Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Fanúšikovia Svätého písma futbalových manažérov sa konečne odhalili v poľských kníhkupectvách

Mal som stretnutie s klientom. No sho, just no sho, niekedy žiadna chémia.

Zastrelil som ho, čo iného sa má zobraziť na mojom počítači, ale funguje to na princípe, že sa modlím, aby išiel a modlí sa, aby som išiel. Čistou zdvorilosťou sme celú show prekročili.

Tvár bola po celý čas kamenistá, nepreniknuteľná, kravata natiahnutá pod krk natoľko, že ma to dokonca bolelo. A zrazu, keď v záplave ikon na štartovacej ploche uvidí futbalového manažéra – bodaje – 2018. Oh, hehe, dnes večer hrám so svojím Leedsom finále Ligy majstrov. Žiadny iný muž.

Zostaňte zákazníkom dodnes, s pobavením sa dokonca vrátime k spomienke na toto stretnutie, ktoré sa začalo veľmi zle, a na poslednú hodinu diskusie o koncepte hry v prostredí 4-6-0, nadradenosť hry s krídlami nad tikmi – alebo predovšetkým nad talenty, ktoré sa nám v hre podarilo dosiahnuť (hovoril som s príkazom Pietra Pellegrieho, s ktorým sme dosiahli veľké veci).

Fanúšikovia Svätého písma futbalových manažérov sa konečne odhalili v poľských kníhkupectvách 1

A dôležitou zbierkou takýchto spomienok a príbehov je kniha Football Manager je môj život.

V Poľsku som si vždy vybral Orlen Pock, pretože som v tom čase hral. Máme druhú ligu: Nosal, Geworgian, Romuzga, Sobolewski, Soczewka, Krupski. Bol som tiež dobrý, mal som v hre také parametre, že ma po niekoľkých rokoch vzali na západ – hovorí Sebastian Mila, muž, ktorý historicky porazí Nemecko

Elite futbalový manažér

Football Manager je hra pre elitu. Je veľmi možné, že to nie je najlepšie slovo, ale veľa z knihy nečítam, hlavne správy Sports Interactive a zlý slovník.

Sme však uzavretým okruhom ľudí. Nedá sa vylúčiť, že virtuálni manažéri sú teraz v rade, v skutočných športových kluboch, v moci štátnych spoločností, toho, koho pôsobia na operačnom stole, alebo robia iného veľmi vážneho, úplne nesúvisiaceho s vecou. Ale viete, aký je cieľ stratený v 90. minúte zápasu alebo série porážok, čo nemá nič spoločné s logikou a stále viac sa začína pozerať do našich očí. Zdravím kumaty.

A tak dôležitou knihou od bratov pre bratov, od dobra k dobru, je môj futbalový manažér. Príbeh najkrajšej posadnutosti.

Pôvodne publikovaný v zahraničí v roku 2012, preložený a obohatený novinárom Leszkom Milewským, sa konečne uvádza na trh v Poľsku. Preto, okrem kapitol popisujúcich históriu hry, okolnosti jej vzniku alebo občasné príchute (viete, že Everton kúpi základňu od prieskumu Sports Interactive?), Môžeme si prečítať sentimentálnu cestu do minulosti najväčšími názvami zo série a spomienkami na hráčov, vrátane tých z Poľska.

Fanúšikovia Svätého písma futbalových manažérov sa konečne odhalili v poľských kníhkupectvách 2

Toto je veľmi zaujímavé čítanie, aj keď jeho mimoriadne nostalgický sentimentálny charakter ho skôr vytvára pre veľmi špecifickú skupinu príjemcov. Napríklad, keby dal knihu veľkému fanúšikovi FC Barcelona, ​​ktorý by sa však vyhýbal počítačovým hrám, tento chudobný človek by sa ocitol v tejto záplave nešťastia a stratí svoju myseľ rovnako ako ja pri každoročnej knihe. Takisto sa mi zdá, že vhodnejším titulom by bol Majster majstrovstiev, ktorý je mojím životom, pretože toto sú prvé roky, v diskusii dominujú prvé vydania hry. Chápem však, prečo sa tak nestalo.

Čítal by som knihu znova? Oh … áno. Opakovane. Pretože mám čudný dojem, že to nie je pozícia, ktorá číta trik, od A po Z. Je to zvláštna sada podobenstiev, taký veľký časopis fanatikov futbalového manažéra, so slovom podpory, povzbudenia a rady pri každom nadchádzajúcom zápase.

Kniha si môžete kúpiť tu,

Text bol vytvorený v spolupráci s vydavateľstvom SQN.