Fallout 76 hráčov je naštvaných, že Bethesda účtuje $ 7 na chladničku

Bethesda vždy hovorila, že mikro transakcie s Fallout 76 by boli iba kozmetické, ale to už neplatilo pri uvedení chladničky Atom Shop.

Pôvodne bola chladnička návrhom komunity, ktorá zjavne fungovala ako miesto na skladovanie potravín. To ponúka výhody pri umiestnení do CAMP, čím sa znižuje miera zhoršenia kvality potravín a nápojov o 50%. Môžete si ich však kúpiť iba so skutočnými peniazmi.

Chladnička stojí 700 atómov, čo sa rovná $ 7, Ako zdôraznili niektorí redaktori, je to iba $ 2 menej ako automatron DLC vydaný pre Fallout 4, To je $ 9 pre DLC, ktoré pridávajú položky, vyhľadávania, polohy a nepriateľov alebo $ 7 pre virtuálnu chladničku

Pred šiestimi mesiacmi redditor v skutočnosti navrhol pridať do hry chladič. Príspevok dostal odpoveď od komunitného tímu Bethesda a povedal: „Dobrý deň! Už sme videli, ako niektorí z vás uverejňujú tento návrh a poslali ho tímu. Ďakujeme za zdieľanie. “

Subreddit Fallout 76 je plný sťažností, takže od tohto rozhodnutia očakávame, že Bethesda urobí obrat v U.

V súčasnosti čaká na aktualizáciu programu Wastelanders 76 hráčov Fallout, čo do hry pridá niekedy v tomto roku ľudské NPC a možnosti hráča.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto hre, tu je zaujímavý príbeh o Thomasovi Jeffersonovi a jeho úsilí nájsť mega lenivý Fallout 76. Na inom mieste sa napriek všetkým týmto problémom pýtame: Je Fallout 76 príliš veľký na to, aby zlyhal? ?