Fallout 76: Ako budovať tábory, miesta a brániť ich?

Fallout 76: Ako budovať tábory, miesta a brániť ich? 1

Spoločnosť Fallout 76 nedostala od spoločnosti najlepšie prijatie, pokiaľ ide o franšízu Fallout. Avšak, Bethesda bola dosť aktívna v získavaní aktualizácií hry a zaistení, aby základňa hráča zostala nedotknutá. Nedávno hra dostala aktualizáciu Wastelanders a pre hru otočila veci. Aktualizácia poskytla v hre množstvo funkcií, ktoré fanúšikovia požadovali. Ľudia to dokonca začali nazývať „Fall out 4,5″ a vzhľadom k tomu Fallout 4 bol kriticky uznávaný, to je dobrý komentár.

Wastelanders Update sa NPC v hre, čo bolo niečo, čo hra veľmi potreboval. Vďaka jeho zavedeniu sa hra opäť stala živou a hráči sa do hry vrátili. Jednou z najdôležitejších častí Fallout 76 je výstavba táborov. Pri zostavovaní tábora je potrebné pamätať na veľa vecí. Ak hľadáte kompletného sprievodcu kempingom v meste Fallout 76, prečítajte si ďalšie informácie o ňom.

Fallout 76: Ako budovať tábory, miesta a brániť ich?

Kempy vo Falloute 76 sú trochu zložitejšie. Nielenže si musíte zvoliť správne miesto, ale aj jeho výstavba je veľa práce. Keď s tým skončíte, musíte sa ubezpečiť, že máte správne prostriedky na obranu svojho tábora. Čo vás znepokojuje, je to, že nie sú len zvieratá, ktoré musíte brániť, ale sú tu aj iní skutoční ľudskí hráči, ktorí môžu vašu základňu zničiť.

Fallout 76: Ako budovať tábory, miesta a brániť ich?

Kde môžete stavať tábory?

Skôr ako sa pustíme do výstavby táborov, porozprávajme sa o tom, kam ich umiestniť. Strategické umiestnenie vášho tábora na správnom mieste je kľúčom, ktorý pre vás môže veci otočiť. Nezabudnite, že svoj tábor môžete umiestniť prakticky kdekoľvek na mape, s výnimkou miest, kde tábor už existuje. Ale keď idete na miesta, musíte mať na pamäti niekoľko vecí. V ideálnom prípade by ste si mali zvoliť miesto s nasledujúcimi charakteristikami: –

Blízke rieky a jazerá Blízke malé mestá pre začiatočníkov a od nich vzdialené pre odborníkovPri malých malých divočináchNové elektrické skrinky v horáchNízke stanice a pracovné stoly Blízko Civilizácie pre začiatočníkov, ďaleko od nich pre odborníkov. Ak ste odborník, používajte cenné zdroje pre začiatočníkov a od nich pre odborníkov. Pozdravte priateľov, ak ste začiatočník, a od nich, ak hľadáte nejakú výzvu. pozemok pre odborníkov

Toto sú všeobecné pravidlá pre výber kempingu. Ale ak hľadáte konkrétne miesto, kde môžete tábor umiestniť, nebojte sa, že ho máme tiež zakryté. Tu je niekoľko najlepších miest v hre na zostavenie táborov.

Monorail PylonGilman Lumber MillThe Cultists ShrineWhitespring Golfové ihrisko Seneca Rock BridgeSite Alpha The Lakeside GrillMorgantown StationThe Raider ShackTyler County Dirt TrackToxic Valley Cliffs North of Sunnyside Station Noose Tree Outside WatogaLake on the MountainFort Defence BackendSeverná jaskyňa

Všetky tieto miesta poskytujú naozaj dobré miesto na umiestnenie vášho tábora. Po výbere stránky je čas postaviť váš tábor.

Ako sa stavia tábor?

Na zostavenie prvého tábora musíte vybrať dobrého Pip-Boya a vybrať si tábor. Táborná voľba bude k dispozícii, keď opustíte trezor 76, takže sa nemusíte báť, že túto možnosť nedostanete. Po kliknutí na tlačidlo Camp to bude trvať niekoľko minút, kým sa súprava zmení na zelenú a budete ju môcť špehovať na mape. Môžete pokračovať v budovaní tábora od nuly alebo použiť plán, viac o tom za chvíľu. Jednou z najdôležitejších vecí je, že musíte zabezpečiť, aby ste kempy stavali na bezpečnom mieste. Dôvodom je to, že pri stavaní táborov ste úplne vyzbrojení. Vaše zbrane sú tiež zakázané. To vás robí úplne zraniteľnými voči útokom. Skôr než začnete pracovať v kempe, uistite sa, že ste úplne pripravení.

Na výstavbu tábora potrebujete drevo, betón a oceľ. Sekcia nevyžiadanej pošty vo vašom sklade vám poskytuje stručný prehľad o množstve týchto vecí, ktoré máte na sklade. Pri stavbe tábora by ste sa mali nadácii veľmi sústrediť, pretože je to jeden z najdôležitejších aspektov vášho tábora. Použitie viacerých blokov nadácií vždy vedie k ťažšiemu táboru. Vždy sa uistite, že máte nadáciu dostatočne veľkú na minimálne dve až tri poschodia, na chvíľu vám povieme dôvod. Okrem toho sa uistite, že máte správnu strechu, aby ste sa uistili, že ste v bezpečí pred projektilovými útokmi nepriateľa. Tiež sa uistite, že máte balkón na vyšších poschodiach. Tu sú ďalšie potrebné veci v tábore: –

Sušiace stoličky Drevená stanica Remeselné stanice Jedno lôžko

Fallout 76: Ako budovať tábory, miesta a brániť ich? 2

Ako sa pohybujem táborom? poľná

Predpokladajme, že ste našli lepšie miesto pre váš tábor v porovnaní s vaším existujúcim miestom. Musíte presunúť celý tábor na nové miesto? Dobrá správa je, že nemusíte. Ako sme už spomenuli, tábor môžete postaviť priamo z plánu, ktorý ste uložili. Ako teda ukladáte plán? Pri stavbe tábora choďte na režim úprav. V dolnej časti obrazovky sa zobrazí správa s tlačidlom. Stlačte tlačidlo a vyberte štruktúru, ktorú chcete uložiť, a môžete ju naplánovať. Po uložení ho môžete tiež pomenovať. Akonáhle budete mať plán, môžete ho použiť kedykoľvek chcete.

Obhajovať tábor

Nakoniec, pokiaľ ide o najdôležitejší aspekt, obranu. Obrana vášho tábora je dôležitá, pretože je často napadnutá, a vaša jediná obrana, keď nie ste, sú veže. Preto je veľmi dôležité umiestniť veže strategicky. Tu je niekoľko tipov. Nikdy neumiestňujte veže vonku. Vlci ich môžu ľahko zničiť vonku. Aby ste sa uistili, že vaše veže sú skutočne použiteľné, musíte ich umiestniť na balkóny svojho tábora. Preto sme spomenuli, že by ste mali mať budovu s dvoma alebo tromi poschodiami s balkónmi a umiestniť ich tam. Aby ste svoju vežu posilnili, musíte si vybudovať priečky.

To je všetko, čo potrebujete vedieť o budovaní táborov, miest a ich obrane. Ak potrebujete pomoc ohľadom Fallout 76 alebo akejkoľvek inej hry, dajte nám vedieť v komentároch nižšie a my vám radi pomôžeme. Pozrite si naše tipy a triky pre iPhone, herný sprievodca, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android.