┼żdy v├ştan├ę. M├íte Galaxy A71, a v┼íimli ste si nie─Źo o tejto zlep┼íenej stabilite? Dajte n├ím vedie┼ą ni┼ż┼íie!

V ka┼żdom pr├şpade sme pred nieko─żk├Żmi t├Ż┼żd┼łami videli, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy A71 chce poskytova┼ą najnov┼íie aktualiz├ície a z├íplaty ka┼żd├Ż ┼ítvr┼ąrok. Galaxy A70 z roku 2019 spad├í pod rovnak├ę pravidl├í aktualiz├ície, hoci toto zariadenie bolo nejak├║ dobu aktualizovan├ę ka┼żd├Ż druh├Ż mesiac.

dostupnos┼ą

Febru├írov├í aktualiz├ícia je k dispoz├şcii v holand─Źine, UNBRANDED Galaxy A71. pre zna─Źkov├ę Zariadenia Vodafone, e┼íte tam nie s├║, a vy mus├şte tie┼ż trpie┼ą belgick├Żm zariaden├şm. Hne─Ć ako bude pripraven├Ż pre v├í┼í A71, automaticky dostanete upozornenie. V┼żdy m├┤┼żete skontrolova┼ą priamo prostredn├şctvom Nastavenia -> Aktualiz├ícia softv├ęru -> Stiahnutie a in┼ítal├ícia,

Viete viac o zmen├ích vo fotoapar├íte? Galaxy A71? Alebo si v┼íimnete ─Ćal┼íie veci po in┼ítal├ícii?