Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Facebook zrušená konferencia F8 z dôvodu koronavírusu COVID-19

Facebook oznámilo svoje rozhodnutie zrušiť výročnú konferenciu o vývoji softvéru F8 z dôvodu obáv týkajúcich sa prepuknutia koronavírusu COVID-19.

Facebook  F8

Konferencia sa mala konať 5 na 6 Máj v McEnery Convention Center v San Jose v Kalifornii. F8 je pre neuveriteľne dôležitú udalosť Facebook, Minulý rok sa akcie zúčastnilo okolo 5 000 ľudí.

Vedúci partnerstva na svojom blogu Facebook Konstantinos Papamiltiadis uviedol, že spoločnosť plánuje nájsť ďalšie spôsoby komunikácie s vývojármi vrátane živého vysielania, miestnych udalostí a videí. Toto je druhá konferencia, ktorá Facebook ruší sa kvôli koronavírusu. Začiatkom tohto mesiaca spoločnosť zrušila konferenciu Global Marketing Summit 2020, ktorá sa má konať v marci v San Franciscu.

Epidémia koronovírusov zničila plány mnohých výrobcov. Po celom svete sa rušia dôležité udalosti. Prvýkrát za 33 rokov bola zrušená najväčšia medzinárodná výstava MWC 2020 a výstava fotografií CP + 2020. Obavy z šírenia vírusu narástli natoľko, že MOV zvažuje potrebu zrušiť olympijské hry 2020 v Tokiu.

Koronavírus, ktorý bol objavený v Číne v decembri minulého roku, zabil viac ako 2 800 ľudí a infikoval viac ako 82 600 ľudí.