Far Cry 6 Sprievodca pre kupuj├║cich: ┼átandardn├Ż, Zlato [SteelBook], Ultimate or Collector’s Edition?

Far Cry 6 Sprievodca pre kupuj├║cich: ┼átandardn├Ż, Zlato [SteelBook], Ultimate or Collector's Edition? 1

12. j├║la, t├şm Ubisoft kone─Źne potvrdil d├ítum vydania ─Ćal┼íej spl├ítky fran┼í├şzy Far Cry, Far Cry 6 v r├ímci ┼żiv├ęho vysielania Ubisoft Forward. V tomto ─Źl├ínku prejdem r├┤znymi vydaniami Far Cry 6, ─Źo z├şskate pri ka┼żdom n├íkupe a ktor├ę vydanie v├ím odpor├║─Źame z├şska┼ą. M├┤┼żete to pova┼żova┼ą za n├íkupn├ęho sprievodcu pre spolo─Źnos┼ą Far Cry 6,

Far Cry 6

Far Cry 6 vydanie

V s├║─Źasnosti existuje 4 vydania Far Cry 6 na v├Żber. M├íme:

Standard Edition; Zlat├í ed├şcia; Kone─Źn├ę vydanie; a Zberate─żsk├í ed├şcia.

Po─Ćme zisti┼ą, ─Źo dostanete, ke─Ć si k├║pite konkr├ętne vydanie Far Cry 6,

┼ítandardn├ę vydanie

┼átandardn├í verzia jednoducho prich├ídza s hrou a ni─Ź viac. Je to tie┼ż najlacnej┼íia z bal├şkov, ktor├ę dorazia 59,99 dol├írov,

Zlat├í ed├şcia

Far Cry 6 Zlat├í ed├şcia

Zlat├í ed├şcia Far Cry 6 prich├ídza s nieko─żk├Żmi doplnkami, ktor├ę tie┼ż znamenaj├║ zv├Ż┼íenie ceny. Gold Edition Steelbook dospeje k variantu 109,99 dol├írov pre PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X, zatia─ż ─Źo to stoj├ş 99,99 dol├írov pre zlato Digit├ílne vydanie Variant dostupn├Ż iba pre Xbox One a Xbox One Series X.

S oboma variantmi Gold Edition Far Cry 6, dostanete kartu sez├│ny pozd─║┼ż z├íkladnej hry.

Ultim├ítna ed├şcia

Far Cry 6 Ultim├ítna ed├şcia

To je miesto, kde sa veci za─Ź├şnaj├║ zauj├şma┼ą. Ke─Ć si k├║pite Ultimate Edition, z├şskate Z├íkladn├║ hru, Sez├│nne Pass a Ultimate Pack. V kone─Źnom balen├ş dostanete Vice Pack, Croc Hunter Pack a Jungle Expedition Pack. To v├ís posunie sp├Ą┼ą 119 dol├írov na s├ęrii Xbox aj PlayStation.

Zberate─żsk├ę vydanie

Far Cry 6 Zberate─żsk├ę vydanie

pre 200 dol├írov, Zberate─żsk├í ed├şcia v├ím d├íva cel├║ hru, Season Pass, Ultimate Pack (v┼íetko, ─Źo je s├║─Źas┼ąou Ultimate Edition) a bal├ş─Źek Zberate─ża.

Zberate─żsk├í sada obsahuje exkluz├şvnu Steelbook, zvukov├Ż doprovod hry, 64-stranov├║ umeleck├║ knihu, Chorizo ÔÇőÔÇőpr├şvesok na k─ż├║─Źe a epos Tostador: The FlameThrower kop├şrova┼ą.

Upozor┼łujeme, ┼że bal├şk zberate─żov je v├Żhradn├Żm n├íkupom v obchode Ubisoft.

Sprievodca pre kupuj├║cich – ─îo je ─Ćaleko za volanie 6 Je vydanie pre v├ís to prav├ę?

Tak┼że ve─żk├í ot├ízka, ktor├ę vydanie je pre v├ís to prav├ę? Z├íle┼ż├ş to na. Ak m├íte obmedzen├Ż rozpo─Źet a jednoducho chcete za┼żi┼ą kr├ísnu hru zo s├ęrie Far Cry, Standard Edition je bezpochyby to, ─Źo je pre v├ís to prav├ę.

Pod─ża m├┤jho n├ízoru je v┼íak Ultimate Edition t├Żm spr├ívnym miestom. Z├şskate v┼íetko, ─Źo sa dod├íva so zlatou ed├şciou, za pouh├Żch 10 dol├írov navy┼íe. Z├şskate tie┼ż bal├şk Ultimate Pack, ktor├Ż je k dispoz├şcii aj v kolekcii vydavate─ża. Za 109 dol├írov, Ultimate Edition of Far Cry 6 je ┼żiadny mozog.

Pokia─ż nie ste zberate─ż, zbierka zberate─ża je trochu prehnan├í. Ak ste teraz fan├║┼íikom Far Cry, ktor├Ż nie je v poriadku, nie je na ┼íkodu z├şska┼ą Collector’s Edition. Z├şskate V┼áETKO v Ultimate Edition a nieko─żko ─Ćal┼í├şch v├Żhod.

Far Cry 6 F├Ârbest├Ąllningsbonus

Vytvorte predobjedn├ívku hry z akejko─żvek platformy v├ís kvalifikuje na ÔÇ×Libertad PackÔÇť, ktor├Ż je dod├ívan├Ż s ÔÇ×modern├ŻmÔÇť sp├║┼í┼ąa─Źom CD a povrchom pre Chorizo.

M├íte tie┼ż n├írok na bezplatn├║ inov├íciu na Far Cry 6 na nov┼íej konzole, ak ste ju k├║pili pre star┼íiu konzolu. To znamen├í, ┼że kupujete napr├şklad Far Cry 6 pre Xbox One alebo PS4 m├íte n├írok na bezplatn├║ inov├íciu Far Cry 6 pre konzoly Xbox X a PS5 pri nulov├Żch n├íkladoch, ke─Ć bud├║ tieto konzoly k dispoz├şcii.

Far Cry 6 je napl├ínovan├ę na vydanie 18. febru├íra 2021.