Fan├║┼íikovia nie s├║ spokojn├ş s poslednou udalos┼ąou Pok├ęmon go

Pokemon go Ned├ívno bol v postupnom p├ísme so silnou hr├í─Źskou z├íklad┼łou mili├│nov.

Titul pre mobiln├ę zariadenia, ktor├Ż sa objavil na ve─żkej vlne po─Źiato─Źn├ęho humbuku, klesol v popularite, a to najm├Ą kv├┤li neschopnosti v├Żvoj├írov Niantic poskytova┼ą obsah a pravidelne prid├íva┼ą hry. O tri roky nesk├┤r sa s├║─Źasn├Ż sentiment nebude pr├şli┼í l├ş┼íi┼ą. Od prv├Żch ┼ąa┼żk├Żch mesiacov sa do hry dost├ívaj├║ bitky medzi hr├í─Źmi, v├Żmeny v dobrej viere, questy a ─Ćal┼íie ÔÇśmons, ktor├ę sa maj├║ chyti┼ą. Pok├ęmon Go je jedn├Żm z najlep┼í├şch mobiln├Żch titulov na trhu.

To nie je ani z─Ćaleka dokonal├ę (─Źo sa deje?) Aj ke─Ć, a, nane┼í┼ąastie, Niantic ne├║myselne sp├┤sobil nepr├şjemnosti medzi ve─żk├Żm po─Źtom hr├í─Źov s najnov┼í├şmi aktualiz├íciami hier. T├íto frustr├ícia sa objavila v d├┤sledku udalosti, ktor├í sa vr├ítila od za─Źiatku tohto roka.

K dispoz├şcii na inovat├şvne h─żadanie ┼ípeci├ílneho v├Żskumu v nasleduj├║cich dvoch mesiacoch je Flower Crown Eevee. T├íto verzia stvorenia je ozdoben├í ┼ípeci├ílnou kvetinovou ─Źelenkou, ale namiesto toho je identick├í s jej be┼żnou n├íprotivkom. Bez oh─żadu na to, ─Źo by v├ís mohlo zauj├şma┼ą, v├Żkrik sa nenarodil, preto┼że obmedzil v├Żhradn├║ povahu kvetinovej koruny Eevee, ale sk├┤r preto, ┼że t├íto udalos┼ą nahradila existuj├║ce ocenenia Field Research.

Doteraz malo dokon─Źenie siedmeho d┼ła ter├ęnneho v├Żskumn├ęho cie─ża pr├şle┼żitos┼ą uskuto─Źni┼ą ┼ípeci├ílne stretnutie Pokemon Legend├írny ako Groudon alebo Kyogre. Pr├şchod Flower Crown Eevee znamen├í, ┼że vy┼í┼íie uveden├Ż ├║lovok je teraz nepr├şstupn├Ż na ─Ćal┼íie dva mesiace, ─Źo je teraz prekvapivo negat├şvne. Hr├í─Źi tie┼ż z d├┤vodov, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnosti nezn├íme, hl├ísia, ┼że divok├ę Eevees, zvy─Źajne ve─ża, s├║ pre─Ź, ─Źo vedie mnoh├Żch k domnienke, ┼że ich Niantic stiahol z obehu. Podivn├ę, prinajmen┼íom.

K├Żm ─Źak├íme na potvrdenie konsk├Żch ├║st, akcia zmizne Eevee, nev├íhajte a povedzte n├ím, ─Źi ste od tej doby videli toto stvorenie. Pokemon goVysielal sa program Kvetinov├í koruna.