Fall Guys sa bude dodávať s 30 úrovňami a ďalšie budú po uvedení na trh

Keď sa prvýkrát dozviete o Fall Guys, je pravdepodobné, že si budete myslieť, že je to bojový royale – začína to obrovským davom hráčov, ktorí potom získajú jedného víťaza. Ale tu sú víťazi a porazení určovaní prostredníctvom série kôl v štýle fackovej hry. Keď sa tento rok v lete dostane Fall Guys, bude mať z každého zápasu celkom 30 žrebov.

Vývojár Mediatonic tvrdí, že má v pláne pridať ďalšie programy aj po uvedení na trh.

"Takeshi's Castle je miesto, kde sme začali a my sa v podstate snažíme urobiť najúžasnejšiu knock-outovú show, akú kedy videl svet," hovorí vedúci dizajnér hry Joe Walsh, ktorý k nám hovoril z podlahy PAX East v Bostone. „Na začiatku máte 60 skutočných ľudí a budete prechádzať mini-hrami v štýle Mario Party a eliminovať ich 5-10 ľudí zakaždým, a my to robíme dovtedy, kým nebudeme mať jedného víťaza na konci. “

"Hovoríme tomu" party royale ", dodal. Nie sú tu žiadne bitky – iba veľká párty plná divoko konkurenčných ľudí z fazule.

Štyri z týchto kôl boli k dispozícii na hranie tu na PAX. Najprv sa všetkých 60 Fall Guys rozbehlo k stene plnej dverí. Niektoré z nich by sa otvorili, ale iné by to neurobili – jediný spôsob, ako zistiť, ktorý bol tým, že hodil svojho padlého chlapa do dverí a dúfal v to najlepšie.

Druhá mini-hra, nazývaná Tail Tag, dáva niektorým Fall Guysovi mýval chvost a pláva každého dole v odrazenom dome plnom ramp a spinových pascí. Cieľom je ukončiť dvojminútové kolo chvostom, ktorý môže chytiť každý, kto ho má.

YouTube  náhľady

Walsh povedal, že Fall Guys dorazí toto leto s 30 takýmito kôl a že Mediatonic pribudne po štarte. Fall Guys bude mať sezóny a každú sezónu so sebou prinesie nové mini-hry, variácie existujúcich mini-hier, špeciálne udalosti a bláznivé kostýmy a ďalšie kozmetické výrobky, ktoré si môžete zarobiť.

Myšlienka, hovorí Walsh, je dať hráčom pocit konkurencie bez toho, aby to vyžadovalo zručnosti. Určité množstvo chaosu je pre šialenú výzvu Fall Guys rozhodujúce a Mediatonic pri navrhovaní podujatí čerpal z predstavení ako American Gladiators.

Zatiaľ nie je stanovený žiadny konkrétny dátum vydania Fall Guys, ale Walsh tvrdí, že bude na PC a PlayStation 4 toto leto.